Original Source, Wild Cherry & Nettle, Shower Gel (Żel pod prysznic z czereśnią i pokrzywą)

Limitowana edycja Original Source Wild Cherry & Nettle to połączeniu zapachów słodkiej czereśni i pokrzywy. Żel nie tylko orzeźwi i pobudzi zmysły, ale zamieni łazienkę w krainę pełną sekretów i tajemnic. Po zastosowaniu żelu Original Source Wild Cherry & Nettle pozbędziesz się negatywnych emocji.

niczym się nie wyróżnia

Plusy:
Ciekawy zapach, nie wysusza skóry. Nie powoduje podrażnień.
Minusy:
Dość słabo się pieni, mało wydajny. Potrafi wyciekać w butelki jeśli ta stoi otwarcie na dół.

Kupiony w Rossmannie za ponad 3 zł (przeceniony z ponad 7 zł) w ramach ceny na do widzenia.

Straszny

Żel jest straszny - prysznic z nim to katorga.Jedyna ratująca go cecha to chyba zapach...
Po wylaniu na rękę dosłownie przelatuje przez palce, tworząc fioletowe plamy w brodziku. Jedna butelka wystarcza na jakiś tydzień, bo większość żelu laduje pod stopami. Nie pieni sie w ogóle. Nie daje uczucia czystości.
Na szczęście kupiłam go w Rossmannie za "cenę do widzenia", więc niewiele osób się jeszcze natnie.

Tragedia

Wszystko z tym żelem jest nie tak. W ogóle się nie pieni. Gdy wyleje się na ciało to nawet nie spływa tylko się "odczepia" od skóry i spada do brodzika. Gdy wyleje się na gąbkę to przez nią przelatuje.Zapach bez szału (prezent więc nie mój wybór). Jest nie wydajny.Używając go miałam ciągle uczucie ze jestem nie domyta. Zmęczyłam jedno opakowanie i więcej nie zamierzam.

Nie, nie i nie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 (250ml)

Zapach mnie uwiódł, żel mnie zawiódł...

Podczas zakupów, będąc przy półce z żelami Original Source wypatrzyłam nowy zapach z limitowanej edycji i gdy go powąchałam - od razu powędrował do mojego koszyka. Wcześniej już kilka razy używałam żelu kokosowego tej marki i byłam zadowolona.
Niestety gdy przyszło do mycia czar prysnął :(
Żel ma dziwną konsystencję, trochę jak marmolada, dodatkowo KOLOR(!) to jakaś masakra, nieprzyjemny dla oka i brudzi wszystko dookoła, kosmetyk raczej słabo się pieni, przez co muszę go zużywać w większej ilości..
Na plus wygodne opakowanie, oraz to, że żel nie przesusza skóry, no i ten zapach !! :) Piękny, ale bardzo ulotny, chwilę po myciu już go nie czuć na skórze. Mimo że zapach jest czereśniowo-pokrzywowy to ja tam czuję cały czas coś a\\\'la marcepan :)
Zużyję do końca, ale na pewno już nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Przyjemny, choć trochę galaretkowaty

Jak dla mnie jest to zwykły, całkiem porządny żel do mycia. Myje, więc spełnia swoje zadanie, więcej nie wymagam.

Plusy/neutralne:

- ładny zapach, nie czysto owocowy, ale przełamany ciepłą słodyczą

- wygodne opakowanie, które stoi na głowie i pozwala zużyć kosmetyk do końca

- przezroczysta butelka, przez którą widać ubytek żelu

- dość dobrze się pieni, choć trochę słabiej w porównaniu z innymi żelami

- nie uczula

- nie wysusza na wiór

- korzystna cena, zwłaszcza w promocji

- szeroka dostępność

Minusy:
- żel tuż po wyciśnięciu jest lekko galaretowaty, a że ma dodatkowo czerwony kolor, przypomina dżem, co nie kojarzy się akurat z przyjemną kąpielą/prysznicem. Po chwili jednak ładnie się rozprowadza, rozpływa po ciele.

- potrafi pochlapać umywalkę, wannę na krwisto- czerwono, od razu mnie to razi w oczy

- jest to edycja limitowana

Ogólnie: niezły żel, ale zapasów nie będę robić. Skończę i kupię inny.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml