Max Factor, Miracle Match (Podkład do twarzy)

Max Factor, Miracle Match (Podkład do twarzy)

Pojemność 1 szt

Niczym balsam nawilżający, podkład Miracle Match zawiera nowy silikonowy składnik, który ułatwia rozprowadzanie produktu, dając jednocześnie średni efekt krycia.
Podkład Miracle Match zapewnia półprzezroczysty, lekko rozmyty efekt makijażu, pozostawiając skórę nawilżoną i odżywioną. Zawarte w formule drobinki odbijające światło sprawiają, że niedoskonałości stają się mniej widoczne, a skóra rozpromienia się zdrowym blaskiem. Rezultat to piękna, zdrowa i nieskazitelna cera, oraz podkreślenie i wyrównanie naturalnego odcienia skóry.
Miracle Match będzie dostępny w Polsce w 6 odcieniach dopasowanych do słowiańskiego typu urody, uwzględniając zarówno ciepłe jak i zimne typy karnacji.

Średniak.

Niestety podkład okazał się dość średni. Za tę cenę można oczekiwać czegoś znacznie lepszego. Nie jest trwały, absolutnie nie wytrzymuje całodziennego makijażu, po prostu zaczyna się ścierać. Po nałożeniu konieczne jest zastosowanie pudru, bo podkład mocno się świeci, słabo kryje. Ma dobrą konsystencję, łatwo się rozprowadza, nie robi smug - ale to są chyba jedyne plusy. No i może jeszcze opakowanie z pompką.

Nie tego się spodziewałam.

Fajnie się nakłada, ale po chwili na buzi świece się jak psu jajca. Masakra, zużywam go tylko wtedy kiedy mam się pomalować "na chwilę". Nie kryje też jakoś rewelacyjnie.

Kategoryczne nie

Juz po pierwszym użyciu wiedziałam , że nie pokochamy się z tym podkładem. Jest wyposażony w pompkę, co jest jak najbardziej plusem. Dobrze nakłada się go zarówno palcami jak i gabeczka. Niestety na twarzy ciemnieje, jest bardzo słabo kryjący i niestety ma bardzo nie przyjemny zapach.

Ogromne rozczarowanie

Podkład kupiłam przy okazji jakiś zakupów w internecie, był w super okazyjnej cenie nie przekraczając kwoty chyba 15zł. Pamiętam, że Max Factor jako markę dosyć lubiłam zawsze i z kilku podkładów byłam bardzo zadowolona.
Niestety Miracle Match to jakaś koszmarna pomyłka...

Zacznijmy od tego, że podkład okropnie śmierdzi, coś jakby zgniłe orzechy włoskie w łupinach(??)
Ogólnie nie przywiązuję raczej uwagi do zapachu kosmetyków, który i tak się zaraz ulatnia, ale tu mnie to okropnie drażni, bo nie dość, że przy nakładaniu jest bardzo wyczuwalny to mam wrażenie, że towarzyszy mi potem przez cały dzień.
Sama konsystencja jest dość sztywna, mam wrażenie, że ciężko jest pokryć twarz równomiernie, ani palcami, ani pędzlem ani bb nie udało mi się go nałożyć tak, żeby był niewidoczny i nie odznaczał się na twarzy.
Nie jest jakoś super trwały, po kilku h, mimo przypudrowania zaczyna się świecić, ważyć i schodzić całymi plackami. Nie wygląda na twarzy dobrze i po powrocie do domu jak się zobaczyłam w lustrze w windzie to się załamałam, że chodziłam tak cały dzień. To Revlon po takim czasie wyglądał jak świeżo nałożony.

Na koniec moich narzekań jeszcze 2 rzeczy: za dużo żółtego pigmentu i takiego jakby lekko szarego efektu w każdym kolorze z tego co widziałam. Twarz nie wygląda zdrowo tylko jest ziemista.
Wysypało mnie po nim.

Nie polecam!

Nie mogę znieść jego zapachu!

Kupiłam ten podkład jak zwykle "na próbę". Dobrałam kolor, który na skórze wydawał się idealny, ale popełniłam prosty błąd - nie odczekałam chwili, żeby sprawdzić, czy nie oksyduje, no i niestety, właśnie tak się stało. Podkład nie tyle ściemniał, co bardzo zżółkł i odcinał się od szyi. Mogłam go w pełni używać dopiero w miesiącach letnich, a z kolei na lato jest trochę za ciężki.

Podkład ma okropną konsystencję, jest tępy, gęsty, ciężko go rozprowadzić na skórze, przez co trzeba użyć go więcej, niż jedną pompkę, by w całości pokryć twarz i wyrównać kolor. Na skórze pozostaje lekko lepki, ale na szczęście da się to zredukować dobrym pudrem i mimo to, nie tworzy efektu maski.
Muszę przyznać, że jest też dość trwały, bo raczej nie spływa, nie ciastkuje się i wieczorem wygląda całkiem przyzwoicie.

Jego największą wadą, która absolutnie skreśla go z listy podkładów, które kiedykolwiek kupię, jest jego zapach. Ciężki, niby-orzechowy, ale jakby taki gorzki. Wiem, że podkład nie jest od tego, by pachnieć, ale ten mi obrzydza całą zabawę z makijażem.

Świetny podkład

Kosmetyk spełnił wszystkie moje oczekiwania.Zapewnia średnie krycie bez efektu maski,a więc efekt jest naturalny.Jest lekki,pozwala skórze oddychać.Dzięki drobinkom odbijającym światło skóra wygląda świeżo i promiennie.Stosowałam równolegle z korektorem z tej samej linii.Na pewno będę wracać do tego kosmetyku.Szczerze polecam.

jeden z gorszych...

Kupiłam go na szybko. Dla mnie jest okropny świeci się strasznie i schodzi.Po tej marce spodziewałam się czegoś więcej..Kolor Light Ivory, Osobiście nie polecam ,strata pieniędzy.

Nietrafiony

Posiadam cere, która ma tendencje do przesuszania i ten podklad solo się zupełnie nie sprawdza. Ale od początku. Kosystencja jest dość zwyczajna, ani nie spływa ani nie jest gesta i podklad zastyga. Po pierwsze - nie wiem czemu, ale ten podkład jak i podkład też z firmy max factor facefinity all day flawless nie chcą się nakładać. Moge nałożyć delikatną warstwe, a po próbie dołożenia odlepia się, robiąc duże prześwity, których nie można niczym zakryć. Oba nie łączą się z korektorami oraz brzydko wyglądają na twarzy. Na cerze mieszanej, słabo się utrzymuje, a na mojej jest przeciętnie. Ogólnie nie polecam.

Podkład ok. Baza z tej samej serii- porażka

Edit: Sam podkład dość dobrze daje sobie radę, ale baza pod podkład z tej samej serii "face finity" to totalne nieporozumienie. Podkładu używałam razem z bazą i początkowo wystawiłam mu ocenę 1, bo myślałam, że to podkład jest tak beznadziejny. Później okazało się, że winowajcą jest baza. Razem z bazą podkład odznacza się od skóry. Złuszcza się w jakieś dziwne grudy, które odznaczają się od twarzy w bardzo widoczny sposób. Nie kryje w ogóle, tylko tworzy na twarzy coś w rodzaju zacieków i łuszczących się grud! Sam podkład użyty na lekko nakremowaną twarz już nie tworzy czegoś takiego, spełnia swoją normalną funkcję, jaką powinien spełniać fluid. Jak dla mnie duże rozczarowanie, ponieważ kupiłam te dwa produkty jako zestaw dwóch dopełniających się elementów, które według producenta mają ze sobą współgrać. Tymczasem baza może wylądować w koszu na śmieci bo zwyczajnie robi na twarzy prawdziwą masakrę. Samego fluidu mogę bez obaw używać i na pewno będę używać go razem z lekkim kremem. Jednak po zestawie baza + podkład znanej marki jaką jest max factor i sporej cenie jaką dałam za niego jednak oczekiwałam czegoś więcej. A tymczasem po użyciu podkładu razem z bazą wyglądam jakbym wysmarowała się tynkiem za 3 zł. Od lat używam tuszu do rzęs tej firmy- 2000 kcal i jestem zachwycona. Najlepszy na świecie tusz. A tutaj takie rozczarowanie. Podsumowując: podkład daje radę. Baza z tej samej serii: pieniądze wyrzucone w błoto.

Polecam bardzo

Do tej pory, najtrwalszy podkład jaki używałam. Spokojnie wytrzymuje cały dzień na twarzy. Wydaje się jakby cały czas nawilżał skórę. Dla mnie ma słaby zapach... Ciężko zmyć z rąk :)

Nietrafiony

Kupiłam (kolor 047, Nudę) na promocji w Rossmanie z polecenia miłej pani ekspedientki, kolor z testera się zgadzał jednak z opakowania już nie... Ogólnie, niefajna konsystencja (płynna), źle się rozprowadza i PLAMI :( to pierwszy podkład którym zrobiłam sobie krzywdę. Bardzo przeciętnie kryje, nie wtapia sie w nasz naturalny kolor. Jest podkładem typowo rozświetlającym, jeśli ktoś liczy na matt - nie tędy droga. Próbowałam go mieszać z innymi podkładami, niestety, w niczym to nie pomaga a szkoda go wyrzucić bo jednak kosztuje ok.60zl (dobrze że kupiłam na promocji to nie jest tak żal kasy).

Ogólnie bardzo dużo wad jak na podkład z taka ceną. Nie można mu odmówić jedynie rozświetlenia cery, dość dobrej trwałości oraz ładnego opakowania. :)

Masakra

Minusy : zapach jakiś taki chiński, wyszusza strasznie al to po kilku dniach stosowania, za lekki , schodzi z twarzy po 2 godzinach..

Ja właśnie szukałam czegoś lekkiego na lato żeby tylko wyrównac jakoś koloryt, po tym podkładzie nauczyłam się że na lato lepiej wogóle nic nie nakładać i dać troche buzi opalić się niż nakładać takie świństwo które i tak zaraz ci zejdzie z twarzy a dodatkowo wysuszy ci twarz..

Jedyny plus jaki widze to fajny design :)