Ziaja, Krem arganowy na dzień i na noc do skóry bardzo suchej i podrażnionej

Ziaja, Krem arganowy na dzień i na noc do skóry bardzo suchej i podrażnionej

Ziaja, Krem arganowy na dzień i na noc do skóry bardzo suchej i podrażnionej działanie:
- wspomaga procesy ochronne skóry
- poprawia gładkość i elastyczność naskórka
- zmniejsza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu
- koi podrażnienia
skuteczność już po pierwszej aplikacji*:
- wzrost nawilżenia skóry o 49%
*badanie in-vivo metodą Courage-Khazaka

Bardzo dobry

Ten krem na pewno polubi się z bardzo suchą skórą :), Dobrze nawilża przy dłuższym stosowaniu Jest gęsty, dość długo się wchłania dlatego bardziej spisuję się na noc niż na dzień. Niweluje łuszczenie i podrażnienie skóry, ale nie zalecam stosować pod makijaż ponieważ skóra szybo zaczyna się błyszczeć. Mimo to jestem na TAK

Parafina w składzie

Krem jest bardzo przyjemny, dość dobrze się wchłania i ma ładny zapach.
Nawilża i odżywia skórę, taka typowa ziaja, czyli optymalne nawilżenie, ładne opakowanie, fajna konsystencja i przystępna cena.
Ponieważ mam cerę mieszaną i parfina jej zdecydowanie nie służy (zapycha się od razu) stosowałam go głównie na suche partie i okolice oczu, nie podrażnił i nawilżył, często służył też jako krem do rąk.
Wróciłabym do niego gdyby nie parafina w składzie, wolę uzywać jednego nawilżającego kremu do twarzy, który zawsze daje na oleje, hydrolaty i kolagen.

Godny polecenia

Mam skórę bardzo wrażliwa, wiele kosmetyków mnie podrażnia. Dlugo szukałam kremu idealnego dopóki nie odkryłam arganowego kremu Ziaji. Doskonale nawilża i nie podrażnia mojej skóry dodatkowo bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia tłustego filmu na skórze twarzy. Używam też jako baza pod podklad i również sprawdza się dobrze pod warunkiem że jest to delikatny codzienny makijaż ( na większe wyjście średnio). Krem absolutnie wart swojej ceny i co jest bardzo ważne jest mega wydajny

Dobry krem

Kosmetyki z Ziaji zazwyczaj robią na mnie pozytywne wrażenie.Nie inaczej jest z tym kremem.Dobrze nawilża,buzia po zastosowaniu jest ładna,miękka i odżywiona.Niska cena w porównaniu do jakośći.Polecam

można spróbować, ale nie jest to hit

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, dlatego w miesiącach zimowych szukałam produktu, który dobrze ją nawilży, ale nie natłuści. Skusiło mnie duże opakowanie w przystępnej cenie i dodatek olejku arganowego. Konsystencja fajna, dobrze się z nią pracowało, nawet przy wykonywaniu delikatnego masażu twarzy. Wchłaniał się powoli, ale tego oczekiwałam, jako że kupiłam go z myślą o stosowaniu na noc. Nie zapchał mnie, chociaż miałam po nim mały wysyp w okolicy żuchwy, jednak po jednorazowej wpadce się skończyło i później cera przyzwyczaiła się do niego. Nie wiem, czy kupiłabym drugi raz - spełnił moje podstawowe kryterium nienatłuszczania, jednak nie dał niczego wspaniałego cerze - ot, taki średniak. Na pewno nie nadaje się pod makijaż, ja też nie stosowałabym go na dzień, chyba że przy suchej cerze, ale raczej nie spełni oczekiwań - wg obietnic producenta - posiadaczek bardzo suchej i podrażnionej cery, bo jest raczej półtłusty i średnio nawilżający.

Zapychacz

Niestety jak dla mnie krem bardzo słaby. Ma fajną konsystencje i piekny zapach, ale żaden z kremów nie robił mi takiej pryszczowej masakry na twarzy... I to po jednej aplikacji. Dałam mu kilka szans, ostatnim razem używalam go przez 3 dni, raz dziennie i to było zdecydowanie za dużo. Podejrzewam, że zużyje go do rąk.

lubię go

Krem stosowałam jedynie na noc ze względu na jego "tłustość". Muszę zaznazyć, iż nie mam większych problemów z cerą. Krem bardzo dobrze nawilża i zmiękcza moją skórę. Ma w składzie parafinę co może być dla niektórych osób minusem. Zapach bardzo przyjemny - typowo kremowy.

Najbardziej lubię w nim zapach

Zapach ma cudowny. To jest krem tłusty, długo się wchłania. Pod makijaż raczej nie jest dobry. Najczęściej stosuję go do rąk. Do twarzy jest fajny po zmyciu makijażu, albo na noc. Mocno się błyszczy.
Nie wiem dlaczego, ale na długo przed upływem terminu ważności wytrąciły się z niego kropelki wody.

Opatrunek dla skóry

Super wydajny krem, idealny do stosowania na noc, pod makijażem zbyt ciężki. Lekko tłusta formuła, dobrze się wchłania, nie zostawia warstwy. Skóra jest po nim aksamitna w dotyku.

Dobry krem na noc

Używam tego kremu tylko na noc. Jestem bardzo zadowolona, na pewno kupię go jeszcze raz.

Widzę w nim same zalety:
-duże opakowanie,
-ładnie się wchłania,
-przyjemny zapach,
-dobrze nawilża cerę,
-dość niska cena jak na takie opakowanie

Średni...

Krem jest bardzo przeciętny, słabo nawilża i zostawia tłusty film na skórze.
Do jego zdecydowanych plusów należą zapach i bardzo przystępna cena.
To zdecydowanie za mało, ale nie ma co oczekiwać cudów od tak taniego produktu.
Mimo wszystko nie kupię go ponownie.

Rewelacyjny

Świetnie nawilża, nie zapycha, ma delikatny zapach. Polecam na noc i na dzień przy skórze bardzo suchej, pod podkład u mnie średnio się sprawdza - szybko powoduje błyszczenie. Za tą cenę - dla mnie rewelacja.