Sephora, Upside Down Mascara (Mascara obustronnie tuszująca rzęsy)

Sephora, Upside Down Mascara (Mascara obustronnie tuszująca rzęsy)

Sephora Mascara obustronnie tuszująca rzęsy z inowacyjną podwójną szczoteczką umożliwiającą wytuszowanie 100% rzęs.
Podwójna szczoteczka dla makijażu 3 w 1:
- Pogrubienie: stosuj otwartą podwójną szczoteczkę, aby wytuszować rzęsy pod kątem 360°.
- Wydłużenie i podkręcenie: szczotkuj rzęsy zamkniętą szczoteczką, aby uzyskać optymalne wydłużenie i podkręcenie.
- Tuszowanie dolnych rzęs: dolną częścią szczoteczki łatwo i dokładnie wytuszujesz dolne rzęsy.

Najgorsza Mascara Wszechczasów ...

Do najbliższego salonu Sephora mam ponad 200 kilometrów, także gdy już tam trafię wrzucam wszystko co mnie zainteresuje , wszystko to czego nie mogę kupić w swoim mieście. W ten sposób złowiłam już parę perełek, ale również parę niewypałów takich jak ten. Ot takie zakupy bez czytania opinii na chybił trafił.

Ta mascara zainteresowała mnie oczywiście swoją oryginalną podwójną szczoteczką , patrząc na nią już widziałam swoje pięknie wytuszowane rzęsy aż do nieba ... bardzo się pomyliłam.

Przede wszystkim okropnie skleja rzęsy, ma strasznie rzadką konsystencję i wysycha chyba dłużej niż lakier na paznokciach. A gdy już uda jej się już wyschnąć na rzęsach kruszy się i odpada pod oczy. Nie wiem czy chociaż raz wytrzymała chociaż pół dnia na rzęsach. Wyglądam w niej jakbym co najmniej kilka dni nie robiła demakijażu - jedna wielka masakra ...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie