Matrix, Biolage, Keratindose, Pro - Keratin Concentrate (Ampułka do włosów z keratyną)

Sprawdź ceny produktu

Biolage Ampułki Pro-Keratin z najwyższa koncentracją Pro-Keratin spośród wszystkich produktów Keratindose.
Biolage Ampułki Pro-Keratin działanie:
Pomagają odbudować mikrouszkodzenia włosów oraz chronią je przed uszkodzeniami.
Biolage Ampułki Pro-Keratin składniki aktywne:
- Ekstrakt z Jedwabiu
- Pro-Keratin (największa koncentracja spośród wszystkich produktów Keratindose).
Do włosów silnie uwrażliwionych, szorstkich, z ubytkami keratyny.
Sposób użycia: Podziel włosy na cztery sekcje. Zaaplikuj ampułkę Pro-Keratin, wyciskając koncentrat na kolejne sekcje włosów. Następnie delikatnymi kolistymi ruchami dłoni wykonaj przez 2-3 minuty masaż balansujący od linii włosów, aż po kark. Wzmocni to działanie ampułki i umożliwi lepsze wnikanie składników aktywnych do wnętrza włosa.

KWC

Włosy po zastosowaniu są odżywione, ale nie obciążone, błyszczące, gładkie, pachnące i pięknie się rozczesują. Dla mnie absolutny hit. Jedynie forma aplikowania nieco niewygodna, kiedy chce się to cudo równomiernie nanieść na włosy, ale z tym poradziłam sobie przelewając zawartość do ampułki po loreal z atomizerem i w tej formie nie mam uwag :-)

dobre

Po ampułki sięgnęłam po zabiegu dekoloryzacji i rozjaśniania włosów. Ampułke stosuję raz, dwa razy w tygodniu. Czasami stosuję ją samodzielnie a czasami pod maskę- wtedy trzymam ampułkę 5 minut a po upływie tego czasu dokładam jeszcze maskę (arganową lub kokosową od lady spa) i wszytsko to trzymam pod czepkiem i ręcznikiem pół godziny-godzinę zależy ile mam czasu.

Ampułki mają bardzo przyjemny zapach. Formula kosmetyku jest lekka, płynna. Recenzowane ampułki są minimalnie gorsze od wersji nawilżającej.
Kosmetyk:
- nawilża włosy,
-dodaje im blasku,
-wygładza
-i wzmacnia włosy. Po jego użyciu włosy są bardziej miękkie i elastyczne.

Efekt utrzymuje się do około 2 myć. Uwielbiam ampułki własnie za to, że ich efekty utrzymują się nawet po kolejnym umyciu włosów.
Niestety nie znam składu ampułek, kupiłam je na sztuki na pewnym portalu aukcyjnym.
Minusem kosmetyku jest przede wszystkim jego wydajność. Ampułka Loreala spokojnie starcza mi na całe wlosy. W przypadku tej ampułki muszę sie nieźle nagimnastykować aby wetrzeć ją w całe włosy.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 8 ampułek

Na pewno kupię jeszcze raz

Kupiłam sobie na próbę 1 ampułkę i na pewno dokupię sobie jeszcze kilka! Mam włosy gęste, rozjaśniane, wysokoporowate i przesuszone. Po prostu prawie siano na głowie. Testuję co chwila nowe maski, olejki itp i niewiele jest specyfików, które choć trochę polepszyły stan moich włosów. Natomiast ten zalicza się do grona nielicznych, które widzę że działają!
Włosy po zastosowaniu tej ampułki ładnie pachną jak po wyjściu od fryzjera, ja nie modelowałam włosów po umyciu tylko dałam im wyschnąć samym, a mimo to włoski są sypkie, mniej się puszą, nawet te końcówki nie są aż tak suche jak zwykle. Pewnie, że cudów nie ma, ale jestem bardzo zadowolona z efektów.
Jednym słowem polecam!

Używam tego produktu od: 2 dni