Balsam po opalaniu przedłużający i utrwalający opaleniznę z wyciągiem z orzecha włoskiego

Przedłuża i utrwala opaleniznę, w naturalny sposób ją pogłębia, intensywnie nawilża, zapobiega łuszczeniu się skóry, neutralizuje wolne rodniki zapobiegając starzeniu się skóry, koi i łagodzi podrażnienia, delikatnie maskuje przebarwienia posłoneczne. Do stosowania po opalaniu (również w solarium) i po kąpieli.

Cena: ok. 10 zł / 150 ml

Brudzi ubrania

Bardzo spodobał Mi sie zapach, działanie i konsystencja tego balsamu. Niestety brudzi jase rzeczy ..lecz na opakowaniu jest napisane ze nie brudzi. Wydaje Mi sie że przedłuża opalenizne i czyni ja bardziej ... nasycona ? Pomimo wad z brudzeniem i tak kupie ten produkt ponownie, bo za taka cene warto :)

Używam tego produktu od:miesiąc

nie spełnia funkcji

Ten balsam nic nie daje. Nie dosć, że nie nawilża, skóra mi się niesamowicie przesuszyła, nadaje nieladny zółtawy odcień opaleniźnie, Nie przedłuża opalenizny nic a nic. Jedyny plus to ładny zapach, ale to przecież nie to jest najważniejsze. Zapach jednak po dłuższym stosowaniu staje sie denerwujący.

Używam tego produktu od:przez 3 tyg

Swietny balsam

Zachecilo mnie to, ze ma przedluzac i utrwalac opalenizne - rzeczywiscie sie w tym sprawdza :) uzywalam go po dlugiej ekspozycji na mocnym sloncu, w prawdzie nie mialam poparzen, ale i tak zadzialal kojaco, lagodzaco na skore a ponadto zyskala mocniejszy odcien i mysle ze jeszcze dlugo taka zostanie :) szybciutko sie wchlania, nawilza skore :) ma sliczny zapach, odpowiednia konsystencje i wygodne opakowanie. Proponuje tylko uwazac przy ubieraniu sie od razu po nalozeniu balsamu, gdyz moze troszke pobrudzic ubranie.
Polecam ! :)

Używam tego produktu od: dwoch tygodni

Świąteczny makijaż

swietny

jest swietny! ;] po opaleniu sie na czerwono polecialm do sklepu i wybralam go w ciemno, w domu od razu nalozylam. przyniosl niesamowita ulge, skora zostala nawilzona, opaleniazna po 2-3 dniach zbrazowiala. zapach slodki leczy szybko sie neutralizuje. odejmuje gwiazdke za opakowanie niestety, ale mimo tego godny polecenia

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

cudeńko :)

na początku drażnił mnie jego zapach, ale pomyślałam: kupiłam - to użyje cho raz. A że skóra była bardzo sucha, to sięgnęłam własnie po niego, bo znudziły mi się wszystkie spaye, które niemal nic nie dawały.
A tu niespodzianka. Tam gdzie schodziła skóra, przestała prawie całkowicie. Idealnie nawilża, szybko się wchłania. Do zapachu też przywykłam, wręcz pokochałam niesamowicie! Opalenizna jest piękna, zbrązowiała, gdzie byłam czerwona, na dodatek rzeczywiście utrwala!
dodatkowo wyleczył moje oparzenie na dekolcie!! CUDOWNY! :)
jedyna wada: brudzi ubrania jeśli się je założy bezpośrednio po aplikacji, ale za to nie odejmę mu gwiazdeczki

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Wanilia z kokoskiem

Bardzo miły balsamik i bardzo skuteczny, a przy tym budzący wspomnienia. Balsam ma bardzo miła konkystencję, nie jest zbyt gęsty. Z koloru to taki kogel-mogel. Zapach waniliowo - kokosowy, niec konkretnego, słodziutki, ale nie męczący, znika po kilku chwilach od posmarowania. Ładnie pielegnuje skórę po opalaniu - staje się ona ładnie nalolżona i jakby zyskuje na wyglądzie. Ja bardzo lubię ten balsam i mimo tego, że go zdradziłam w ostatnie wakacje, to na pewno wrócę do niego jeszcze nie raz...
jedyną jego wada jest chyba trudność w znalezieniu go w sklepie i troszkę zawyżona cena, jak na produkt tej marki.

słodziutki

A ja go lubię! doskonale sie wchłania i pielęgnuje skórę po opalaniu. Mam jasna karnację, ale nie białaą, opalam sie na brązowo, ale opaleznizna zwsze schodziła szybko ( we wrze śniu-październiku). Tymczasem po używaniu tego balsamu skóra sta sie delikatna, a opalenizna utrzymała się do grudnia. To poprostu bimbowy balsam. Uzywałam też w zimie i muszę przyznać ze koloryt skóry był zdecydowanie ładniejszy niz po użyciu innych balsamów. Co ważne, nie brudzi jasnych ubrań. Uwielbiam go (jego zapach również).

fuj!!!

wcale nie chciałam go kupić... nie mogłam znaleźć mojego ukochanego Daxa w sprayu, więc chciałam wziąć chłodzącego 3w1... niestety oba mają te same opakowania i w domu zorientowałam się, że ten krem wcale nie jest tym, który miałam kupić...
brązowania nie zauważyłam
wchłania się kilka minut i po tychże kilku minutach tłusta warstwa znika prawie cała, na jakiś czas po zastosowaniu skóra dziwnie się świeci, jakby coś na niej było...
nawilża bardzo słabo i na bardzo krótko
ma denerwujące opakowanie, bo po zamknięciu zawsze wypływa trochę
poza tym zapach... na początku nawet mi się podobał, potem zaczą mnie strasznie denerwować... ale zużyłam go, chociaż nie była to przyjemność... gorzej było z tatą, który najpier nie wiedząc, że to właśnie ten Dax tak pachnie obwąchał całe mieszkanie w poszukiwaniu jakiegoś "okropnego smrodu" jak się zorientował, że to właśnie ten kosmetyka tak pachnie kazał mi wychodzić do siebie do pokoju jak byłam nim posmarowana... ;)
ciężko wycisnąć resztkę z opakowania
Używłam tego kosmetyku w czasie wakacji / ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej!!!