Silk, Body Lotion (Balsam do ciała)

Silk, Body Lotion (Balsam do ciała)

Zawiera proteiny jedwabiu, które utrzymują właściwy poziom nawilżenia skóry - sprawia, że staje się ona miękka i gładka. Pozostawia uczucie jedwabistego komfortu.

Całkiem dobry

Dobry balsam, w opakowaniu, które ma zarówno duży plus, jak i duży minus. Minus, bo po przekręceniu zamknięcia na zewnątrz wypływa jeszcze spora kropla balsamu, a plus, to stoi na góry nogami i cały czas ścieka na dół. Gdybym miała je jednak ocenić, wolałabym tradycyjne opakowanie, jakieś takie bardziej poręczniejsze. Zapach bardzo ładny, delikatny, uwodzący wręcz. Świetnie nawilża skórę, nawet taką bardzo wrażliwą, alergiczną i suchą. Naprawdę bardzo polecam.

Plusy:
- delikatny
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- ładny zapach
- odświeżający
- lekkość
- łagodzi podrażnienia
Minusy:
- szybko się kończy
- marne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bardzo dobry

Bardzo mi odpowiadał:) Zapach śliczny,konsystencja jak najbardziej w porządku,dobrze się wchłaniał i pozostawiał skórę miłą w dotyku,pachnącą,aksamitną ;)Był całkiem wydajny,tym bardziej,że ja bardzo rzadko używam balsamów,dlatego też nie wiem czy jeszcze kupię,ale polecam
Używam tego produktu od: ok 2-3 lata temu

ok

Kupiłam go dawno temu, bo byl w promocji za smieszna cene, ale nie bylam do konca zadowolona.

Plusy
-gładka skora
-miekkosc
-wydajnosc
-cena
-delikatne nawilzenie

Minusy
-ciezko sie wchłanial
-zostawial tłusta powłoke
-ciezko sie rozsmarowywal przez swoja konsystencje

Nie byl jakis najgorszy, ale mozna za te pieniadze kupic cos lepszego.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

odradzam

Będę kolejną osobą, która go nie lubi.
Dla mnie zapach jest duszący, nie podoba mi się w ogóle. Już na dzień dobry balsam nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, bo lubi sobie wypłynąć z (nieporęcznego zresztą) opakowania.

Konsystencja na dłoni wydaje się fajna, ale jak przechodzimy do smarowania to sprawy nie ułatwia - jak to ktoś niżej nazwał, balsam się "ciągnie", maże po skórze i nie chce wchłonąć. W przypadku innego mleczka Oriflame (Extra Nourishing Body Milk, biała butelka z żółtą nakrętką i biało-żółtą etykietką) mazanie się po skórze akceptuję, bo normalnie w świecie działa i widać później efekty. A tu właściwości nawilżające - nikłe, a właściwie zupełnie brak.

Nie podoba mi się nic a nic ten balsam.. Nie działa, brzydko pachnie, niemiło sie nim smaruje.. Dwie gwiazdki daję, bo nie podrażnia skóry, a niektórym balsamom się zdarzało.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Fajny

To jeden z moich ulubionych balsamów.
+ przecudowny zapach, uwielbiam go
+ całkiem dobrze nawilżał
+ wydajny
+ fajna konsystencja
+ wygodna buteleczka

Minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: dawna

beznadzieja:-(

W ogóle nie nawilża i dziwnie pachnie. Ciężko tez z niego korzystać, nieporęczne opakowanie. A największym minusem tego produktu jest złe jego wchłanianie. Nie lubię jak balsam się ciągnie i ciągnie- a ty go w kółko wsmarowujesz! Ten produkt pozostawia wiele do życzenia. Nie spełnia żadnych wymogów dobrego balsamu, który przede wszystkim powinien dobrze nawilżać.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:prawie cały

0 właściwości pielęgnacyjnych

W sumie podoba mi sie bardzo strona zewnętrzna : butelka ma naprawdę bardzo wygodne zamkniecie, nie trzeba niczym prztrykac ani otwierac, wystarczy delikatnie przekrecic jednym (nienasmarownym) paluchem i ju :). Zapach jest jednym z moich ulubiencow, zreszta kochalam sie kiedys w kremie do rak z tej serii, ktory niestety dzis bardzo stracil na jakosci. TEN balsam jest jednym z nielicznych w zyciu, ktory wyrzucilam (czytaj: oddalam mamie) nie zuzywajac go do konca. Po prostu ZERO wlasciowosci pielegnujacych dla mojej suchej skory. Nawilzenie bardzo krotkotrwale, rozsmarowywanie uciazliwe, mazianie i klejenie sie, a wchlanianie nieznosne. Czegos tak nieszanujacego moja skore nie spotkalam juz dawno. Oddalam bez namyslu. A szkoda.....

Używam tego produktu od: hmm
Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki

dobry, ale...

Sam w sobie jest super! Podoba mi się zapach - lekki i nie duszący, łatwo się rozprowadza, a ciałko jest mięciutkie po nim i gładkie:). Co mnie zraziło do niego to opakowanie :( Strasznie nieporęczne! Denerwuje mnie to nowatorskie zamykanie. I tylko dlatego nie kupię juz go. Poczekam aż zmienią butelkę ;)
Wolę balsamy w normalnych butelkach lub tubach.

Używam tego produktu od:miesiąc

Krótki efekt

Lubię ten balsam za lekką konsystencję, bo dzięki niej bardzo szybko się wchłania. Podoba mi się też opakowanie - takie nietypowe i muszę przyznać, że wygodne. Zapach jest przyjemny, choć czasami zalatuje "sztucznością". Pod względem nawilżenia skóry temu kosmetykowi daleko jest do ideału. Nawilża, wygładza zmiękcza, owszem, ale na bardzo krótko. Skóra posmarowana nim po porannym prysznicu, już po południu staje się szorstkawa, szczególnie na łydkach. Jeśli chcę mieć gładkie i nawilżone ciało, muszę smarować się tym balsamem co najmniej 2 razy w ciągu dnia. Dlatego nie polecam i więcej go nie kupię.

średni

ogólnie jest to bardzo lekki, płynny balsam o delikatnym pudrowym zapachu. nawilża średnio, nie nadaje się do suchej skóry, bo wchłania się błyskawicznie i nie zostawia żadnej powłoki. w sumie nadaje się na lato, bo nie obciąża skóry. przezroczyste opakowanie, ciekawe, odręcane zamknięcie. bez zachwytów-znam inny, równie lekki balsamik z St. Ives, któremu dałam 5*.
raczej dla tych, którzy nie lubią męczyć się godzinnym wcieraniem i nie tolerują lepkiej skóry.

Używam tego produktu od:miesiąc

Jeden z ulubionych

Napisze krótko - to jeden z moich najulubieńszych balsamów do ciała. Kocham go za cudowny zapach i za miękkość jaką daje skórze. Po użyciu czuję się komfortowo i tak fajnie pachnę :)
Miałam go już w kilku różnych opakowaniach: buteleczka, tubka i okrągłe pudełko, zużyłam kilka opakowań i wciąż jestem bardzo zadowolona :) Bardzo przyjemnie się rozsmarowuje i szybko wchłania - POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ciężko powiedzieć - napewno kilka

jak dla mnie ideal

Uzywam tego balsamu od wielu lat...i zawsze do niego wracam.Mam skoro normalna ale na nogach ze sklonnosciami do przesuszania i u mnie ten balsam sprawdza sie w 100% lekka konsystencja,delikatny zapach - nie gryzie sie z perfumami,szybko sie wchlania - moim zdaniem jest dosc wydajny - stosuje go codziennie - czasem dwa razy dziennie i starcza mi na miesiac-poltora....
Cena regularna faktycznie dosc wysoka,ale balsam jest czesto w promocji a wtedy po cenie dla konsultantek kosztuje jakies 7-8 zl a to juz jest w sam raz.
Ogolnie polecam :)

Używam tego produktu od:kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:wiele - nie zlicze nawet ile