Estee Lauder, Pure Color, Crystal Lipstick (Szminka nawilżająca)

Estee Lauder, Pure Color, Crystal Lipstick (Szminka nawilżająca)

Pojemność 3,8 g

Kolor pomadki jest tak niewiarygodny, że pozostawia usta, które pragną więcej. Unikalna technologia przemienia zwykły kolor w kolor wyjątkowy. Kusząca gama kolorystyczna połyskujących odcieni, od stonowanych po jaskrawe, w delikatny sposób nadaje ustom pełny kształt. Nowa formuła True Vision Color nadaje ustom maksymalnie nasycony kolor, przejrzystość i wielowymiarowość oraz wzmocniony połysk. Pomadka jest wzbogacona o składniki uwielbiane przez usta, w tym wyciąg z pestek moreli, masło shea oraz witaminy C i E, które pozostawiają usta miękkie i kremowo gładkie.
Dostępna w kilkunastu odcieniach.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
perłowe

Świetna

Piękne opakowanie, bardzo eleganckie. Mam kolor Rode Envy 20. Posiada drobinki, co powoduje, że usta wyglądają jak po nałożeniu błyszczyka. Nawilża. Fajnie się rozsmarowuje na ustach. Jedyny minus, który widzę, to cena. Tutaj z pomocą przyszła wyprzedaż w Sephora.

KREMOWA I NAWILŻAJĄCA

Miałam okazję pomalować się nią kilka razy.

Plusy:
+ kremowa
+ naprawdę nawilża
+ ślicznie wygląda na ustach
+ opakowanie jest eleganckie

Minusy:
- cena z kosmosu
- bardzo szybko się kończy

Ilość zużytych opakowań: jedno podkradane mamie

doskonały kolor za duże pieniądze

Szminka jest naprawdę dobra…Co prawda nie zauważyłam, aby jakoś szczególnie nawilżała moje usta, ale nie o to mi chodzi. Kolor jest idealny: głęboki, mocny i bardzo trwały – takiej szminki długo szukałam. Niestety cena zwala z nóg. Kwota ok. 100 zł za niezbyt wydajny produkt nie zachęca….Szminka perfekcyjnie kryje usta, ma dobrą konsystencję, ale jednak nie mogę pozwolić sobie na zbyt częste jej kupowanie.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Ujarzmij kreski Eyelinerem!

drogie nieporozumienie

jedynie ładnie wygląda na ustach, oprócz tego porażka nie warta swojej ceny - spływa z ust, wręcz się po nich ślizga co jest dla mnie nie do zniesienia, trzyma się okrutnie krótko i trzeba jej bardzo dużo nałożyć żeby kolor było widać, w dodatku jak kolor schodzi zostaje po nim paskudny, jakby brokatowy połysk(mam kolor wild orchid - z serii shimmer). Za 10 zł można kupić porównywalny produkt, a często nawet duuuuużo lepszy. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście użyć

Bardzo ją lubię, nawilża i ma świetne kolory

Przez ostatnie kilka lat kilka szminek z tej serii przewinęło się przez moją kosmetyczkę. Bardzo ją lubię za nawilżenie, półtransparentny efekt i cudowne, soczyste kolory (szczególnie polecam Fireball, piękną, soczystą czerwien)
Zalety:
- Naturalny, półtransparenty efekt na ustach
- Bardzo dobre nawilżenie
- Bardzo ładne, soczyste kolory
- Przyzwoita trwałość jak na taką błyszczykową szminkę
- Ładne opakowanie, mimo iż bardzo złote, ale ja właśnie takie lubię
Wady:
- Nie znalazłam

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka całych i niecałych

Może być

Moja macocha uwielbia kosmetyki Estee i kupuje je niemal hurtowo, swojego czasu dostawała do nich masę darmowych próbek, między innymi tej szminki. Ponieważ nigdy nie pasował jej kolor, wszystkie dała do wypróbowania mnie, mam ich chyba ze cztery. Jak dla mnie całkiem przyzwoite, ale na pewno bym żadnej z nich nie kupiła w normalnym opakowaniu, moim zdaniem nie są warte tej ceny.

Plusy:
+ bardzo ładny zapach
+ nie wysuszają ust
+ łatwo się aplikuje, ma fajną konsystencję

Minusy:
- jak na szminkę kiepsko kryje, trzeba nią mazać i mazać zanim nada moim ustom jakikolwiek kolor
- niezbyt trwała
- łatwo się rozmazuje
- moim zdaniem za dużo drobinek i brokatu, wolę czystsze kolory, ale może to wina konkretnych kolorów, które testowałam, nie wykluczam, że inne nie mają tej wady.

Ogólnie miło poużywać za darmo, może nawet skusiłabym się na nią w "drogeryjnej" cenie do 30zł, ale w regularnej cenie na pewno nie kupię.

Plus, za doskonaly kolor

Moj problem ze szminkami polega na tym;
\\nzle dobrany kolor zmusza mnie do zwracania uwagi na moje usta przez caly dzien, uwaznego nakladania jesli kolor ma byc czescia jakiejkolwiek korekty i niestety zawsze zapominam wprowadzic poprawki.
\\nTylko nie z ta.
\\nPo raz pierwszy znalazlam kolor ktory jest dokladnie kolorem moich ust, tylko pelniejszych.
\\nRzeczywiscie doskonale nawilza, niemniej nie trzyma sie na ustach bardzo dlugo (ale taka i natura tych sztyftow z zeszlego wieku) i generalnie ta seria ma doskonala game kolorow.
\\nI to jest wlasnie to co czyni z niej wartosciowy zakup i wymazuje wszystko inne.
\\nPolecam, naprawde cal seria warta uwagi; bo kolor mam po raz pierwszy w zyciu IDEALNY.

ULUBIONA!

Uwielbiam prawie wszystko od EL. Tak jest również z tą pomadką. Zdziwiłam się trochę, że opinie na jej temat są lekko mówiąc średnie. Ja uwielbiam te pomadki.
+ Wygląda oczywiście, jak wszystko od EL, po prostu pięknie.
+ Śliczne kolory.
+++ Największy plus dla mnie to fakt, że bardzo dobrze nawilża. Moje usta wprost ją kochają. Używając jej codziennie mogłam spokojnie odstawić wszelkie inne "nawilżacze" do ust.
+ Daje naturalny efekt ale również pięknie się mieni, uniwersalna na co dzień jak i na większe wyjście.

+/- Faktem jest, że trwałość nie jest powalająca, ale pomadki nawilżające nigdy nie będą mega trwałe. Uważam, że i tak radzi sobie świetnie, wytrzymuje kilka godziń, przegrywa jedynie z jedzeniem.

nie za taką cenę

gwiazdki za kolor (301 Crystal Baby) i opakowanie
reszta do poprawki:
-słabe nawilżenie
- kolor krótko trzyma się na ustach
-zapach - rzecz gustu ale ten jest taki jak zwykłej szminki z bazarku
-efekt nieadekeatny do ceny

Używam tego produktu od: od jesieni
Ilość zużytych opakowań: męcze to jedno

nawilża

Owszem nawilża, ma ładną gamę kolorystyczną, "srocze" opakowanie (złoty gadżecik). Jednak są to zalety nieadekwatne do ceny.
Mówiąc krótko bywają lepsze o naturalnym składzie i dobroczynnym działaniu.

Używam tego produktu od: ok. roku

Przyzwoita

Pomadka jest fajna ale nie zachwyca. Mam kolor 20 Rose Envy - malinowo czerwony. Pomadka nawilża usta i nadaje im bardzo ładny odcień ale niestety nie należy do najtrwalszych. Po jedzieniu usta muszą zostać pomalowane ponownie. Plusem jest też przyjemny zapach. Pomadka ma fajne drobinki, które pięknie rozswietlaja usta. Opakowanie także prezentuje się ciekawie. Myślę, że skuszę sie na zakup kolejnego koloru bo mimo, że nie jest super trwała to jest bardzo przyjemna w użyciu!

ładnie nawilża

Pomadka ma śliczne opakowanie, ładnie pachnie, lekko nawilża, ale chyba nie trafiłam z kolorem, jakiś taki różowo-beżowo-sraczkowaty :/ Od pół roku leży w samochodzie i chyba się troche zlasowała haha

Używam tego produktu od: kupiłam zimą