Floslek, Dermo Expert, Odnawiający skórę koncentrat

Floslek, Dermo Expert, Odnawiający skórę koncentrat

Odnawiający skórę koncentrat Dermo Expert Floslek głęboko i intensywnie nawilża oraz doskonale ujędrnia i modeluje owal twarzy, a także odżywia i mineralizuje komórki naskórka. Zawiera SNAP-8 określany jako mniej inwazyjna i łagodniejsza w działaniu alternatywa dla botoksu oraz Tripeptydy o silnych właściwościach regenerujących i przeciwzmarszczkowych. Hydromanil gwarantuje natychmiastowe i ekstremalne nawilżenie, natomiast Oligogeline (atlantycki mech perłowy) odbudowuje gospodarkę mineralną skóry i uzupełnia niedobór substancji odżywczych. Regularne stosowanie koncentratu powoduje, że zmarszczki i linie mimiczne stają się mniej zaznaczone, a skóra staje się widocznie rozświetlona, doskonale nawilżona i aksamitnie gładka.
Efekty stosowania koncentratu odnawiającego skórę Dermo Expert Floslek:
- wzrost nawilżenia: nawet do 140%**,
- zmniejszenie długości zmarszczek: 114%**,
- wygładzenie skóry: 83%*,
- wzrost jędrności i gęstości skóry: 67%*,
- poprawa elastyczności: 67%*.
*Badania aplikacyjne (subiektywne oceny probantów).
**Badania aparaturowe wykonane przed i po 4 tygodniach regularnej aplikacji.

Koncentrat odnawiający skórę, Floslek

Koncentrat zapakowany jest w szklanej buteleczce z pipetką która ułatwia jego aplikację. Kosmetyk ma przyjemny delikatny zapach i lekko niebieski kolor który nie jest widoczny na skórze.
Ja stosuję go zazwyczaj na noc ale też dobrze spisuje się w dzień pod makijażem.
Szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża skórę.
Z ujędrnieniem i redukcją zmarszczek szału nie ma.

Tylko nawilżenie

Mogłabym napisać, że nie działa, bo producenta naprawdę poniosło w obietnicach, chociaż patrząc na skład potencjał faktycznie jest.
Ten koncentrat zawiera oktapeptyd SNAP-8 - zmodyfikowaną Argirelinę. Działa tak jak ona - blokuje skurcze mięśni mimicznych, zmarszczki ulegają spłyceniu, a skóra staje się wygładzona - ale ma być od niej o 30% bardziej skuteczny. Wg badań in-vivo, na które powołuje się producent kompleksu SNAP-8, firma Lipotec - minimalne efektywne stężenie jego substancji aktywnej, czyli acetylu octapeptide-3, to już nawet 0,0015% i nie ma powodu sądzić, że w kosmetyku jest go mniej. A jednak nie działa! Nie wygładza tak efektywnie, jak chociażby `Argireline` Avy. Właściwie w ogóle nie wpływa na zmarszczki.
Jednak używam go, bo moją skórę naprawdę nieźle nawilża. To zasługa hydromanilu i zawartej w nim gliceryny, w połączeniu z kwasem hialuronowym, hydrolizatem protein ryżu i algami. Są dni, kiedy nie muszę nawet nakładać kremu. Poza tym bardzo cenię działanie kosmetyczne alg (tu akurat dodano krasnorost - chrząstnicę kędzierzawą).
Kosmetyk ma postać rzadkiego, niebieskiego żelu, wchłania się szybko, ale zostawia na skórze film ("zasługa" w/w składników, które właśnie tak działają), więc efektem mogą być rozepchane pory.
Opakowanie z pipetą, którego nie lubię. Wolałabym air-less.

Dużo obiecuje.

Koncentrat ma wygodne opakowanie z pipetą. Jest barwy błękitnej. Zapach ma świeży, lekko męski, który na szczęście szybko się ulatnia. Wchłania się błyskwicznie, do matu. Po wchłonięciu czuć lekkie napięcie, jakby ściągnięcie skóry, przez to daje złudne uczucie lekkiego wygładzenia. Nie rozświetla, słabo nawilża, a o wygładzeniu zmarszczek nawet nie ma mowy. Serum nakładałam głównie wieczorem pod krem, ponieważ bez niego moja skóra czuła się niekomfortowo. Brakowało jej nawilżenia. Wydajność też kiepska, szybko ubywa. Ogólnie słabe serum, które tylko dużo obiecuje.

Nie polecam - nie redukuje zmarszczek.

Mam cerę dojrzałą, która już się nie daje oszukać.
Obietnice producenta nie spełniły się w ani jednym przypadku:
- bardzo słabo nawilża
- nie skraca ani nie wypełnia nawet drobnych zmarszczek
- nie ujędrnia
Miałam wrażenie, że smaruję się wodą.
Testowałam go miesiąc , aplikując 2 razy dziennie.

Sama nie wiem...

Czytając superlatywy na temat tego produktu chyba zbyt dużo oczekiwałam, bo na mojej suchej skórze nie robi większego wrażenia. Ładnie pachnie , tak świeżo. Jest to płyn, ciut zagęszczony gliceryną, więc wchłania się niemal natychmiast. Nie daje jednak jakiegoś hiper nawilżenia. Tu mnie trochę rozczarował, ale cóż...Żelu hialuronowego, albo kolagenu, w tej konkurencji nie pobije. Ujędrnienia owalu twarzy niestety też nie zauważyłam. Ani też spłycenia zmarszczek. Jako samodzielny kosmetyk jest dla mnie za słaby mimo obietnicy wzrostu nawilżenia nawet o 140%. Producenta ewidentnie poniosło nieco z tymi obietnicami. Jest to po prostu przeciętny, moim zdaniem, nawilżacz, który fajnie jest zaaplikować pod krem lub olejek. I tyle.

Godny uwagi!

Produkt umieszczony jest w buteleczce z ciemnego szkła z pipetką, która pomaga dozować i aplikować koncentrat. Widać stopień zużycia produktu.

Produkt ma delikatny, ładny zapach, wodnistą konsystencję i jest koloru niebieskiego (na szczęście nie barwi skóry na niebiesko :)
Przyjemnie rozprowadza się go na skórze, ekspresowo się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, jest bardzo wydajny.

Z powodzeniem może być stosowany pod krem do twarzy lub pod makijaż.

Świetnie nawilża i odświeża skórę.

Poprawia także wygląd skóry, która staje się bardziej jędrna, promienna i miła w dotyku.

Polecam.

Gorąco polecam!

koncentrat znajduje się w szklanej , ciemnobrązowej butelce. Dokładnie widać zużycie produktu. Aplikację ułatwia pipetka. Koncentrat ma niebieski kolor i zapach przypominający trochę męskie perfumy. Dość długo utrzymuje się na skórze. Ma wodnista konsystencję, przyjemnie rozprowadza się na skórze. Błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Może być stosowany pod makijaż czy pod ulubiony krem do twarzy. Bardzo dobrze nawilża, nie powodując szybszego przetłuszczania się skóry w strefie T. Fantastycznie wpływa na poprawę kondycji skóry- jest zdecydowanie bardziej napięta i ujędrniona, drobne zmarszczki są mniej widoczne, skóra jest miękka, gładka i przede wszystkim wygląda na bardziej promienną i świeżą. Produkt jest wydajny. Polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesięca