Ziaja, Dermatologiczna baza z tlenkiem cynku

Ziaja, Dermatologiczna baza z tlenkiem cynku

Dermatologiczna pielęgnacja z tlenkiem cynku Ziaja to:
- podpieluszkowa pielęgnacja skóry dzieci i niemowląt,
- miejscowo: do skóry bardzo wrażliwej, alergicznej,
- odpowiedni dla dorosłych przy pielęgnacji wymagającej aktywności antybakteryjno - ochronnej (trądzik, otarcia mechaniczne),
- przetestowany na osobach narażonych na powstawanie odleżyn.
Działanie bazy dermatologicznej z tlenkiem cynku Ziaja:
- zapewnia długotrwała barierę przed wilgocią,
- przyczynia się do redukcji odparzeń,
- zapobiega pieluszkowemu podrażnieniu skóry,
- łagodzi otarcia, zaczerwienienia i swędzenie,
- redukuje zmiany trądzikowe.
Preparat hypoalergiczny, bez parabenów, bez barwników.

Cena: 8zł / 80g

Zwalcza niespodzianki!

Jest to najlepszy kosmetyk na niespodziewanego pryszcza! Nałożony na zmianę wieczorem skutecznie ją wysusza i następnego dnia prawie już nic nie widać! To samo z oparzeniami czy innymi zmianami, dosłownie likwiduje i wycisza wszystkie takie nieprzyjemności. CUDO!
Nie radzę jednak używać tego na całą twarz jako krem-ma w składzie parafinę więc może zapychać pory. Jest gęsty i ciężki więc stosuję to tylko punktowo.
Jest BARDZO wydajny, słoiczek jest praktycznie nie do zużycia.

Wykorzystała: kilka próbek

Na pewno nie wrócę

Niby coś tam działa, ale moją skórę bardzo przesuszył. Nie dawałam go dużo, a mimo to czułam, że źle na nią działa i szybko zobaczyłam negatywne efekty. Uważajcie na przesuszenie! :(

Dobra I wydajna

Przy dwojce dzieci wachlarz wyprobowanych produktow jest ogromny, jednak ta baza sprawdxila sie u nas doskonale choc odkrylam.ja dopiero przy drugim dziecku. Kosxtuje niewiele, jedt wydajna bo opakowanie spore typowe ziajowe bez rewelacji zwykly plastik. Plusem jest to ze niewiele jej trzeba uzyc ma nie za gesta kinsystencje wiec nie ma zadnych problemow zeby ja rozsmarowac. Nie przesusza, nie uczula I nie daje zapachu mydla czy perfum co dla mnie jest plusem. Czasem punktowo sprawdzila sie rowniez przy wypryskach. Produkt godny polecenia.

Ta baza jest wskazana do skory bardzo wrażliwej, alergicznej i także do pielęgnacji trądziku lub odparzeń. Ja ta bazę używałam do blizn potradzikowych i naprawdę jest bardzo skuteczna, moje blizny były bardzo czerwone i mega widoczne gdy nakładałam ta bazę na noc, rano moja cera była mniej czerwona i blizny nie były aż tak widoczne. Ja ta bazę używam już bardzo długo jakoś od sierpnia i poprawę widziałam po kilku tygodniach.

DRAMAT

Krem poparzył moją twarz, Tydzień po nakładaniu go rano i wieczorem moja skóra stała sie wysuszona, napięta, zaczęły pękać mi usta, skóra na policzkach zaczęła mi się łuszczyć, nie mogę się bardziej uśmiechnąć bo pojawia sie ból albo pojawiła mi się kropelka krwi mimo, że od godziny mam nałożoną pomadkę ochronna i nawilżającą. Nie wiedziałam z czego to się wzięło nie podejrzewałabym, że to akurat krem z ziaji.... uświadomiła mnie znajoma kosmetyczka, która będzie robić wszystko, żeby moja skóra wróciła do normalności. NIE POLECAM

Bez wad!

Nie wierzyłam, że tak będzie, ale za każdym razem, jak użyłam tego śmiesznie taniego kosmetyku, punktowo na twarz w miejsca wymagającej doraźnej pomocy, rano nie mogłam sie nadziwić.
Po zmyciu makijażu wieczorem i oczyszczeniu twarzy moja bardzo mieszana skóra bywa podrażniona, jakieś ewentualne wypryski bardziej widoczne i zwykle co wieczorna pielęgnacja nie wystarczała, żeby przez noc się z nimi uporać. Do tego suchość i szorstkosc w niektórych miejscach. Nie stosuję od dawna żadnych kosmetyków antybakteryinych, bo narobiły mi wiecej krzywd niż dały pożytku, wysuszają i podrażniają skórę a nie do końca radzą sobie z problemem. Nie tak jak ta baza! Ona gasi wszelkie stany zapalne, łagodzi czerwone podraznienia, widocznie zmniejsza krostki, a przy tym nie robi nic złego!

Polecam, polecam, polecam :)

Jestem na tak!

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Na trądzik nie pomagało mi już kompletnie nic, ale na szczęście trafiłam na tą maść. Faktycznie widać różnicę- pojawia mi się mniej pryszczy. Nakładam ją na twarz na noc ( na dzień się nie nadaje, bo zostawia na twarzy białą powłokę) i rano wszystkie zmiany trądzikowe są mniejsze, twarz jest ukojona. Do tego krem jest bardzo wydajny i kosztuje grosze. Naprawdę warto go wypróbować, ja jedyne, czego mogę żałować to tego, że nie dowiedziałam się o jego istnieniu wcześniej.

Super

Bardzo dobra znacznie poprawiła mi sie twarz polecam !!! Niska cena i wydajnosc . niestety długo tego produktu szukałam. ;)) aż w końcu znalazłam ;))
+ wydajność
+dzialaniee
+cena
+zapach (praktycznie bezzapachowa)

-dostępność

godny polecenia

Produktu od Ziaji używam ze względu na moje problemy z trądzikiem, które ostatnio się nasiliły. Wzięłam ze sklepowej półki bez uprzedniego sprawdzenia opinii w internecie, sprawdzenia składu itd. a skusiłam się ze względu na niską cenę. Okazał sie bardzo dobrym produktem, a więc: nakładany na wypryski wysusza je, zmniejsza, wyraźnie łagodzi, przyspiesza leczenie wyprysków. Minusów nie zauważyłam. Polecam, warto!