Color Trend, Shine On Shimmering Lip Gloss (Promienny błyszczyk do ust)

Color Trend, Shine On Shimmering Lip Gloss (Promienny błyszczyk do ust)

Pachnący owocowy błyszczyk do ust w tubce nadaje wargom lśniący, połyskliwy kolor, odżywiając je jednocześnie dzięki cennym substancjom roślinnym.

Cena: 22,90 zł / 10 ml

sentymentalna wycieczka do liceum

Gdyby ten kosmetyk wypuszczono dzisiaj, nie miałabym o nim do powiedzenia nic szczególnego. Jednak skoro pamiętam go po ok. 10 latach od używania, to znaczy, że jak na swoje czasy był całkiem przyzwoitym błyszczykiem.

+ nieźle trzymał się ust, mimo że nie był mocno klejący
+ kolor w opakowaniu odpowiadał kolorowi po nałożeniu (oczywiście nie mówimy o 100% kryciu, w końcu to tylko błyszczyk)

- smakował i pachniał syntetycznym owocem na tyle mocno, że trudno było coś zjeść
- trudno było go równomiernie nałozyć bezpośrednio z tubki
- ze względu na typ opakowania dało się go zużyć tylko w ok. 3/4

Używam tego produktu od: w liceum używałam go przez ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 (jedno zużyte, drugie zaginęło w akcji)

Kiedyś go uwielbiałam

Miałam ten błyszczyk już lata temu, pamiętam, że byłam z niego bardzo zadowolona ale niestety AVON ma to do siebie, że dobre kosmetyki wycofuje, a wprowadza beznadziejne :/. Miałam odcień biały. Delikatnie nabłyszczał ustka, wyglądały fajnie - to pamiętam :), trwałość była przeciętna, pamiętam śliczny, waniliowy zapach.. Chyba trochę sklejał. Ale to i tak nie ważne. Oceniam ten błyszczyk z sentymentu :). Niestety ale już go nie dostanę. A chciałabym pomimo drobnych wad. Głupi AVON! :D :D

Używam tego produktu od: paru dobrych lat..
Ilość zużytych opakowań:2 albo 3

Szkoda kasy

Mam świra na punkcie specyfików do ust tak więc kupuje je wrecz hurtowo;),nie przepadam za avonem ale sie skusiłam pare razy na ich kosmetyki i prawie nigdy nie byłam zadowolona.Nie inaczej było tym razem.Błyszczyk ma dość niewygodny aplikator więc trzeba poprawiać co nieco palcem.Ma dziwny smak i zapach co działa na mnie odstręczająco.Już wole jak błyszczyki są bezzapachowe.Daje słaby blask i dziwne uczucie piachu na ustach.Do tego wysusza usta.W połowie tubki odłożyłam do szuflady i zapomniałam o nim na wieki.Za tą cene?Smiach na sali!Jest tyle dobrych błyszczyków za niższa cene.Nie polecam

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Dla mnie bomba

Mój ulubiony błyszczyk z ponad dziesieciu znajdujących się w mojej kosmetyczce. Mam odcień Nude, lekko brązowy z drobinkami, jak dla mnie naj, naj, naj....Mogę sobie dozować ilość w zależności od tego czy chcę wyglądać naturalnie czy osiągnąć megalśnienie na ustach. Przyjemnie pachnie, chociaz smak ma trochę dziwny. Jest trwały, dość gęsty, wydajny. No i niestety nie ma już go w sprzedaży:( Więc nie kupię ponownie.

Był super

Jestem(a wlasciwie byłam,bo już go nie mam a chyba go wycofali)bardzo pozytywnie zaskoczona tym błyszczykim.Miałam wersję jasno różową.Zacznę od zapachu-poprostu zabójczy,taki waniliowo-cukierkowy:).Konsystencja oki,dość gęsta ale trwała.Bardzo ładnie lśni na ustach,drobinki są wyraźne ale czasem włsnie takiego efektu szukam;).Tubka dobra,wygodnie mi się jej używało,jest prosta w stylistyce ale ładna.Mimo wszystko baaaardzo lubiłam i szkoda,że już wycofany(bo wycofany prawda?),jedyne czego mogę się ewentualnie przyczepić to cena,moglaby być lepsza.No ale ogólnie bardzo fajny błyszczyk.

fajny

Błyszczyk niczego sobie, całkiem, całkiem. W pierwszym momenie jak go zobaczyłam byłam dość zdziwiona, bo w tubce jest koloru białego (mam odcień frost), natomiat po nałożeniu na usta no,no, miłe mnie zaskoczył. Na ustkach wygląda naprawde super; nie jest wcale biały, ale delikatnie różowo-blady (sama nie wiem jak mam opisać ten odcień) i do tego te śliczne drobinki, które pięknie błyszczą (nie jakieś wielkie, okropne kropy, ale sliczne malutkie drobinki). Bardzo ładny i nietypowy kolor, ogromny plus za oryginalność. Poza tym ślicznie pachnie i smakuje; może dlatego tak szybko znika z moich ust ;). Ale raczej nie jest to spowodowane jego wspaniałym smakiem, jest po prostu nietrwały i za to minus, poza tym nie odpowiada mi forma apikacji. Wad wiecej nie zauważyłam. Mam wrażenie że delikatnie pielęgnuje ustka. Ogromny plus za rewelacyjny efekt jaki pozostawia na ustkach, żeby jeszcze tylko był trwalszy... Polecam, warto wypróbować, nie wiem jak inne kolorki, bo nie miałam, ale frost jest super. :D Dostałby 4* gdyby nie znikał tak szybko z ust.

przejrzysty

Kupiłam go w promocji. Myślałam, że będzie różowy- Pink Shine, a jest przejrzysty i za to duuuuuuuuuży minus!!!! Ma za to bardzo ładny zapach i smak :) oraz drobinki, które naprawdę błyszczą. Gdyby zaliczyć go do przejrzystych błyszczyków to jest bardzo dobry, ale czuje się oszukana, bo to nie róż!!!!