Mixa, Oczyszczający żel myjący bez mydła do skóry tłustej

Mixa, Oczyszczający żel myjący bez mydła do skóry tłustej

Sprawdź ceny produktu

Mixa Oczyszczający żel myjący bez mydła ma skład dobrany tak, aby łagodnie usuwać zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Formuła wzbogacona oczyszczającym składnikiem aktywnym – cynkiem. Walczy z niedoskonałościami, oczyszcza pory i myje skórę, aby redukować niedoskonałości dzień po dniu. Oczyszczający cynk + pH neutralne dla skóry. Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Tolerancja przetestowana na skórze wrażliwej. Hipoalergiczny – bez parabenów.

z pompką, w butelce
żel
>100ml

Nieporozumienie

Żel skusił mnie dość korzystną promocją w Rossmannie oraz poprzednimi doświadczeniami z marką Mixa - cudowny tonik, świetny balsam do ciała, dobry płyn micelarny... Tym bardziej zaskoczyło mnie i zasmuciło działanie tego żelu.
Żel pachnie jak pachnie, jak na żel przystało; posiada wygodne opakowanie z pompką i jest dość wydajny, tylko co mi po nim, skoro jak widzę nie tylko mnie, ale części dziewczyn funduje wykwit nowych niedoskonałości.
Prawdopodobnie zawiera jakiś komedogenny składnik, który zapycha część z nas. Ponadto jest bezradny w stosunku do już istniejących zmian trądzikowych. Cena regularna za takie działanie to jakiś żart, więc kupując po obniżce przynajmniej nie straciłam wiele.
Poradził sobie jednak z domyciem puszka do pudru, mam nadzieję, że przy następnej aplikacji pudru mnie nie wysypie.

Bez szalu

Po produkt sięgnęłam gdy był w promocji, oczekiwałam od niego dużo dobrego jednak w trakcie używania nie przekonałam się do niego. Jeśli chodzi o niedoskonałości to nie widziałam poprawienia stanu mojej skóry, kiepsko sobie radził z oczyszczeniem, musiałam sporo go aplikować aby mieć uczycie czystej buzi. Cena jak na dzialanie jest strasznie wysoka

IDEAŁ !!!!!

Żel ten dostałam od przyjaciółki, której nie podszedł ze względu na niedopasowanie do jej typu cery.
Ja mam skórę mieszaną, skłonną do powstawania niedoskonałości, szybko zapychającą się, trądzikową, a jednocześnie ze skłonnością do przesuszania i alergii.
Po wielu latach poszukiwań czegoś, co dobrze oczyści moją skórę (mimo dwukrotnego mycia twarzy) i nie zrobi jej krzywdy. I oto dostałam święty Gral :). Żel jest niesamowicie wydajny, bo wystarczy mała kropelka by umyć całą twarz, bardzo dokładnie oczyszcza, nie daje efektu ściągnięcia, nie zapycha. Zauważyłam też poprawę kondycji skóry - zdecydowanie zmniejszyła się ilość wyskakujących niemiłych niespodzianek, pory są bardziej zamknięte, a skóra mniej się przetłuszcza, a jednocześnie wygląda po prostu super! Produkt ma przyjemny, ale bardzo delikatny zapach. Jestem zachwycona! :)

Jestem na tak :)

Mam skórę mieszaną, z tendencją do wyprysków i zaczerwienień, jednak do zakupu tego produktu najbardziej przekonał mnie dopisek "bez mydła". Większość jego poprzedników bardzo szczypała mnie w oczy, gdyż w czasie mycia twarzy, oczyszczam też powieki z pozostałości tuszu do rzęs. Stąd też moje wielkie nadzieje w stosunku do tego produktu, pomyślałam, że skoro bez mydła, to i szczypać nie będzie. Nie zawiodłam się, ten żel mogę dosłownie wcierać w oczy i nie czuję żadnego podrażnienia! Pięknie domywa moją buzię, oczyszczenie dosłownie czuć po palcami. Nie powoduje uczucia ściągniecia, ani też nadmiernie jej nie wysusza. Nie zapycha mojej cery, lubi się ze wszystkimi moimi kremami do twarzy. Dodatkowym plusem jest jego wydajność, neutralny zapach i forma opakowania z pompką. Zdecydowanie polecam, dla mnie bez wad!

JEDEN Z LEPSZYCH

MÓJ ULUBIONY ŻEL DO MYCIA TWARZY.SZYBKO ZMYWA MAKIJAŻ ,BEZ POCIERANIA,BEZ PODRAŻNIEŃ.RADZI SOBIE Z WODOODPORNYM TUSZEM.NIE WYSUSZA I NIE ŚCIAGA SKÓRY.POLECAM

Katastrofa!!

Producent obiecuje o dużo za dużo. Kupiłam go po poleceniu ekspedientki w Rossmanie. Uczulił mnie, byłam po nim cała czerwona, a dodatkowo sprezentował trochę pięknych przyszczy. Był używany zgodnie z zaleceniami. Najgorszy produkt jaki miałam jako żel, serdecznie nie polecam. Dodam ze mam cerę trądzikową, tlusta i wrażliwa. Nigdy takie coś mi się wcześniej nie zdarzyło. O wydajności za dużo powiedxiec nie mogę, bo zuzylam tylko jedna pompkę. Jeżeli chodzi o opakowanie to nawet ok, wygodny. Zapach neutralny.

Najlepszy

Najlepszy żel do mycia skóry mieszanej/tłustej. Nie wysusza, nie podrażnia i jest niesamowicie wydajny. Używam go rano i wieczorem. Stan mojej cery nie pogorszył się. Poprzednie żele jakie miałam powodowały u mnie zaczerwienienia, a ten tego nie robi. Polecam

Funduje wyjątkowo piękne pryszcze

Jestem posiadaczką cery mieszanej, niestety trądzikowej. Zauważając ten żel oczyszczający na półce ucieszyłam się myśląc że będzie dobry dla miejscowo przetłuszczającej się twarzy, ale i łagodny, niewysuszający.

Podczas stosowania produktu stan skóry twarzy pogorszył się znacząco. Oczywiście nie jestem w stanie udowodnić, że stał za tym wyłącznie żel oczyszczający Mixy - ale tak właśnie uważam. Po zastosowaniu czy to rano, czy wieczorem nie czułam, że mam dokładnie oczyszczoną twarz. Dodatkowo wypryski które zaatakowały ze zdwojoną siłą... Efekt dokładnie odwrotny do obiecanego. O ile na początku łudziłam się, że to dobrze bo skóra się oczyszcza, o tyle po ponad 2 miesiącach stosowania dałam sobie spokój. Po tej przygodzie wróciłam do "aptecznych" kosmetyków (Vichy Normaderm) - buzia się cieszy, portfel trochę mniej.

A ponieważ nie lubię "marnować" rzeczy, Mixa został zdegradowany do roli środka czyszczącego gąbeczki do makijażu. Nawet dobrze się sprawdza!

Ogólnie ok

Jak dla mnie to żel łagodny, ładnie odświeżający i pachnący, także wrażenia po zużyciu pierwszego opakowania mam pozytywne. Działanie na skórę tez oceniam pozytywnie, przede wszystkim mam wrazenie, ze nie wysusza. Mysle, ze jeszcze do niego wroce.

Super produkt

Zalety:
-Super oczyszcza, poprawił mi się stan cery
-Jest bardzo łagodny, nie podrażnia mi skóry
-Nie powoduje uczucia „ściągniętej skóry”
-Bardzo wydajny
-Wygodne opakowanie

Brak wad

Podrażniający.

Zakupiłam ten żel ze względu na to, że moja skóra ostatnio zaczęła bardziej się wyświecać, a jest on do skóry tłustej. Ma za zadanie oczyszczać i jest bez mydła.
Już po pierwszym użyciu można było mocno zauważyć, a raczej poczuć mocne działanie tego produktu, a mianowicie skóra po nim jest ściągnięta, przesuszona właśnie jak po mydle...
Miałam inne wyobrażenia co do tego żelu, niestety nie pozostawia on żadnej pozytywnej cechy.
Nie wiem czy uda mi się zużyć choć połowę, ponieważ z każdym następnym użyciem coraz bardziej czuję, że moja skóra cierpi podczas mycia tym żelem .

Odradzam

Produkt dedykowany jest cerom wrażliwym , a cera trądzikowa oprócz tego że tłusta to i wrażliwa.... Kosmetyk zawiera SLES czyli substancje o potencjale komedogennym a oprócz tego narusza barierę hydrolipidowa skóry , przez co ona produkuje coraz więcej łoju.

Moja opinia :

Sytuacje pogarsza zamiast polepszyć , coraz więcej wyprysków , skóra sucha , zniszczona....