FM Group, Kolekcja luksusowa, FM 354 EDP

FM Group, Kolekcja luksusowa, FM 354 EDP

Charakter: spokojny, relaksujący

Nuty zapachowe:
nuta głowy: róża, fiołek alpejski, kwiat bawełny
nuta serca: aromat tkaniny
nuta bazy: irys, piżmo

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

czegoś mi tu brakuje

Bardzo trudno zrecenzować zapach.Zacznę od tego ,że nie znam oryginału więc nie będę tu nic porównywać. Zapach ma w sobie coś ale tego "coś" jest w moim przypadku za mało.Dla mnie jest mało wyczuwalny, trochę taki tępy, napewno nie orzeźwiający tylko jakby trochę mdły (ale nie słodko mdły). Opakowanie podoba mi się.Perfumy są wydajne albo poprostu bardzo rzadko ich używałam do tej pory.Obecnie używam ich codziennie rano, zanim dotrę do pracy (a zajmuje mi to ok 40 min) zapachu już na sobie nie czuję.Chyba więcej go nie kupię ale głównie dlatego,że jestem fanką bardziej wyrazistych , ciężkich intensywnych perfum.Dla mnie zapach jest zbyt delikatny.

Jak dla mnie najlepszy

Jak pierwszy raz się z nim spotkałam od razu się zakochałam. Jak chyba wszystkie perfumy z fm jest wydajny i trwały. Jedyny minus to cena, ale od czego są promocje?

Używam tego produktu od: 3. lat
Ilość zużytych opakowań: Drugie w trakcie

niezła podróbka

Niezła podróbka Shiro Masaki Matsushima, jednak jak to z podróbkami bywa, czegoś tam nie ma, sama nie wiem czego i za to pół gwiazdki mniej. Uwielbiam, oryginalne Shiro, tę czystość i świeżość jaką w sobie mają; FM wiernie oddało zapach oryginału. Trwałość zupełnie poprawna, można się dopsikać za tę cenę. Buteleczka niestety nie odzwierciedla oryginału, ale jest równie przyjemna, śmieszna gumowa kokardka dopełnia całości.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 50ml