Sheer Nourishment, Shimmering Eyeshadow Stick (Połyskliwy sztyft do powiek z odżywką)

Doskonały cień do powiek w sztyfcie, z roślinnym kompleksem odżywczym pielęgnującym powieki. Miękki i kremowy, nakłada się idealnie, a bajkowe kolory połyskują perłowo na powiekach. Dostępny w 4 kolorach.

Cena: 25,90 zł / 1g

Ni to cień, ni pomadka...

Posiada "ciężką" i gęstą konsystencję, która mnie bardziej kojarzy się z pomadką, niż cieniem do powiek.

Posiadam brązowy odcień "Mineral", który kupiłam dawno temu w promocji za niewielkie pieniądze, ale były to pieniądze wyrzucone w błoto.

Nie jestem zadowolona z cienia samego w sobie, samej pomazanej powieki jednym ocieniem, dlatego aplikuję go wyłącznie wtedy, gdy dla wzmocnienia koloru nakładam na ten cień w sztyfcie cień pudrowy, sypki, robiąc z cienia Avon bazę. Ale trwałość takiej kombinacji jest bardzo krótka (choćbym na wierzch użyła najelpszych produktów)

Ogólnie odradzam ten cień kazdemu, mam nadzieję, że Avon nie ma już w swojej ofercie tego bubla.

gdyby nie ta trwalosc...

Baaaardzo lubie ten cien, wlasciwie jest on moim ulubionym, a dokladnie byl, bo chyba juz go wycofali...
- latwo sie nim maluje, ma odpowiednia, miekka konsystencje:)
- forma sztyftu jest duzym plusem:)
- kolor - w moim przypadku mineral swietnie wyglada na oku - naturalnie ale zarazem efektownie:)
- przystepna cena:)

cien ten jednak ma ogromna wade;
- JEST KOMPLETNIE NIETRWAŁY :(
ja odejmuje mu za to tylko jedna gwiazdke, bo i tak zawsze do niego wracam, ale fakt ze b szybko sie sciera, wlasciwie prawie go dyskfalifikuje...
chyba ze sie robi poprawki co 1h

ilość zużytych opakowań: 3

nie jest zle, ale...

Cien ladnie wyglada na powiece -delikatnie, naturalnie, lekko polyskujaco... ale na krotko. Dosc szybko zbiera sie w zaglebieniu powieki.
Poza tym, gdy pomaluje nim dolna powieke, zakleja mi rzesy, przez co nie moge dokladnie pomalowac ich tuszem.
Fajne jako baza pod bardziej sypkie cienie.
Jednka ogolnie bez rewelacji.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nie dla mnie

Po co kupować cień, który nie pozostaje na powiece? Za każdym razem liczę na jakieś ulepszenie, a za każdym razem to samo - po prostu wszelkie cienie w sztyfcie Avonu nie są trwałe. Kolor jest piękny, może i wygląda ślicznie i połyskująco w chwilę po nałożeniu, ale za kilka minut już go nie ma na swoim miejscu, zbiera się okropnie w załamaniu powiek, nie ma szans użyć przy nim konturówki - rozmazuje ją.

super!!!

Kupiłam ten cień bo był teraz w promocji, kupiłam kolor mineral. Muszę powiedzieć że to najlepszy cień z jakim się spotkałam. W sztyfcie wygląda na dość ciemny jednak po nałozeniu na powieki jest idealny. Wygląda naturalnie, pięknie podkreśla oczy, błyszczy. Można swobodnie nim malować, bardzo wygodny w użyciu. Trzeba jednak przypudrować najpierw powiekę, bo moze być efekt zbierania sie na zagięciach powiek.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...
Recenzja: ...