Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Max Factor, Miracle Match (Podkład do twarzy)

Max Factor, Miracle Match (Podkład do twarzy)

Pojemność 1 szt

Niczym balsam nawilżający, podkład Miracle Match zawiera nowy silikonowy składnik, który ułatwia rozprowadzanie produktu, dając jednocześnie średni efekt krycia.
Podkład Miracle Match zapewnia półprzezroczysty, lekko rozmyty efekt makijażu, pozostawiając skórę nawilżoną i odżywioną. Zawarte w formule drobinki odbijające światło sprawiają, że niedoskonałości stają się mniej widoczne, a skóra rozpromienia się zdrowym blaskiem. Rezultat to piękna, zdrowa i nieskazitelna cera, oraz podkreślenie i wyrównanie naturalnego odcienia skóry.
Miracle Match będzie dostępny w Polsce w 6 odcieniach dopasowanych do słowiańskiego typu urody, uwzględniając zarówno ciepłe jak i zimne typy karnacji.

Świetny podkład

Kosmetyk spełnił wszystkie moje oczekiwania.Zapewnia średnie krycie bez efektu maski,a więc efekt jest naturalny.Jest lekki,pozwala skórze oddychać.Dzięki drobinkom odbijającym światło skóra wygląda świeżo i promiennie.Stosowałam równolegle z korektorem z tej samej linii.Na pewno będę wracać do tego kosmetyku.Szczerze polecam.

jeden z gorszych...

Kupiłam go na szybko. Dla mnie jest okropny świeci się strasznie i schodzi.Po tej marce spodziewałam się czegoś więcej..Kolor Light Ivory, Osobiście nie polecam ,strata pieniędzy.

Nietrafiony

Posiadam cere, która ma tendencje do przesuszania i ten podklad solo się zupełnie nie sprawdza. Ale od początku. Kosystencja jest dość zwyczajna, ani nie spływa ani nie jest gesta i podklad zastyga. Po pierwsze - nie wiem czemu, ale ten podkład jak i podkład też z firmy max factor facefinity all day flawless nie chcą się nakładać. Moge nałożyć delikatną warstwe, a po próbie dołożenia odlepia się, robiąc duże prześwity, których nie można niczym zakryć. Oba nie łączą się z korektorami oraz brzydko wyglądają na twarzy. Na cerze mieszanej, słabo się utrzymuje, a na mojej jest przeciętnie. Ogólnie nie polecam.

Makijaż do piwnych oczu - jak się malować

Podkład ok. Baza z tej samej serii- porażka

Edit: Sam podkład dość dobrze daje sobie radę, ale baza pod podkład z tej samej serii "face finity" to totalne nieporozumienie. Podkładu używałam razem z bazą i początkowo wystawiłam mu ocenę 1, bo myślałam, że to podkład jest tak beznadziejny. Później okazało się, że winowajcą jest baza. Razem z bazą podkład odznacza się od skóry. Złuszcza się w jakieś dziwne grudy, które odznaczają się od twarzy w bardzo widoczny sposób. Nie kryje w ogóle, tylko tworzy na twarzy coś w rodzaju zacieków i łuszczących się grud! Sam podkład użyty na lekko nakremowaną twarz już nie tworzy czegoś takiego, spełnia swoją normalną funkcję, jaką powinien spełniać fluid. Jak dla mnie duże rozczarowanie, ponieważ kupiłam te dwa produkty jako zestaw dwóch dopełniających się elementów, które według producenta mają ze sobą współgrać. Tymczasem baza może wylądować w koszu na śmieci bo zwyczajnie robi na twarzy prawdziwą masakrę. Samego fluidu mogę bez obaw używać i na pewno będę używać go razem z lekkim kremem. Jednak po zestawie baza + podkład znanej marki jaką jest max factor i sporej cenie jaką dałam za niego jednak oczekiwałam czegoś więcej. A tymczasem po użyciu podkładu razem z bazą wyglądam jakbym wysmarowała się tynkiem za 3 zł. Od lat używam tuszu do rzęs tej firmy- 2000 kcal i jestem zachwycona. Najlepszy na świecie tusz. A tutaj takie rozczarowanie. Podsumowując: podkład daje radę. Baza z tej samej serii: pieniądze wyrzucone w błoto.

Polecam bardzo

Do tej pory, najtrwalszy podkład jaki używałam. Spokojnie wytrzymuje cały dzień na twarzy. Wydaje się jakby cały czas nawilżał skórę. Dla mnie ma słaby zapach... Ciężko zmyć z rąk :)

Nietrafiony

Kupiłam (kolor 047, Nudę) na promocji w Rossmanie z polecenia miłej pani ekspedientki, kolor z testera się zgadzał jednak z opakowania już nie... Ogólnie, niefajna konsystencja (płynna), źle się rozprowadza i PLAMI :( to pierwszy podkład którym zrobiłam sobie krzywdę. Bardzo przeciętnie kryje, nie wtapia sie w nasz naturalny kolor. Jest podkładem typowo rozświetlającym, jeśli ktoś liczy na matt - nie tędy droga. Próbowałam go mieszać z innymi podkładami, niestety, w niczym to nie pomaga a szkoda go wyrzucić bo jednak kosztuje ok.60zl (dobrze że kupiłam na promocji to nie jest tak żal kasy).

Ogólnie bardzo dużo wad jak na podkład z taka ceną. Nie można mu odmówić jedynie rozświetlenia cery, dość dobrej trwałości oraz ładnego opakowania. :)

Masakra

Minusy : zapach jakiś taki chiński, wyszusza strasznie al to po kilku dniach stosowania, za lekki , schodzi z twarzy po 2 godzinach..

Ja właśnie szukałam czegoś lekkiego na lato żeby tylko wyrównac jakoś koloryt, po tym podkładzie nauczyłam się że na lato lepiej wogóle nic nie nakładać i dać troche buzi opalić się niż nakładać takie świństwo które i tak zaraz ci zejdzie z twarzy a dodatkowo wysuszy ci twarz..

Jedyny plus jaki widze to fajny design :)

Jak na tą cenę zbyt słaby

To trochę taki podkład który nie wiadomo co ma robić . Ani nie kryje jakoś wybitnie ani nie rozświetla jakoś strasznie . Napewno cera jest ujednolicona . Posiada żółte tony . Jego najgorsza cecha jest zapach . Zapach niezbyt przyjemny . Dlatego nie ma nic co by mogło sprawić aby kupić go ponownie . Tym bardziej ze cena jest wygórowana mega .

Beznadzieja

Kupiony na promocji kolor nude 47 1+1 za grosz i może grosz wart.Zapach okropny - zastanawiałam się czy nie jest przeterminowany.Nie kryje przebarwień,krostek, nie matuje.Sporo zostaje na dnie - ratowałam się grzebaniem wąskim pędzelkiem.Szklana buteleczka -bałam się ,że wyślizgnie mi się z ręki .Jedyny plus nie brudzi ubrań.

Ciężki

Nie lubię go na twarzy. Mam wrażenie, że nakłada się ciężej, niż inne produkty, nawet tej samej marki. Jak dotknę po jego aplikacji twarzy to się klei, a w ogólnym odczuciu jest ściągnięta, jakby przesuszona wręcz.
Muszę przyznać, że kryje nie najgorzej, ale to zasługa tej okropnej formy, jakby coś za coś, szkoda. Mogliby go dopracować, bo kosztuje niemało jak na takie częściowe działanie.
Dziwię się zapachowi, bo jest po prostu nieprzyjemny, tutaj też przydałoby się coś zmienić.

Nie wart swojej ceny ...

Moim zdaniem podkład nie wart swojej ceny . Kupiłam go na przecenie i całe szczęście .Mam skórę normalną i u mnie zachowywał się poprawnie ale lekko oksydował , dość długo utrzymywał się na skórze .Podkład jak podkład nic specjalnego .Jeżeli chcecie wypróbować to kupcie na przecenie bo szkoda inwestować ;)

zapach nie do przyjęcia

Mam wrażenie, ze ten podkład jest już wycofany ze sprzedaży, ale może się mylę.. Niestety, migdałowy smrodek spowodował, że podkładu nie byłam w stanie używać. Oddałam go koleżance, której ten zapach nie przeszkadzał.
Nie pamiętam już czy był trwały i czy twarz wyglądała dobrze, pamiętam tylko ten koszmarny zapach...
Flakonik bardzo ładny, ale co z tego. Ja nie mogłam go używać.