Garnier, Ultimate Blends, Strength Restorer Serum (Serum wzmacniające włosy z propolisem)

Serum Garnier Ultimate Blends nadaje się do włosów cienkich, podatnych na łamanie i uszkodzenia. Serum wzbogacone jest o propolis, który zauważalnie wzmacnia włosy od cebulki aż po same końce. W efekcie nasze włosy są mocniejsze, ilość rozdwojonych końcówek jest zmniejszona. Serum Garnier Ultimate Blends można używać zarówno na suche włosy w celu wygładzenia jak i na wilgotne, osuszone ręcznikiem, aby stworzyć powłokę mającą na celu zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym.

Bardzo lubię

Bardzo polubiłam to serum za każdym razem po umyciu włosów wcieralam go w jeszcze mokre włosy po ich wysuszeniu włosy pięknie lśniły były nawilżone a przy użyciu tego kosmetyku moje końcówki są nienagannym stanie i wyglądają jak zaraz po wizycie u fryzjera wszystkie obietnice producenta zostały spełnione a szczególnie ta najważniejsza o wzmocnieniu końcówek włosa bez przeciążenia ich. Na pewno kupię to serum ponownie ponieważ jest bardzo dobre a cena niska. już dwie pompki produktu wystarczają na wtarcie je w końcówki włosów produkt jest również wydajny starczy na około 6 miesięcy.