Barwa, Balnea Foot, Specjalistyczny chłodzący żel do nóg i stóp

Barwa, Balnea Foot, Specjalistyczny chłodzący żel do nóg i stóp

Barwa, Balnea, Specjalistyczny chłodzący żel do nóg i stóp:
- szybko i skutecznie przynosi ulgę „ciężkim nogom”
- zmniejsza obrzęki oraz uczucie zmęczenia i napięcia nóg
- zapewnia uczucie lekkości i odświeżenia
- przyjemnie chłodzi
- nawilża i uelastycznia skórę nóg i stóp
Barwa, Balnea, Specjalistyczny chłodzący żel do nóg i stóp jest polecany dla osób, które:
- mają skłonności do obrzęków i puchnięcia stóp i nóg
- przebywają długo w pozycji stojącej

Cena: ok. 8zł / 70ml.

Struktura
lekkie
żel

Idealny na lato

Świetny żel na na ciepłe dni. Nałożony wieczorem na stopy daje uczucie komfortu i odprężenia. Posiada ekstrakt z kasztanowca, który jest przyjazny dla naczyń krwionośnych nóg. Przyjemnie chłodzi i odświeża.

Zalety:
+wygodne opakowanie,
+zapach mentolowo - ziołowy,
+konsystencja żelu o niebieskiej barwie,
+szybko się wchłania,
+nie pozostawia lepkiej warstwy,
+chłodzi,
+zapewnia stopom komfort i relaks po ciężkim dniu,
+daje uczucie świeżości,
+nawilża,
+wydajny,
+skład,
+cena.

Wady:
-brak.

Prawdziwa ulga dla zmęczonych nóg.

Żel zakupiłam latem, ponieważ z racji pracy biurowej mam tendencję do opuchnięć. Sprawdził się doskonale!

ZALETY:
-Opakowanie: miękka tubka z porządną klapką, taka sama jak w kremie SOS z tej samej serii, dozuje optymalną ilość produktu
-Cena: zapłaciłam 4,50 zł/70 ml, bardzo tanio
-Konsystencja: niebieski żel o orzeźwiającym zapachu, nie pozostawia lepkiej warstwy i dość szybko się wchłania
-Wydajność: jedno opakowanie wystarczyło mi na miesiąc codziennego używania, a nakładałam go hojną ręką, na nogi i stopy
-Działanie: i teraz najważniejsze-on wspaniale chłodzi, relaksuje i likwiduje obrzęki! Nakładałam go na stopy wymoczone uprzednio w letniej wodzie z dodatkiem soli, działał od razu, dając uczucie ukojenia, chłodu, delikatnie nawilżał, działał łagodząco - coś cudownego po ciężkim dniu. Nogi stawały się lekkie, a stopy odprężone. Żel ma świetny skład, działa pozytywnie na naczynia krwionośne, obkurczając je i zapobiegając powstawaniu pajączków.
Nie uczula i nie podrażnia, a jestem typem wrażliwca.

WADY:
-BRAK!

Dla mnie ten żel jest idealny, robi to, czego oczekiwałam, przynosząc ulgę zmęczonym nogom i stopom.
Polecam, ze mną pozostanie na stałe.

na lato przydatny

Prawde mowiac nawet nie przyszło mi do głowy ,zeby kupić tego typu produkt. Zwykle w lato po ciezkim dniu, moczyłam nogi w chłodnej wodzie. Jednak podczas zakupów w hipermarkecie był ten produkt w bardzo niskiej cenie, zapłaciłam jakieś 2,80 zł O.o
Wiec za tak niska cene warto wypróbować.
Przede wszystkim dodam ,ze bardzo nie lubie dotykać stóp -oczywiście swoich a o kogoś to juz nie wspomnę. Nie mam nie zadbanych nóg tylko po prostu nie lubie tej czesci ciała :D

Dbam o nie bo trzeba,lecz bardzo nie lubie produktow w kremie/zelu Zdecydowanie wolę spray / atomizer i tutaj mały minus ,fajnie jakby produkt był w sprayu w rzadszej konsystencji. (-)
Faktycznie chłodzi i daje ulgę po upalnym dniu , jednak tylko na chwile. (+/-)
Odświeża stopy -oczywiscie uzywam na umyte czyste nogi , lecz na jakiś czas mamy uczucie świeżości, szczegolnie gdy za jakis czas musimy znowu wbić się w buty (+).
Nawet szybko się wchłania (+)
Ładny zapach (+)
Nie wysusza (+)

Raczej wiecej zastosowań, plusów i minusów nie widzę w tym produkcie. Nie wiem ,czy kupie ponownie, wole znaleźć coś w psikaczu.

Prawdziwa ulga dla zmęczonych nóg i stóp!

W żelu urzekła mnie już na wstępie różnorodność składników – znajdziemy w nim m.in. wzmacniające naczynia krwionośne ekstrakty z kasztanowca, nawłoci i ruszczyka, tonizujący ekstrakt ze skórek cytryny, regenerujący D-pantenol, łagodzącą alantoinę, chłodzący mentol oraz przeciwobrzękowy Legactif. Przyznam że to naprawdę miks skuteczny – już w kilka minut po aplikacji żelu czuć wyraźną ulgę, nogi są zdecydowanie lżejsze! Stosuję go zazwyczaj po zabieganym dniu ale czasami i jako prewencję, nałożony przed wyjściem do pracy również minimalizuje przykre dolegliwości w ciągu dnia. Co równie istotne, pozostawia skórę gładką i elastyczną a także przyjemnie nawilżoną, nie ma mowy o uczuciu ściągnięcia.
Żel ma piękny turkusowy kolorek i przyjemną konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i niezwykle szybko wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnie tłustej czy klejącej warstewki. Zapach bardzo orzeźwiający i lekki, na pierwszy plan delikatnie przebija się mentol, ale jest on wyraźnie złamany innymi aromatami. Efekt udany, przypadł mi do gustu, tym bardziej że nie znika ze skóry wraz z zakończeniem aplikacji.
Jak dla mnie ideał na lato, z ochotą sięgnę po pozostałe pozycje z serii a chłodzący żel do nóg i stóp na stałe wchodzi do mojej pielęgnacji :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Idealny na upalne dni

Żel idealnie sprawdza się w gorące dni - świetnie chłodzi stopy. Gdy cały dzień jesteśmy "na nogach" i wieczorem posmarujemy je tym kosmetykiem czujemy szybką ulgę. Dzięki zawartemu w składzie mentolowi stopy po aplikacji żelu są odświeżone, a całe nogi wydają się lżejsze. Co więcej poza chłodzącymi właściwościami, produkt ma również właściwości nawilżające.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże