Mixa, Oczyszczający żel myjący bez mydła do skóry tłustej

Mixa, Oczyszczający żel myjący bez mydła do skóry tłustej

Mixa Oczyszczający żel myjący bez mydła ma skład dobrany tak, aby łagodnie usuwać zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Formuła wzbogacona oczyszczającym składnikiem aktywnym – cynkiem. Walczy z niedoskonałościami, oczyszcza pory i myje skórę, aby redukować niedoskonałości dzień po dniu. Oczyszczający cynk + pH neutralne dla skóry. Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Tolerancja przetestowana na skórze wrażliwej. Hipoalergiczny – bez parabenów.

z pompką, w butelce
żel
>100ml

Spodziewałam się po nim więcej

Zapowiadał się dobrze, ale przy regularnym stosowaniu, chciałam żeby robił więcej, po prostu nie ma tego efektu długotrwałego oczyszczenia cery trądzikowej. Jeśli chodzi o to co robi to faktycznie oczyszcza fajnie, nie podrażnia, nie powoduje większego wydzielania się sebum, nie ma po nim uczucia ściągnięcia. Niestety nie redukuje aż tak niedoskonałość, trochę na nie działa, ale bez szału. Jest za to wydajny, ma delikatny zapach, wygodne opakowanie z pompką, jest w dobrej cenie i ogólnodostępny.

Za mocny

Żel jest do cery tłustej i zawiera cynk ale sądząc po marce - "ekspert od cery wrażliwej" i braku mydła spodziewałam się mimo wszystko większej delikatności. Oczyszcza dobrze to fakt ale niestety skóra jest ściągnięta i czuć,że działa za mocno. Nie dla wrażliwców. Plus za wydajność, wygodne opakowanie i przyjemną konsystencję.

Mój numer 1 w oczyszczaniu twarzy

Żel przeciw niedoskonałościom Mixa-jest to moje odkrycie, stosuje już go od paru lat z drobnymi przerwami i nigdy żaden z żeli nie pobił go i mam nadzieję że nie pobije. Idealnie oczyszcza skórę twarzy,zwłaszcza podczas upałów, przy czym nie czujemy żadnych niedogodności przy jego użytku,zmniejsza niedoskonałości, normalizuje skórę. Wygodna pompka pozwala na idealne wymierzenie żelu gdzie na 1 umycie twarzy starcza 1 pompka. Żel zawsze znajduje się u mnie w szafie na wszelki wypadek, gdyż z ciekawości testuje wiele żel do twarzy. Gdy jakaś z nowości nie przypadnie mojej skórze i wyskakują na mojej twarzy pryszcze, wtedy używam żelu z Mixy-i już po paru dniach moja skóra wraca do normy. Serdecznie polecam jak za taką cenę.

Warto kupić

Żel fajnie oczyszcza skórę i jest ona faktycznie świeża, lekko ściągnięta, ale nie przesuszona. Mam bardzo tłustą cerę i widzę poprawę, jednak nie należy spodziewać się efektu wow. Generalnie cena do jakości jest ok

Bardzo pomocny

Kiedy w zeszłym roku zauważyłam u siebie problem w trądzikiem (niewielki, niedoskonałości jedynie na czole) postanowiłam kupić ten żel. Żel bardzo mi pomógł, liczba niedoskonałości malała już po kilku użyciach, z czasem pozbyłam się ich całkowicie. W opisanym okresie moja skóra była dość tłusta, z czasem stała się mieszana - wtedy żel był za mocny, pojawiło się uczucie ściągnięcie. Dlatego polecam go jedynie osobom z cerą tłustą i problematyczną.

Hit

Bardzo dobry żel do twarzy. Od wielu lat walczę z tradzikiem, leczenie dermatologiczne nic nie dało, domowe sposoby i produkty drogeryjne także nie pomogły. Ktoregos razu wpadła mi w ręce Mixa i po ok. dwóch tygodniach zobaczyłam ze moja cera się poprawia. Problemy skórne nie znikły do końca ale na tenie moment jest ich znikoma ilość.

Całkiem dobry żel

Dla mnie najważniejsze w takim żelu jest to, żeby po prostu oczyszczał twarz. Ten produkt dobrze oczyszcza i nie czuję, żeby skóra była po nim ściągnięta. Żel spełnia swoją funkcję i jestam z niego zadowolona. Jedynym minusem jest to, że lekko przesusza skórę, ale po użyciu toniku (też z Mixy) uczucie to od razu znika.

a ja jestem zadowolona

Kupiłam go wraz z mleczkiem do demakijazu z Mixy i przyznam, że jestem zadowolona ze współgrania tych produktów. Po tym żelu buzia jest wyraźnie oczyszczona, nie jest napięta ani wysuszona - na co szczegolnie zwracam uwagę. Zapach ma przyjemny , delikatny , słabo wyczuwalny. Plus za kształt buteleczki i pompke i za to, że produkt jest bez mydła. Jest super :)

U mnie się sprawdza

W końcu jakiż żel po którym nie mam uczucia ściągniętej cery, a do tego ma szereg innych plusów. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest tutaj kształt - produkt wchodzi mi do każdej kosmetyczki oraz pompka, którą można obrócić i zablokować, dzięki czemu przez ponad rok ani razu nie rozlał mi się w torbie a muszę przyznać, że niejednokrotnie odbywał ekstremalne podróże :) Sam żel dobrze oczyszcza skórę, jego niewielka dawka (w moim przypadku to już pół pompki!) wystarcza na całą twarz i szyję i przy tym miło się pieni. Sama się zdziwiłam jak uprzytomniłam sobie, że produkt kupiłam rok temu a wciąż mam jeszcze 1/3 opakowania, więc wydajność jak najbardziej na plus!

jak dla mnie na plus

Używam żelu już jakiś czas, więc mogę się wypowiedzieć dość rzetelnie. Mam skórę z drobnymi krotkami, a żel sprawdza się idealnie. Dobrze oczyszcza, ma przyjemny zapach i przede wszystkim nie daje uczucia ściągnięcia skóry po umyciu. Zauważyłam, że po pewnym czasie wypryski się zredukowały. Plus za opakowanie z pompką.
Minus za cenę i za to, że jak 'wejdzie' w oczy to strasznie szczypie :D dlatego trzeba uważać

Średni

Żel bez promocji jest dość drogi jak na produkt ogólnodostępny.Myje,odświeża.Ma higieniczne opakowanie z pompką.Czy kupię ponownie?Raczej nie,zdecydowanie lepiej mi sie sprawdza stary,dobry Garnier czysta skóra.

super

W połączeniu z tonikiem oczyszczającym i kremem działa cuda.
Szukałam produktów, które poradzą sobie z moją problematyczną skórą. I wreszcie trafiłam na mixa. Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę. Dzięki niemu wypryski praktycznie już się nie pojawiają,