Phytum Actif Brillance, Eau de Coiffage (Spray 3 w 1 dodający włosom blasku)

Phytum Actif Brillance, Eau de Coiffage (Spray 3 w 1 dodający włosom blasku)

Spray do włosów normalnych i matowych. Zawiera kwasy z owoców cytrusowych 100% roślinne. Potrójne działanie: ułatwia rozczesywanie, nadaje włosom blask i pomaga ułożyć fryzurę.

Zawiedziona

Spray kupiłam w promocji, za połowę ceny, więc mniejsza strata... ale ogólnie bardzo zawiodłam się, bo to był mój pierwszy produkt yves rocher.
Spray nie nabłyszcza włosów ani nie ułatwia ich rozczesywania. Rozjaśnia włosy i trochę je przesusza.
Jak dla mnie zapach ok- świeży, cytrusowy, ale bardzo ulotny:(
Podsumowując, szkoda,ze raczej niemożliwa jest reklamacja kosmetyków z powodu braku właściwości, o których zapewnia producent, bo kosztują niemało....
Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

nie nie nie!

To jest jednym słowem porażka, bynajmniej dla mnie, tak naprawde to ja nie wiem do konca co to jest i czemu ma słuzyć. Jak dla mnie wystarczy to ze strasznie wysuszał mi włosy i były takie jakby strasznie " skrzypiące". Użyłam ze 3 razy i odstawiłam, a potem nie wiem jak:) zawartosc znałazła sie w kiblu...

Użyłam tego kosmetyku 3 razy:/

badziew

Kupiłam bo miałam nadzieję na nabłyszczenie wlosów i jakiś efekt pozytywny. Trochę w końcu kosztowało.

Przeżyłam duży zawód, kiedy okazało się juz za pierwszym użyciem, ze sprej działa dokładnie odwrotnie niż zapowiadano. Skleja i matowi włosy. na dodatek je przygniata. Użycie tego spreju po modelowaniu włosów równa się konieczności ponownego mycia i układania fryzury. Serdecznie odradzam.

depilacja bikini rodzaje

Porazka!!!!!

Nablyszcza, ulatwia rozczesywanie, pielegnuje....hahaha...pięknie brzmi, gorzej to wyegzekwować w praktyce...spray skleja wlosy, sprawia, ze nie da się ich rozczesać, o blyszczeniu nie ma w ogole mowy, brzydko pachnie, a okropne opakowanie, zacinajacy sie pryskacz.....okropność...po wysuszeniu wlosy są szorstkie, tepe w dotyku i do tego MATOWE!!!! NIE POLECAM

zaależy od oczekiwań

ja nie układam włosy ale lubię jak są zdyscyplinowane. używałam wody garnier i to jest podobne. tylko pachnie brzydziej ale zapach znika szybko. świetnie nabłyszcza ale loków to się na to nie nakręci ;) psika na wszystkie strony - opakowanie głupie. wystarczy psiknąć dwa razy dla połysku - włosy mam za łopatki. efekt sklejenia włosów występuje tylko w przypadku wylania za dużo na głowę. ogólnie podoba mi się, bo nie moge używać innyych nabłyszczaczy ze względu na tłuste włosy.

Cif do włosów?!

I znowu dałam się nabrać na "cudowny nabłyszczacz", wrr!.. :(
Ale to juz naprawdę ostatni raz, obiecuję sobie (hm...).

Jest dokładnie taki, jak dziewczyny go opisały: skleja włosy w suche, sztywne pasma, strasznie je przesusza, o zdrowym połysku nie może być mowy. Nie ułatwia układania, chyba że w chomicze gniazdo.

Oczywiście jednym z głównych składników jest nasz ulubiony Alcohol Denat., który to właśnie robi z fryzury denata. :(

Zapach też mi się nie podoba, przypomina płyn do czyszczenia szyb, podobnie jak opakowanie.

dno

Porażka. Skleja niemiłosiernie włosy. Aby wyglądaly swiezo trzeba go zczesać i dopiero potem ukaladac. Wiec chyba nie o to tu chodzi.

dziwny

To taki dziwny specyfik, bo ni to odżywka, ni to preparat do układania. Włosy spryskane nim(w sumie to najpierw psikam sobie na ręce a potem to wcieram we włosy, bo inaczej posklejałby je jak nic)dłużej się "trzymają",ale efektu łatwiejszego ułożenia nie zauważyłam. Połysk widać, ale nie jest to to czego się spodziewałam, poza tym jest bardzo mało wydajny i mam wrażenie, że przesusza włosy. zapach cytrynowy, raczej kojarzy się z płynem do naczyń :/ ogólnie nic specjalnego, dobrze, że się szybko kończy :)

dobry ale...

ale mało wydajny. wspaniale rozczesuje wlosy,faktycznie dodaje im blasku. po uzyciu sa gładkie,lsniace. nie obciaza ani nie przetluszcza nawet cienkich wlosow. uzywam go co 3-4 mycia,bo inaczej skonczył by mi sie po 2 tygodniach