Bielenda, Professional Formula, Krio - Mezoterapia 3 - fazowy zabieg ultra nawilżający

Bielenda Professional Formula Krio - Mezoterapia to , 3- fazowy zabieg ultra nawilżający do każdego rodzaju cery, również wrażliwej.
Faza 1. Peeling enzymatyczny złuszcza naskórek, wygładza i uelastycznia skórę, poprawia jej ukrwienie i koloryt. Likwiduje szorstkość i redukuje niedoskonałości cery. Oczyszcza skórę, przygotowuje ją do przyjęcia składników aktywnych zawartych w serum i masce.
Faza 2. Aktywne serum nawilżająco – odżywcze nawilża skórę. Wygładza, ujędrnia, redukuje zmarszczki, profesjonalnie zabezpiecza cerę przed starzeniem.
Faza 3. Hydrożelowa maska chłodząca optymalnie nawilża, rewitalizuje, wzmacnia i ujędrnia skórę, usuwa widoczne na twarzy ślady zmęczenia i stresu, przywracając cerze witalność i blask; koi, łagodzi podrażnienia.

Jestem zadowolona:)

Nie ukrywam, że lubię produkty Bielendy, więc z zaciekawieniem wrzuciłam do koszyka mezoterapię w szaszetce. Kosmetyk jak już opisała moja poprzedniczka składa się z 3 części: peelingu, serum i maseczki.
1. Peeling
Peeling ma żelową, przeźroczystą konsystencję i dość przyjemny słodkawy zapach. Rozprowadza się bez problemu, nie podrażnia, nie szczypie. Łatwo się zmywa, a po zmyciu buzia jest zdecydowanie gładsza, bardziej miękka i jaśniejsza. Nie są to co prawda jakieś bardzo spektakularne efekty, ale twarzy wygląda dobrze. Po zmyciu nakładamy serum.
2. Serum
Serum ma postać białego , dość lekkiego i rzadkiego kremu o takim samym zapachu jak peeling. Łatwo się rozsmarowuje, trochę gorzej wchłania, na buzi pozostaje mocno swiecąca warstwa. Serum nie zmywamy, tylko od razu nakładamy maseczkę.
Maseczka ma lekką zelową konsystencję z zatopionymi w niej niebieskimi kuleczkami. Wygląda ślicznie:) Nie piecze, nie podrażnia, za to wyraźnie koi i łagodzi skórę. Po zmyciu całości buzia jest wyraźnie lepiej nawilzona, wygładzona, jakby lekko " wyprasowana" i pozbawiona drobnych zmarszczek. Wygląda dobrze:)
Reasumując- to dobry produkt, wart kupienia, trzeba jedynie zarezerwować trochę czasu na zastosowanie. Mnie wszystkie czynności łącznie ze zmywaniem i nakładaniem poszczególnych partii zajęły ponad półgodziny. Ale mimo tej pracochłonności- chętnie będę do produktu Bielendy wracać:)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Świetna

To już druga z tej serii trójfazowych maseczek od Bielendy jaką zastosowałam i jestem pod wrażeniem jakie są świetne.

Podczas ubiegłotygodniowej promocji w ross na te maseczki zakupiłam trzy rodzaje.

Moja cera:

* mieszana (już prawie od roku w kierunku suchej)*wrażliwa*z tendencją do zapychania*najbardziej przetłuszcza się w okolicach nosa* z bliznami potrądzikowymi

PEELING ENZYMATYCZNY

Peeling ma konsystencję przeźroczystego żelu z lekkimi połyskującymi drobinkami (w składzie jest mika). Czy one dają jakiś lepszy efekt tego nie zauważyłam :) ale ogólnie jest bardzo dobry

Zalety:

- łatwa aplikacja

- ilość starcza na pokrycie całej twarzy

- przy nakładaniu czuć bardzo przyjemny efekt ukojenia i odświeżenia skóry

- zapach bardzo przyjemny, kojarzy mi się z tą serią olejkową z kwasem hialuronowym od Bielendy

- kiedy "zasycha" nie ściąga skóry

- bardzo łatwo się zmywa. Nie roluje się jak większość peelingów enzymatycznych. Mamy wrażenie jakby się zmywało żel do twarzy

- po osuszeniu skóra jest bardzo miła w dotyku i miękka

- nie podrażnia ani nie powoduje zaczerwienień

Wady:

- brak :]

SERUM

Serum ma postać gęstego białego kremu, nie wchłania się całkowicie, czuć taką lekką powłokę nawilżającą.

Zalety:

- przez to, że jest gęste, jest bardzo wydajne. Mnie starczyło na całą twarz i szyję

- po nałożeniu skóra jest tak jakby lekko ochłodzona i ukojona

- przyjemny zapach

- nie ściąga skóry

Wady:

- brak

MASKA CHŁODZĄCA

Maseczka ma żelową konsystencję, posiada niebieskie perełki nawilżające, które podczas aplikacji pękają.

Zalety:

- bardzo relaksująca, podczas aplikacji czuć przyjemny efekt chłodzenia

- koi skórę

- w czasie 10 minut siedzenia z maseczką ewidentnie czuć jak składniki nawilżające wnikają w skórę

- bardzo łatwo się zmywa, ja zmywałam dużym mokrym wacikiem

- po zmyciu skóra jest miękka, nawilżona i rozjaśniona

- łagodzi wszelkie podrażnienia na skórze czy stany zapalne

Serdecznie polecam wszystkim. Ja mam cerę wrażliwą, a ta maseczka nie wywołała żadnych podrażnień a wręcz pomaga mojej cerze. Cena w promocji też świetna jeśli porównamy do jej działania. Na pewno zakupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania i na pewno będzie ich więcej :)

cudo

Od dawna borykam sie z problemem suchej skory- bez wzgledu na to jak dobrego nawilzacza uzyje, skora na koniec dnia jest sucha, co sprawia ze wyglada staro, mało jedrnie. Maseczka przywraca skorze blask i miekkosc, jest widocznie nawilzona i gladka. Uzywam jej dwa razy w tygodniu. Im dluzej ja stosuje, tym bardziej widze ze efekt nie jest chwilowy, ale zdecydowanie trwały. Na pewno dlugo nie znajde produktu ktory zdetronizuje bielendowa maske :)

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: około 5