Perfecta, Oczyszczanie, Mineralne mleczko do demakijażu twarzy i oczu (nowa wersja)

Mineralne mleczko do demakijażu twarzy i oczu Dax Cosmetics Perfecta Oczyszczanie jest polecane dla osób w każdym wieku, do wszystkich typów cery.
Działanie:
- usuwa zanieczyszczenia i makijaż
- wygładza skórę i poprawia jej elastyczność
- wzmacnia barierę ochronną skóry
- reguluje pH skóry
- zawiera bogactwo minerałów krzemu, wapnia i magnezu oraz wyciąg z lnu

Świetne.

Ostatnio to mój ulubiony preparat do demakijażu twarzy i oczu.Posiada lekką konsystencję,świeży zapach.Dokładnie oczyszcza skórę,pozostawiając ją delikatną,miękką i przy tym dobrze nawilżoną. Doskonale radzi sobie z tuszem, nawet wodoodpornym, nie podrażnia spojówek.Jest bardzo wydajne. Śmiało może konkurować z kosmetykami z górnej półki, mając nawet przewagę w postaci niskiej ceny. Polecam.

Może być

Mleczko ma dość rzadką konsystencję przez co nie lubiłam z nim na początku pracować, ale przyzwyczaiłam się. Zmywa makijaż poprawnie, ale później przemywam twarz płynem micelarnym i wtedy okazuje się, że cześć makijażu nie została zmyta. Mleczko ma delikatny zapach, raczej neutralny i nieprzeszkadzający w użytkowaniu. Nie podrażnia skóry i nie zapycha. Jest łagodne dla oczu, nie powoduje pieczenia. Jest wydajne i tanie.

+ ładny zapach
+ wydajne
+ tanie
+ nie podrażnia
+ łagodne dla oczu
+ nie zapycha

- zmywa makijaż, ale nie do końca