Matrix, Biolage, HydraSource, Cera Repair (Kuracja nawilżająca w ampułkach)

Matrix, Biolage, HydraSource, Cera Repair (Kuracja nawilżająca w ampułkach)

Matrix Kuracja nawilżająca w ampułkach HydraSource pielęgnuje włosy suchy i zniszczone końcówki. Odbudowujące ceramidy i nawilżające ekstrakty nadają włosom miękkość puszystość i nabłyszczenie. Matrix Kuracja nawilżająca w ampułkach HydraSource zawiera w sobie naturalne składniki: ekstrakt z aloesu i marakui. Dzięki temu kosmetyk skutecznie chroni włosy w trakcie stylizacji i przed negatywnym działaniem urządzeń fryzjerskich.
Sposób użycia: Nakładaj na wilgotne włosy po zastosowaniu szamponu. Podziel włosy na 4 równe sekcje. Aplikuj najpierw na tylną sekcję zaczynając od obszarów najbardziej uwrażliwionych. Wmasuj produkt we włosy. Pozostaw na 5-10 min. W przypadku dostania się do oczu obficie przepłucz wodą.

lubię

Po ampułki sięgnęłam po zabiegu dekoloryzacji i rozjaśniania włosów. Ampułkę stosuję raz, dwa razy w tygodniu. Czasami stosuję ją samodzielnie a czasami pod maskę- wtedy trzymam ampułkę 10 minut a po upływie tego czasu dokładam jeszcze maskę (arganową lub kokosową od lady spa) i wszytsko to trzymam pod czepkiem i ręcznikiem pół godziny-godzinę zależy ile mam czasu.

Ampułki mają bardzo przyjemny zapach. Formula kosmetyku jest lekka, płynna.

Najwiekszą zaletą kosmetyku jest to, że naprawdę skutecznie nawilża włosy. Moje włosy po zabiegu rozjaśniania byly trochę przesuszone- obecnie są gładkie, nie puszą się, odzyskały nawilżenie (ale duża w tym zasługa również zabiegów joico k-pak i olejowania).

Ampułka poza tym, że dobrze nawilża włosy,
wygładza je,
dodaje blasku,
wlosy po jej użyciu są mięsiste, sprężyste - wygladają na bardziej gęste i zdrowe. Ampułka nie obciąża włosów i z powodzeniem stosuję ją w duecie z maską. Po takim zabiegu włosy wygladają jak z reklamy. Odnoszę wrażenie, że od kiedy stosuję te ampułki to moje rozjaśniane włosy dłużej utrzymują farbę.

Efekt utrzymuje się do około 2 myć. Uwielbiam ampułki własnie za to, że ich efekty utrzymują się nawet po kolejnym umyciu włosów.
Niestety nie znam składu ampułek, kupiłam je na sztuki na pewnym portalu aukcyjnym.
Minusem kosmetyku jest przede wszystkim jego wydajność. Ampułka Loreala spokojnie starcza mi na całe wlosy. W przypadku tej ampułki muszę sie nieźle nagimnastykować aby wetrzeć ją w całe włosy.
Polecam.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 8 ampułek