Bielenda, Professional Formula, Termo Biogommage (3 - fazowy zabieg eksfoliacji i resurfacingu)

Bielenda Professional Formula Termo Biogommage to , 3- fazowy zabieg eksfoliacji i resurfacingu do każdego rodzaju cery.
Peeling Gommage złuszcza martwe komórki naskórka. Likwiduje szorstkość, wygładza i uelastycznia skórę, redukuje wszystkie niedoskonałości. Oczyszcza cerę, przygotowuje ją do przyjęcia składników aktywnych zawartych w masce i serum.
Maska termiczna rozgrzewa naskórek, pobudza mikrocyrkulację, poprawia ukrwienie i koloryt skóry. Ujędrnia, nawilża i regeneruje.
Serum poprawia kondycję i jakość skóry. Redukuje przebarwienia, rewitalizuje i odnawia naskórek, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Przywraca cerze witalność i blask.

wygładzające, oczyszczające
w saszetce
Struktura
lekkie
krem
<50ml

Używa produktu od: próbka

przyjemne domowe zabiegi

Produkt kupiłam pod wpływem impulsu, ale w żadnym wypadku nie żałuję. 4 zł w promocji wydane na zabieg to naprawdę niewiele z atak przyjemny zabieg.
Peeling:
enzymatyczny, idealny szczególnie na zimową porę, ponieważ w żadnym wypadku nie podrażnia skóry, ani jej nadmiernie nie wysusza. Konsystencja bogata, przypominająca masło do ciała. Dobrze się rozprowadza. Zaletą na pewno jest delikatne złuszczenie naskórka, a przy tym jej całkiem przyjemne odżywienie. Wadą zaś usuwanie peelingu z twarzy poprzez rolowanie, bo trzeba użyć trochę siły, dlatego następnym razem raczej zmyję go ciepła wodą.
Maseczka:
Fajnie uczucie grzania, ale nie przesadnego. Nie podrażnia skóry, nie powoduje zaczerwienień, ani pieczenia. Konsystencję ma również maślaną, łatwo się nakłada, a podczas masażu nie roluje się. Po masażu i zalecanych 3 minutach zmywanie nie stanowi problemu, a efekt nawilżenia, rozświetlenia i miękkości jest bardzo fajny.
Serum:
Ma konsystencję również bogatą, ale kremową. Dobrze się wchłania, a to co nadmiar, który pozostaje po zalecanych 10 minutach spokojnie można wetrzeć, bo czuć, że skóra przyjmie całe opakowanie serum. Efekt to rozświetlona, promienna i delikatnie rozjaśniona cera. Niedoskonałości faktycznie, tak jak opisuje to producent są mniej widoczne.

Bardzo przyjemny zabieg

Po raz pierwszy skusiłam sie na niego kiedy pojawił się w drogeriach jako nowość, z ciekawości musiałam spróbować. I tak został ze mną do teraz. Za co go lubię? Przede wszystkim za działanie złuszczające i nawilżające, co w okresie wiosennym i jesienno-zimowym jest nie lada wyzwaniem przy mojej mieszanej cerze, która jednak lubi sie przetłuszczać w strefie T.

Peeling Gommage
Kiedy po raz pierwszy go użyłam byłam zachwycona! Jestem przyzwyczajona do peelingów mechanicznych, a tutaj nie trzeba się męczyć - wystraczy nałożyć peeling i poczekać, a efekt jest równie zadowalający. Peeling ma konsystencje gęstego kremu o białej barwie. Pachnie dość przyjemnie. Po sugerowanym czasie łatwo się ściera pod wpływem rolowania go palcami, ostawia skórę gładką i miękka w dotyku.

Maska termiczna
Faktycznie rozgrzewa! Na początku jest to gęsty biały krem, który pod wpływem nałożenia na twarz i masażu zmienia się w jakby olejek rozgrzewając skórę. Maseczka jest bardzo przyjemna, ładnie pachnie i łatwo się ją zmywa.

Serum
Serum równiez ma formę kremu, jest dośc gęste, ale łątwo się wchłania, u mnie praktycznie całkowicie, nadmiar usuwam wacikiem. Po zakończonym zabiegu cera jest promienna, gładka, miękka i dobrze nawilżona, a przy regularnym stosowaniu przebarwienia lekko się rozjaśniają, ale nie jest to efekt wow.
Cała saszetka wystarczy mi na 2 uzycia, więc jest wydajna. Cena ok. 5 zł zachęca do wypróbowania, warto.

Bardzo fajny produkt

Odkrywam coraz to więcej produktów z Bielendy i jak do tej pory z każdego produktu jestem bardzo zadowolona.

Tą maseczkę zakupiłam wczoraj, kiedy zauważyłam, że jest w promocji. Zakupiłam jedną sztukę tak dla sprawdzenie czy w przyszłości będzie warto zaopatrzyć się w kilka opakowań. Wieczorem aplikowałam kolejno.

PEELLING GOMMAGE

szczerze to w sklepie nie doczytałam czy jest to peeling enzymatyczny czy ziarnisty. Dla mnie bardzo dobrze, że okazał się enzymatycznym, ponieważ mam wrażliwą skórę.

Konsystencja kremowa taka wręcz maślana. Producent zaleca aby trzymać 10 min. Ja potrzymałam 15 i nic się złego nie działo.

Zalety:

- przyjemna aplikacja

- bardzo łatwo się zmywa. Na początku zrolowałam warstwę palcami, potem zmyłam letnią wodą

- skóra jest bardzo miękka i nie ściągnięta

- lekko rozjaśnia koloryt

- przyjemny zapach

Wady:

- tak na 6stym miejscu zawiera alkohol - tutaj mały minus bo od razu przy aplikacji jest wyczuwalny ale zapach szybko się ulotnił. Nie odejmuję za to punktów bo nie podrażnił skóry.

- właśnie przez alkohol, początkowo przy aplikacji lekko zaszczypały mnie oczy, ale to może też trochę z mojej winy bo za blisko nałożyłam

MASKA TERMICZNA

Podczas aplikacji czujemy jak produkt zaczyna działać, rozgrzewa skórę, ale nie jest to uczucie nieprzyjemne.

Konsystencja maseczki jest bardziej oleista niż kremowa.

Robiłam tak jak zaleca producent, na początku wykonałam 3minutowy masaż potem zostawiłam na ok 3-4 min

Zalety:

- uczucie ciepła jest bardzo przyjemne

- skóra nie piecze podczas trzymania maseczki, nie swędzi ani nie robi się czerwona

- podczas trzymania maseczki czuć ukojenie

- zmywa się bardzo łatwo

- po zmyciu skóra jest niesamowicie miękka, rzeczywiście rozświetlona i o wiele jaśniejsza

- ja czułam taki lekki nawilżający film, pomimo tego, że po zmyciu skóra nie wygląda na tłustą

- czuć jak skóra jest taka zwarta i napięta

Wady:

- brak

SERUM ROZJAŚNIAJĄCE PRZEBARWIENIA

serum ma konsystencję kremu. Już na drugim miejscu w składzie mamy olejek arganowy.

Zalety:

- bardzo przyjemna aplikacja, serum nie wchłania się od razu i można wykonać lekki masaż

- przyjemny zapach

- u mnie wchłonęło się całkowicie po 10 minutach, nie musiałam ścierać nadmiaru wacikiem

- po 10 minutach od nałożenia moja skóra miała o wiele ładniejszy jaśniejszy koloryt a dwie krosty, które miałam rozjaśniły się i zmniejszyły

- czuć nawilżenie i ujędrnienie

- po nocy nadal czułam nawilżenie

- następnego dnia nie zauważyłam wysypu ani reakcji alergicznej

Wady:

- brak

Ogólnie serdecznie polecam. Podczas wczorajszych zakupów zakupiłam, dla wypróbowania, jeszcze dwa rodzaje maseczek z tej serii i też liczę na pozytywny efekt.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: na razie jedno, ale na pewno będzie ich więcej