Trussardi, My Scent EDT

Trussardi, My Scent EDT

Nowy zapach Trussardi My scent, podobnie jak Trussardi My name, który był jego inspiracją, eksploruje najbardziej kobiece i zmysłowe obszary świata Trussardi. Zapach My Scent przywołuje skojarzenie z esencją kobiety i jej unikatowej osobistej natury.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka chińska, nuty kwiatowe
nuta serca: lilak, pączki różane
nuta bazy: białe piżmo, drzewo kaszmirowe, heliotrop

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
Nuty
kwiatowe
<50ml

nie ten zapach

Muszę się do czegoś przyznać. Pomyliłam się i kupiłam nie tę wodę, która mnie urzekła w perfumerii :(
Psiknęłam nadgarstek Trussardi i całe popołudnie zapach ten pieścił moje zmysły. Postanowiłam kupić sobie to cudo. W internecie znalazłam dwa bardzo podobne flakoniki Trussardi - My Scent i My Name.
Jeden ma w składzie lilak, a drugi bez. Uznałam, że to jest to samo.
Teraz wiem, ze nie.

I cóż.. wybór padł na My Scent.

Pierwsze psiknięcie i - o nie, to nie to! Jak to? W perfumerii pachniało zupełnie inaczej!
Kilkakrotnie używałam i jestem już pewna, że to nie to.
Bzu nie czuję tu nic a nic :(
Ponowna wizyta w perfumerii i kolejny test. Teraz już zapamiętałam - psikam się My Name. O, tak! To jest to!

Zła jestem na tych, co wymyślają tak łudząco podobne nazwy w tak łudząco podobnych flakonikach!

Moja woda z pewnością pójdzie w świat, Zupełnie mi się nie podoba zapach My Scent, W życiu bym jej świadomie nie kupiła.

Moja rada - trzeba dokładnie zapamiętać którą wodę się testuje.
Ja się pomyliłam, a zapachy są zupełnie inne,

Trwałość My Scent nie jest najlepsza. Już po godzinie zapach bardzo złagodniał, z czego ja jestem bardzo zadowolona.

Takie sobie

Nie jestem zachwycona, zasadniczo nie chciałabym, że tak pachniało moje imię, żeby to był mój zapach, mimo paru kwiatowych akordów perfumy są smutne, nadęcie eleganckie i luksusowe, to wszystko jakieś takie sztuczne i na siłę. Tym bardziej nie mogę zrozumieć ceny tych perfum, ich ekspozycji w perfumeriach obok Armaniego i Diora. To nie jest klasa, to klasa niższa. Niby ładne, a jednak coś nam w nich przeszkadza.
Początkowo nie mam nic przeciwko, są kwiatuszki, fiołek, duszący heliotrop, trochę w tle bez, między nimi przewija się delikatna wanilia, ale to wszystko, w co ewoluuje ta kompozycja to jakiś najgorszy koszmar perfumiarski. Nie wiem jak pachną kwiat arum i abroksan, ale podejrzewam, że to właśnie one są odpowiedzialne za ten smutek wyczuwalny w perfumach. Smutek, żal, pretensje, niezadowolenie - oto jak pachnie My Name, a szkoda, bo nie zapowiada się aż tak tragicznie.
Nazwałabym te perfumy wampirem energetycznym, aż się nie chce uśmiechać w ich towarzystwie.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

Nie dla mnie...

Zapach niestety do mnie nie trafił. Trussardi kojarzyłam głównie z zapachem Donna, który bardzo lubie. My Scent jest dla mnie zdecydowany za ciężki. Po spryskaniu się nim niestety musiałam umyć szyję i nadgarstek - bolała mnie głowa i miałam mdłości. Nie poszło łatwo bo perfumy są BARDZO trwałe. Miałam wrażenie, że pachnę jak starsza Pani... Za to mojemu mężczyźnie się podobały ;P zdecydowanie nie kupię ponownie!

Używam tego produktu od: jeden dzień
Ilość zużytych opakowań: jedynie zaczęte, nie dokończę