Max Factor, Miracle Match (Podkład do twarzy)

Max Factor, Miracle Match (Podkład do twarzy)

Pojemność 1 szt

Niczym balsam nawilżający, podkład Miracle Match zawiera nowy silikonowy składnik, który ułatwia rozprowadzanie produktu, dając jednocześnie średni efekt krycia.
Podkład Miracle Match zapewnia półprzezroczysty, lekko rozmyty efekt makijażu, pozostawiając skórę nawilżoną i odżywioną. Zawarte w formule drobinki odbijające światło sprawiają, że niedoskonałości stają się mniej widoczne, a skóra rozpromienia się zdrowym blaskiem. Rezultat to piękna, zdrowa i nieskazitelna cera, oraz podkreślenie i wyrównanie naturalnego odcienia skóry.
Miracle Match będzie dostępny w Polsce w 6 odcieniach dopasowanych do słowiańskiego typu urody, uwzględniając zarówno ciepłe jak i zimne typy karnacji.

dla dojrzałej skóry może być

Kupiłam odcień 50-natural.

Naczytałam się na Wizażu mnóstwa negatywnych opinii odnośnie słabego krycia. Ja osobiście mocnego krycia nie oczekuję- mam 42 lata, suchą skorę, nie mam niedoskonałości typu pryszcze, rozszerzone pory czy przebarwienia- mocne krycie nie jest mi więc potrzebne. Podkład nakłada sie bardzo fajnie dzieki pompce. Produkt nie wysusza skory, nie podkresla zmarszczek i nie tworzy efektu maski- odcień 50 idealnie dopasował się do mojej twarzy. Produkt lekko rozświetla twarz, usuwa też z niej oznaki zmęczenia. jedyne, czegomogę sie przyczepić, to to, że jest nietrwały. Myslę, że bardziej się on sprawdzi właśnie w przypadku bardziej dojrzałej skóry.

Najgorszy z Mf

Jest to najgorszy fluid z firmy Max factor jaki kiedykolwiek kupiłam. Prawie wcale nie kryje, nie matuje, szybko się ściera. Ten podkład nic nie robi! Nigdy więcej go nie kupię bo to bubel i na miejscu firmy bym go wycofała ze sprzedaży!!!

Rozczarowanie

Kupując ten podkład do twarzy w tej cenie spodziewałam się czegoś więcej. Ciągle szukam podkładu do twarzy, który da delikatny efekt. Moja twarz jest blada, więc tym bardziej trudno dobrać odpowiedni podkład. Niestety ten szybko się zmywa, po około 2-4 godzinach już praktycznie nie mam go na twarzy. Zostawia po nałożeniu żółty, nienaturalny odcień. Po nałożeniu mam wrażenie, że noszę maskę, która jest bardzo ciężka. Słabo kryje i na pewno nie tego spodziewałam się po tym produkcie. Myślałam, że będę jedyna z tak negatywnymi odczuciami, jednak po przeczytaniu innych recenzji, zdaję sobie sprawę, że po prostu produkt jest słaby.

Mały skukns

To jest chyba najgorszy podkład z Max Facotor jaki miałam i chyba najgorszy jakie kiedykolwiek zakupiłam. Zacznę może od tego, że podkład śmierdzi i to okropnie. Nie wymagam aby pachniał fiołkami czy różami (zresztą takiego podkładu jeszcze nie znalazłam) ale taka okropność. Przypomina mi trochę orzechy a może łupiny z orzechów albo popsute orzechy!! Przy nakładaniu nie mogę znieść tego zapachu, a później wcale nie jest lepiej czuje go na twarzy przez cały dzień. Jest to dla mnie nie do wytrzymania. Następny minus przy nakładaniu robi smugi. Po nałożeniu twarz się świeci. Nie mogę osiągnąć odpowiedniego poziomu krycia. Podkład ciemnieje, słabo kryje. Ma dużo żółtego pigmentu. Na twarzy wygląda bardzo nierównomiernie po nałożeniu i chociaż nie wiadomo jakbym się starała to coś będzie nie tak. Plusem dla mnie jest konsystencja, która nie jest za ciężka.

Średniak.

Niestety podkład okazał się dość średni. Za tę cenę można oczekiwać czegoś znacznie lepszego. Nie jest trwały, absolutnie nie wytrzymuje całodziennego makijażu, po prostu zaczyna się ścierać. Po nałożeniu konieczne jest zastosowanie pudru, bo podkład mocno się świeci, słabo kryje. Ma dobrą konsystencję, łatwo się rozprowadza, nie robi smug - ale to są chyba jedyne plusy. No i może jeszcze opakowanie z pompką.

Nie tego się spodziewałam.

Fajnie się nakłada, ale po chwili na buzi świece się jak psu jajca. Masakra, zużywam go tylko wtedy kiedy mam się pomalować "na chwilę". Nie kryje też jakoś rewelacyjnie.

Kategoryczne nie

Juz po pierwszym użyciu wiedziałam , że nie pokochamy się z tym podkładem. Jest wyposażony w pompkę, co jest jak najbardziej plusem. Dobrze nakłada się go zarówno palcami jak i gabeczka. Niestety na twarzy ciemnieje, jest bardzo słabo kryjący i niestety ma bardzo nie przyjemny zapach.

Ogromne rozczarowanie

Podkład kupiłam przy okazji jakiś zakupów w internecie, był w super okazyjnej cenie nie przekraczając kwoty chyba 15zł. Pamiętam, że Max Factor jako markę dosyć lubiłam zawsze i z kilku podkładów byłam bardzo zadowolona.
Niestety Miracle Match to jakaś koszmarna pomyłka...

Zacznijmy od tego, że podkład okropnie śmierdzi, coś jakby zgniłe orzechy włoskie w łupinach(??)
Ogólnie nie przywiązuję raczej uwagi do zapachu kosmetyków, który i tak się zaraz ulatnia, ale tu mnie to okropnie drażni, bo nie dość, że przy nakładaniu jest bardzo wyczuwalny to mam wrażenie, że towarzyszy mi potem przez cały dzień.
Sama konsystencja jest dość sztywna, mam wrażenie, że ciężko jest pokryć twarz równomiernie, ani palcami, ani pędzlem ani bb nie udało mi się go nałożyć tak, żeby był niewidoczny i nie odznaczał się na twarzy.
Nie jest jakoś super trwały, po kilku h, mimo przypudrowania zaczyna się świecić, ważyć i schodzić całymi plackami. Nie wygląda na twarzy dobrze i po powrocie do domu jak się zobaczyłam w lustrze w windzie to się załamałam, że chodziłam tak cały dzień. To Revlon po takim czasie wyglądał jak świeżo nałożony.

Na koniec moich narzekań jeszcze 2 rzeczy: za dużo żółtego pigmentu i takiego jakby lekko szarego efektu w każdym kolorze z tego co widziałam. Twarz nie wygląda zdrowo tylko jest ziemista.
Wysypało mnie po nim.

Nie polecam!

Nie mogę znieść jego zapachu!

Kupiłam ten podkład jak zwykle "na próbę". Dobrałam kolor, który na skórze wydawał się idealny, ale popełniłam prosty błąd - nie odczekałam chwili, żeby sprawdzić, czy nie oksyduje, no i niestety, właśnie tak się stało. Podkład nie tyle ściemniał, co bardzo zżółkł i odcinał się od szyi. Mogłam go w pełni używać dopiero w miesiącach letnich, a z kolei na lato jest trochę za ciężki.

Podkład ma okropną konsystencję, jest tępy, gęsty, ciężko go rozprowadzić na skórze, przez co trzeba użyć go więcej, niż jedną pompkę, by w całości pokryć twarz i wyrównać kolor. Na skórze pozostaje lekko lepki, ale na szczęście da się to zredukować dobrym pudrem i mimo to, nie tworzy efektu maski.
Muszę przyznać, że jest też dość trwały, bo raczej nie spływa, nie ciastkuje się i wieczorem wygląda całkiem przyzwoicie.

Jego największą wadą, która absolutnie skreśla go z listy podkładów, które kiedykolwiek kupię, jest jego zapach. Ciężki, niby-orzechowy, ale jakby taki gorzki. Wiem, że podkład nie jest od tego, by pachnieć, ale ten mi obrzydza całą zabawę z makijażem.

Świetny podkład

Kosmetyk spełnił wszystkie moje oczekiwania.Zapewnia średnie krycie bez efektu maski,a więc efekt jest naturalny.Jest lekki,pozwala skórze oddychać.Dzięki drobinkom odbijającym światło skóra wygląda świeżo i promiennie.Stosowałam równolegle z korektorem z tej samej linii.Na pewno będę wracać do tego kosmetyku.Szczerze polecam.

jeden z gorszych...

Kupiłam go na szybko. Dla mnie jest okropny świeci się strasznie i schodzi.Po tej marce spodziewałam się czegoś więcej..Kolor Light Ivory, Osobiście nie polecam ,strata pieniędzy.

Nietrafiony

Posiadam cere, która ma tendencje do przesuszania i ten podklad solo się zupełnie nie sprawdza. Ale od początku. Kosystencja jest dość zwyczajna, ani nie spływa ani nie jest gesta i podklad zastyga. Po pierwsze - nie wiem czemu, ale ten podkład jak i podkład też z firmy max factor facefinity all day flawless nie chcą się nakładać. Moge nałożyć delikatną warstwe, a po próbie dołożenia odlepia się, robiąc duże prześwity, których nie można niczym zakryć. Oba nie łączą się z korektorami oraz brzydko wyglądają na twarzy. Na cerze mieszanej, słabo się utrzymuje, a na mojej jest przeciętnie. Ogólnie nie polecam.