Transparence de Teint - Sheer Illusion Skin Tint (transparentny podkład tonujący)

Niezwykle lekki, płynny, transparentny podkład tonujący, pozwalający na uzyskanie iluzji naturalnie świetlistej, promiennej cery o jednolitym kolorycie, zupełnie nieumalowanej. Może służyć jako podkład lub miejscowy rozświetlacz. Można używać też odcienia ciemniejszego o ton od naszej skóry, w charakterze delikatnego bronzera, lub też odcienia o ton jaśniejszego, dla dodania świeżości cerze.
Na razie niedostępny na polskich stoiskach Lancome, można go nabyć w USA lub ... w internecie.

Skład: aqua, cyclopentasiloxane, talc, propylene glycol, dimethicone, polyglyceryl - 4 - isostearate, cetyl peg/ppg-101 dimethicone, hexyl laurate, isododecane, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, aluminium hydroxide, magnesium sulfate, disodium stearoyl glutamate, acetylated glycol stearate, disteardimonium hectorite, alcohol denat., parfum, methylparaben, phenoxyethanol, chlorphenesin, butylparaben [+/- may contain: CI 77492, CI 77491, CI 77499, Iron Oxides, CI 77891, Titanium Dioxide]

Cena: $26.00 / 30 ml

Gładź i nawilżenie

Z cerą nie robi nic ładnego, ma konsystencję kleju ( i podobnie też jak klej pachnie!), nie matowi, nie rozświetla. Mogłabym wymieniać i wymieniać jego wady ale nie o to przecież chodzi. Nie będę psuć renomy Lankomkowi, więc powiem szybko, że mimo tych nieścisłości opisów do rzeczywistości doszukałam się dwóch zalet. Podkład wspaniale wygładza cerę i ją nawilża. I to są tylko te dwa powody, dla których po ten podkład od czasu do czasu sięgnę...

Ilość zużytych opakowań: 5ml(testy)

dla cer idealnych

Tak jak obiecuje producent - podkład jest transparentny, właściwie to rodzaj takiego kremu tonującego. Kolor nr 2 wygląda na ciemny,ale w rzeczywistości taki nie jest. Nadaje się więc dla cer, któe nie borykają się z żadnymi problemami. Moja taka super nie jest :( mam kilka przebarwień, które po potraktowaniu tym podkłądem nie znikają (to jest oczywiste) a po zamaskowaniu korektorem, bardziej widać ten korektor niż przy innych podkładach. Mam tez jedno male naczynko ktore ten podklad nie ukryje. Ale reszta twarzy wygląda w porządku - cera nabiera zdrowego, rownego kolorytu. Podkład nie świeci się na twarzy, ale tez nie matuje. Wydajny. Naprawde daje naturalny efekt, w ogole go nie widac. Ale ja potrzebuje czegos jednak troszke kryjacego.

ilość zużytych opakowań: 1

Bardzo naturalny.

Jest to leciutki, płynny, niewidoczny krem koloryzujący. Kolor, który mam (najjaśniejszy 1 vanilla) bezpośrednio po wyciśnięciu na dłoń może sprawiać wrażenie zbyt pomarańczowego i ciemnego, ale to złudzenie. Po rozprowadzeniu na twarzy bardzo jaśnieje i na pewno, nawet w minimalnym stopniu nie przyciemnia twarzy, ani nie zmienia koloru skóry. Na buzi tworzy niewidoczną, niewyczuwalną, lekko matową powłoczkę (sam podkład NIE powstrzyma błyszczenia), która idealnie stapia się ze skórą. Delikatnie wyrównuje koloryt, nie kryje (dla mnie to plus), pozostawia buzię upiększona i bardzo naturalną :) . Jak na tak lekki podład Transparence de Teint jest zadziwiająco trwały, dobrze "trzyma się" twarzy. Zapach nieciekawy, ale ulotny. Poręczne higieniczne opakowanie.
Kosmetyk spełnia oczekiwania, bardzo go polubiłam :)
Zapłaciłam za niego około 130 zł.

wrastające włoski

Najbardziej naturalny

Fajna rzecz, dobrej cerze nada nieskazitelny wygląd, a kiepskiej - dobry, wciąż pozostawiając wrażenie kompletnego braku podkładu/makijażu, nawet z bardzo bliska. Rzeczywiście tonuje, lekko tylko wyrównuje koloryt, dodaje zdrowego odcienia, niweluje drobne przebarwienia. Grubsze "skazy" na urodzie trzeba potraktować korektorem.
Nie stymuluje skóry do wydzielania sebum.
Używam odcienia o 1 ton ciemniejszego od swojej cery, kiedy chcę zamarkować "weekend na świeżym powietrzu" ;)
Jest już w naszych sklepach!