Perfecta, Oczyszczanie, Mineralny krem myjący - maska 2 w 1 do cery suchej i wrażliwej

Mineralny krem myjący - maska 2 w 1 do cery suchej i wrażliwej Dax Cosmetics Perfecta Oczyszczanie jest polecana dla osób w każdym wieku, do cery suchej i wrażliwej.
Działanie:
- skutecznie oczyszcza i wspomaga barierę ochronną skóry,
- nawilża i wygładza skórę,
- dodaje cerze świeżości i młodzieńczego wigoru.

Cena: ok. 11zł / 50ml

nie do końca taki fajny

Krem przyjemnie pachnie tak delikatnie, bardzo dobrze się pieni. Kosmetyku mogę użyć dodatkowo jako maseczki więc mamy tutaj dwa kosmetyki w jednym. Jestem zadowolona z tego produktu chociaż mógłby troszkę więcej nawilżać i nie zostawiać takiej tłustej powłoki na skórze.

Pomyłka

Mam wątpliwą przyjemność testować ten produkt. Mineralny krem myjący dostałam w prezencie i całe szczęście, bo gdybym wydała tle pieniędzy na ten produkt, to bym się popłakała.
Krem pięknie pachnie, to jest jego olbrzymia zaleta, mała ilość wystarcza na rozprowadzenie na całej twarzy. Produkt nie podrażnia i nie wysusza cery!
No cóż, nie wysusza, ale chyba też nie do końca oczyszcza. Pierwszego dnia po zastosowaniu pojawiło się kilka krostek - zrzuciłam winę na hormony (nigdy moja cera nie była idealna). Kolejnego dnia pojawiło się ich jeszcze więcej w okolicy ust , brody i szyi. No ale trzeciego dnia krostki były także na czole! Pierwszy raz od czasów liceum wysypało mi czoło!
Nawet nie próbowałam używać jej jako maski, bo obawiałam się, że wtedy już zupełnie nie dam sobie rady z cerą.

Cóż, mam jeszcze całe opakowanie, chyba spróbuję nim myć nogi, bo po zimie mam bardzo przesuszoną skórę łydek... Może tam mnie nie wysypie.

Po co ta parafina?

MAM CERĘ MIESZANĄ W KIERUNKU SUCHEJ

Krem myjacy był dołączony do płynu micelarnego (średniego, swoją drogą). Po zuzyciu 50ml można coś powiedzieć, mieć jakąś opinię, więc ją mam - kiepską.

Nie toleruję parafiny w składzie - zapycha mnie. Więc maska odpada, ale dałam szansę do mycia twarzy. Nie od razu, ale po 3 dniach stosowania rano i wieczorem nei tyle zaskórniki co wypryski zaczynają się pojawiać. Ile szans bym mu nie dała, zawsze to samo. Niestety to dyskwalifikuje produkt. Produkt myjący, który zapycha!
Zapach ma ładny, jest delikatny, gdyby nie ta parafina może nasza relacja wyglądałaby inaczej.

Używam tego produktu od: sporadycznie ok.
Ilość zużytych opakowań: 1 op. (50ml)

Zużyję i zapomnę.

Ten produkt wybrałam do wieczornego oczyszczania twarzy. Niestety, spodziewałam się czegoś więcej.
Zrezygnowałam ze stosowania tego kosmetyku jako maski - od tego mam typowe maseczki.

Produkt jest kremowy, ale dość rzadki i wodnisty przez co wydajność zdecydowanie na minus.
Ładnie, świeżo pachnie, trochę morsko.
Łatwo ślizga się po skórze, dobrze się zmywa.

Niestety same właściwości myjące/oczyszczające moim zdaniem są średnie. Niby myje, ale nie pozostawia oczekiwanego uczucia całkowicie czystej skóry.
Zmyje jednak resztki makijażu i nie wysusza nadmiernie skóry.

Całkiem niezły skład: lapi lazury (skała mineralna), sól morska, ekstrakt z alg zielenic, szkarłatnica pępkowa, undaria pierzastodzielna, bawełna indyjska i inne algi.
Szkoda więc, że nie ma trochę bogatrzej formuły.

Jest to kosmetyk typu: zużyję, zapomnę i już nie kupię.
Nie można mu wiele zarzucić, ale też nie zasługuje na większą uwagę.
Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Fajna

Używałam jako krem myjący , mała tubka starczyla na dosyć długo . Łatwo się ją usuwa ,a skóra jest przyjemna i gładka w dotyku. Bardzo ładnie pachnie , krem usuwa zanieczyszczenia ale chyba tylko tyle.

Ilość zużytych opakowań: całe

Ni to krem, ni to maska, nie wiem jak określić ten produkt?

Od razu zaznacze, ze kupilam produkt tylko dlatego, ze byl dolaczony (czytaj doklejony) do mleczka z tej samej serii. Sama bym sie na niego nie skusila, ale za 6,49 za 2 produkty, no coz, wygralo jednak to zeby wziac. Produkt kilwyrzadzil raczej wiecej szkody niz pozytku.

PLUSY:
+ cena
+ wydajnosc
+ ladne opakowanie
+ naturalne skladniki (oczywisice tylko domieszka)
+ ladny zapach

MINUSY
- wodnista konsystencja
- jako zel do mycia twarzy - z abardzo kremowy, nie pieni sie, zostawia tlusta warstwe
- jako maska - za rzadka konsystencja, nie robi z moja skora zupelnie nic
- ZAPYCHA!
- spowodowal wysyp nowych niedoskonaloisci.

Niestety nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe