Orly, Epix (Trwały lakier do paznokci)

Orly, Epix (Trwały lakier do paznokci)

Nowy system lakierów Orly Epix to dwuetapowa formuła manicure. Składa się z lakieru Flexible Color oraz topu Flexibe Sealoat. Produkty zastosowane na paznokciach dają efekt supertrwałego, odpornego na zadrapania i opryski manicure.
Formuła lakierów Orly Epix jest bardzo elastyczna i trwała. Zawarte polimery sprawiają, że manicure jest gładki, bez rys i niedociągnięć nawet do 7 dni. System lakierów Epix jest łatwiejszy w aplikacji niż lakiery hybrydowe, jego czas schnięcia to krócej niż 8 minut. Kształt pędzelka został dostosowany do łatwiejszej i precyzyjniejszej aplikacji lakieru. Teraz idealny manicure uzyskasz już po jednej warstwie. Lakiery Orly Epix dostępne są w różnych bajecznych kolorach - od klasycznych, po brokatowe i neonowe.

świetny

Ja generalnie jestem miłośniczką marki Orly, więc chyba nie będę bardzo obiektywna :) Ten produkt, jak i pozostałe, mnie nie rozczarował. Piękne kolory, dobre krycie, wysoka trwałość no i oszczędność czasu, bo stosowanie Orly Epix nie wymaga użycia lakieru podkładowego. Mam kilkanaście buteleczek tego lakieru (w różnych kolorach) i uwielbiam go

Świetne!

Lakiery bardzo dobrze kryją (po dwóch warstwach wyglądają jak hybryda), mają piękne kolory, trzymają się ok. tygodnia. Jedyny minus to cena :/ Buteleczka to wydatek ok. 50 zł.