Dermofuture Precision, Płyn do demakijażu z micelami witamin

Dermofuture Precision, Płyn do demakijażu z micelami witamin

Płyn Tenex Dermo Future Precision o właściwościach łagodzących do mycia i demakijażu twarzy. Micele estrów kwasów tłuszczowych i witamin doskonale wyłapują i pochłaniają brud i nadmiar sebum, dlatego jednym gestem usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż. Nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka. Łagodzi podrażnienia. Oczyszcza jak mydło, reaguje jak woda, neutralizuje jak tonik i nawilża jak mleczko. Płyn do demakijażu z micelami witamin Tenex Dermo Future Precision nie wymaga spłukiwania. Witaminy zawarte w płynie odżywiają i nawilżają skórę.

nawilżające, łagodzące
mleczko
dwufazowa
w butelce
>100ml

Bardzo fajny

Przy pierwszym opakowaniu nie bylam przekonana, jednak dzieki dobrym wlasciwosciom zmywania makijazu - wrocilam do niego ponownie. Bardzo dobrze zmywa makijaz, nie podraznia oczu. Formula zamknietych w kapsulkach witamin jest o tyle uciazliwa, ze przy kazdym uzyciu plynu, kazdej aplikacji, trzeba buteleczka potrzasac, bo "kuleczki" blyskawicznie osiadaja na dnie. Nie testowalam do demakijazu produktow wodoodpornych, wiec tutaj nie wiem, ale zwykly tusz zmywa swietnie, nie wymaga pocierania czy dlugiego trzymanie preparatu na rzesach. Po zastosowaniu nie ma wrazenia przesuszenia skory. Nie jest oleisty jak wiele produktow do demakijazu oczu.

Dobry, ale są lepsze

Płyn znajduje się w przezroczystej butelce z zamknięciem na klik. Widać dokładnie zużycie produktu. W środku znajdują się granatowe kuleczki- micele witamin, które w kontakcie ze skórą rozpuszczają się. Zapach delikatny, przyjemny. Płyn dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu, nawet wodoodpornego oraz z usuwaniem zanieczyszczeń. Nie podrażnia skóry, choć może podrażniać oczy. Czasami zdarzało mi się, że oczy mnie po nim piekły i łzawiły. Płyn pieni się na skórze i pozostawia taką jakby tłustawą, lepką powłoczkę, co mi przeszkadza . I to właśnie przez tą warstewkę raczej nie skusze się na niego ponownie.Nie jest też zbyt wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca