AA, Multi Vitamin, Pomadka ochronna do ust

AA, Multi Vitamin, Pomadka ochronna do ust

Pojemność 4,8 ml

AA Pomadka ochronna do ust Multi Vitamin pielęgnuje i wygładza. Formuła z ekstraktami z czerwonych owoców ożywia i chroni skórę przed przesuszeniem. Testowana dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. Z hipoalergiczną kompozycja zapachową. Nie zawiera parabenów. pH neutralne dla skóry.

w sztyfcie
<10ml
balsam do ust

Słaba pomadka.

Pomadka zostawia biały nalot na ustach, który bardzo denerwuje.
Nie nawilża prawie wcale.
Ładnie pachnie ale tylko w opakowaniu
Szybko się wyciera
Jej zaletą jest cena, bo jest tania.
Pomadka jest w sztyfcie, nie łamie się ani nie topi.
Nie kupię jej ponownie, ponieważ ma słabe działanie i zostawia białe plamki na ustach, co nie wygląda atrakcyjnie.

Fajna pomadka

Z pierwszym użyciem wydawało mi się, że będzie do niczego. Miałam suche skórki, które bardzo podkreślała swoim białym kolorem. Dałam jej szansę. Na następny dzień usta były w idealnym stanie (o dziwo!), miękkie, nawilżone, bez popękań. Bardzo dobrze działa na nie pod względem pielęgnacji. Dodatkowo w połączeniu z moim ciemnym kolorem ust daje mi ładny różowy kolor.
Ogólnie polecam, po jednym dniu odżywiła mi usta ;)

Słabe nawilżenie

Pomadka pięknie pachnie, ale niestety słabo nawilża i do tego bieli usta. Dla mnie jest to niestety nie do wybaczenia. Co prawda jest tania i może coś tam robi, ale na pewno więcej jej nie kupię, gdyż jest pełno o wiele lepszych pomadek w tej cenie.

Doskonała regeneracja

Pomadka bardzo dobrze radzi sobie z suchymi ustami. Uczucie nawilżenia, w porównaniu do innych stosowanych przeze mnie pomadek, jest bardzo dobre i dosyć długo się utrzymuje.
Przy zaaplikowaniu jej podwójnym przeciągnięciem po ustach, widoczne jest białawe zabarwienie, jednak to dla mnie mało istotny problem, ponieważ rzadko nakładam więcej niż jedną jej warstwę.
Ta pomadka z pewnością jest tą, którą mogę użyć w przypadku spierzchnięcia i wysuszenia ust. Wiem, że szybko sobie poradzi z tym problemem.

Średnia

Pomadka ładnie pachnie ale nie ma jakiegoś super nawilżającego działania. Zostawia biały ślad na ustach co bardzo mnie denerwuje. Nic szczególnego jak dla mnie.

Przyjemna, ale...

Kupiłam tę pomadkę, ponieważ na półce drogeryjnej nie znalazłam swojej ulubionej. Skusiłam się, bo miałam już kilka kosmetyków z firmy AA, z których byłam zadowolona. Największym plusem tej pomadki jest zapach-przyjemny, świeży, owocowy. Ciekawa jest również jakby dwufazowość produktu, tzn. z zewnątrz bezbarwna pomadka ochronna, wewnątrz wkład z ekstraktu z czerwonych owoców o delikatnym kolorze. Pomadka jednak nie barwi. Części pomadki nie mają takiej samej konsystencji - bezbarwna część jest bardziej miękka niż czerwony wsad, przez co ciężko jest ją zużyć równomiernie, co wpływa na słaba wydajność produktu. Na ustach nie pozostawia lepkiej warstwy, wchłania się stosunkowo dobrze, a usta wyglądają na odżywione. Pomadka nie podrażnia ust i ich okolicy.

Bez szału, ale przyjemnie

Kupiłam skuszona promocją (kosztowała ok. 5 zł). Pięknie pachnie, ciekawy pomysł z dwukolorową pomadką - wiem, że wielu osobom przeszkadza bielenie, ale dla mnie wygląda to świetnie, bardzo delikatnie i subtelnie. Nawilżenia specjalnego nie widzę, więc jest to jedna z tych pomadek, których się używa bezwiednie, co chwilę. Dobra na łagodne pory roku, kiedy nie wieje, nie mrozi, nie praży :)

Brzydki kolor

Jedna gwiazdka za to, że nie ma informacji o tym iż pomadka jest kolorowa. Wściekła jestem na to bo chciałam bezbarwną. Żadne jej wspaniałe działanie tego nie jest w stanie mi zrekompensować tego bo wyglądam źle w jej barwie

Rozkoszny zapach owoców z ogrodu

To jedna z najpiękniej pachnących pomadek ochronnych na rynku, pachnie jak koktajl z owoców przyniesionych właśnie z ogrodu :) Pomadka jest treściwa, bardzo dobrze nawilża usta, dlatego stosuję ją głównie na noc nakładając grubą warstwę. Jest bardzo wydajna, myślę, że to z racji jej "twardej" i treściwej konsystencji. Nie bieli ust, nadaje im jedynie zdrowy, ładny połysk.
Jako pomadkomaniaczka polecam ją z czystym sumieniem :)

Taka sobie

Nie jest to zdecydowanie najgorsza pomadka, na pewno lepiej ją mieć niż nie mieć żadnej.

Największy jej plus to zapach - świeży, owocowy.
Nawilża, ale niestety na krótko.
Nie jest klejąca, nie uczuliła mnie.
A największym minusem tej pomadki jak dla mnie jest to, że bieli usta.
Ma taką głupią budowę, tzn w środku jest czerwona, na zewnątrz biała.
W większości jednak biała. Efekt na ustach jest koszmarny, jeżeli nie przykryje się tego jakąś kolorową pomadką...

Za mało nawilża

PLUSY:
- piękny, owocowy zapach,
- pozostawia na ustach delikatny, jasnoróżowy, błyszczący kolor,
- dobra ochrona ust przed zimnem.

MINUSY:
- za mało nawilża usta,
- szybko się ściera.

Bardzo dobra

Dotąd stosowałam pomadki z Nivea, Oriflame, lub Bebe, wszystkie były dosyć drogie. Pomadka z AA Multi Vitamin kosztuje niecałe 7 zł, o 2-3 zł mniej niż inne pomadki. Zapach jest bardzo intensywny, zdecydowanie słodki, bardzo ten zapach polubiłam :) Bardzo dobrze nawilża. Jako pomadka ochronna zostawia na ustach filtr, nadaje ustom delikatnie biało-różowy odcień, ale tylko gdy użyje się tej pomadki conajmniej 3 razy dziennie oraz gdy się nałoży grubą warstwę. Gdy nałożę pomadkę jednym pociągnięciem, filtru nie widać, usta robią się pięknie i delikatnie różowo-czerwone, efekt jest bardzo naturalny. Stosuję ją mniej więcej 2-3 razy dziennie. Nie wywołuje u mnie alergii, ale tak się składa że żadna pomadka jeszcze mnie nie uczuliła. Myślę, że będzie w wielu miejscach dostępna, ja ją kupiłam w Rossmannie, a tam jest dosyć mały wybór produktów, porównując np. z Super- Pharm.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie