Bielenda, Professional Formula, Krio mezolifting, 3 - fazowy zabieg ujędrniający

Pojemność 1 szt

Bielenda Professional Formula Kriomezolifting to kompleksowy, 3- fazowy zabieg ultra ujędrniający do cery dojrzałej, również wrażliwej.
Faza 1. Peeling drobnoziarnisty złuszcza martwe komórki naskórka, wygładza i uelastycznia skórę, poprawia jej ukrwienie i koloryt. Likwiduje szorstkość i redukuje niedoskonałości cery. Oczyszcza skórę z toksyn, przygotowuje ją do przyjęcia składników aktywnych zawartych w serum i masce.
Faza 2. Aktywne serum o żelowej konsystencji liftinguje skórę – poprawia jej gęstość, strukturę, sprężystość i napięcie, wspomaga redukcję nawet głębokich zmarszczek, bruzd i linii mimicznych. Wyjątkowo efektywnie wygładza, uelastycznia, modeluje piękny owal twarzy.
Faza 3. Hydrożelowa maska chłodząca profesjonalnie zabezpiecza skórę przed starzeniem. Aktywizuje procesy odnowy naskórka, poprawia metabolizm i regenerację komórek skóry, ujędrnia i napina i cerę. Wygładza zmarszczki, optymalnie nawilża, przywraca cerze witalność i młodzieńczy blask.

odpoczynek dla skóry

Piling jest super drobny idealny do skóry twarzy . Moja skóra jest skłonna do podrażnień ale po zastosowaniu pilingu i kolejnych warstw zaczerwienienie zniknęło bardzo szybko. Skóra jest odświeżona i nawilżona. Uwielbiam to uczucie aksamitnej skóry!

Rewelacja ! Jak po zabiegu kwasami

Zużyłam już 4 saszetki i jestem zachwycona. U mnie zabieg kriomezoliftingu działa jak zabieg kwasowy. Wg mnie działanie jest na prawdę silne dlatego osoby z cerą ekstremalnie wrażliwą powinny uważać

Moja cera:

* mieszana (już prawie od roku w kierunku suchej)*wrażliwa*z tendencją do zapychania*najbardziej przetłuszcza się w okolicach nosa* z bliznami potrądzikowymi

Zabieg składa się z 3 kroków : peelingu, serum i maski

Peeling pachnie bardzo świeżo, posiada taką żelową konsystencję z małymi lecz ostrymi drobinkami. W składzie peelingu zawarte są dodatkowo kwasy, dzięki czemu otrzymujemy dokładne oczyszczenie i złuszczenie naskórka.

Ale UWAGA! podczas pierwszego zastosowania, oczywiście postępowałam zgodnie z zaleceniami i masowałam twarz przez 2 minuty. Ale w jednym miejscu musiałam przetrzeć mocniej, choć peelingi staram się wykonywać bardzo delikatnie i na jednej niezagojonej krostce przetarła się skóra i lekko zaczęła lecieć krew. Nie był to powód do paniki w moim przypadku bo reszta była w porządku tylko w tym małym miejscu.

Potem aplikowałam w ten sposób, że nakładałam peeling na czystą skórę zostawiałam na 5 min, a potem wykonywałam masaż zwilżonymi opuszkami palców. Też efekt był świetny.

Po zmyciu peelingu miałam poczucie jakby niedawno zmyła peeling kwasowy. Bardzo mocne oczyszczenie, napięcie i wygładzenie skóry. Dla mnie bardzo na plus. Gdzieniegdzie miałam lekko zaczerwienioną skórę (w okolicach nosa i na linii żuchwy) Oczywiście po zmyciu peelingu skóra od razu domaga się porcji nawilżenie.

Serum ma postać takiego gęstego białego żelu. Bardzo przyjemnie się je aplikuje. Od razu czuć ulgę po zastosowaniu peelingu, ma się poczucie jak skóra momentalnie je chłonie. Występuje uczucie lekkiego chłodzenia. Bardzo szybko się wchłania.

Jedyny minus to mnie lekko szczypały oczy podczas aplikacji.

Kiedy serum już się wchłonie od razu nakładamy maskę chłodzącą jako ostatni krok.

Maska wg mnie ma podobny zapach do serum, świeży bardzo orzeźwiający. Podczas aplikacji od razu czujemy chłodzenie i ukojenie. Ładnie zmiękcza skórę i ją nawilża. Skóra lekko się lepi kiedy maska się wchłania, ale po 10 min. kiedy lekko przetrzemy pozostałości wacikiem to uczucie znika. Ja nie zmywałam maseczki wszystko pozostawiłam na całą noc.

Efekty u mnie po 4 zabiegach (saszetkach) :

- widoczne wygładzenie i rozjaśnienie skóry

- spłycenie mniejszych blizn potrądzikowych

- rozjaśnienie większych blizn potrądzikowych

- rozjaśnienie przebarwień

- skóra nabrała jednolitego kolorytu

- od razu po zabiegu skóra jest napięta i wygładzona. Rzeczywiście widoczny jest efekt liftingu

- rano skóra jest rozświetlona i taka świeża

- po zabiegu skóra się nie zapycha, a nawet stwierdzam, że krostki robią się rzadziej

- efekt po zastosowaniu peelingu jest dla mnie porównywalny z zastosowaniem zabiegów kwasami - lekkie szczypanie podczas aplikacji i mocne złuszczenie naskórka

Jeszcze raz ostrzegam osoby z bardzo wrażliwą skórą, ponieważ głównie peeling działa dość silnie.

3-fazowe zabiegi od Bielendy są moimi ulubionymi. Wszystkie działają rewelacyjnie ale ten jest moim ulubionym.

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki