Smashbox, Double Exposure Palette (Paleta cieni do powiek)

Smashbox, Double Exposure Palette (Paleta cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Dzięki cieniom, które zmieniają się, gdy są użyte z dodatkiem wody, Smashbox Double Exposure Palette to niekończące się źródło eksperymentów. Każdy cień zmienia się w jedną z czterech nowych wersji po dodaniu wody – staje się bardziej żywy, mocniej napigmentowany, metaliczny bądź połyskujący – więc możliwości jest bez końca.
Cienie, których technologia pokrytej pigmentacji to dzieła sztuki pozwalające magii stać się rzeczywistością. Technologia ta pozwala tworzyć dwie wersje każdego cienia za pomocą wody, która aktywuje cienie to zmiany w jeden z czterech efektów. Więc 14 cieni przekształca się w 28 i to wszystko w jednej palecie Smashbox Double Exposure Palette.
Opakowanie zawiera:
- specjalny podwójny pędzel dla łatwej aplikacji: okrągła strona pochłania odpowiednią ilość wody dla spektakularnego koloru a ścięta strona tworzy precyzyjną linię na mokro a rozmytą na sucho,
- wkładka #SHAPEMATTERS z lookami dla 6-ciu różnych kształtów oczu.
Jak używać palety Smashbox Double Exposure Palette: dla najlepszego rezultatu, najpierw zmocz pędzel, później odciśnij nadmiar wody na grzbiecie dłoni lub na chusteczce higienicznej. Następnie zanurz pędzel w wybranym cieniu – zalecamy aby pędzel był zwilżony, nie mokry.

Moja ulubiona paleta cieni

Powiem tak - dla mnie wszystko na 5. I pigmentacja i kolory, trwałość, a nawet pędzelek, który dostajemy w zestawie - wszystko jest bardzo dobrej jakości. Jest to mój makijażowy towarzysz już bardzo długo i nie wiem czy kiedykolwiek się z nim rozstanę. Nie zmieniłam do niej zdania używając wiele droższych i popularniejszych paletek, które potem okazały się mieć zerową trwałość lub pigmentacje. A tutaj z tego zestawu cieni jakie mamy zaoferowane możemy wyczarować fajny delikatny makijaż jak i mocniejszy wieczorowy, w którym nie ma mowy o obsypywaniu się podczas wykonywania lub noszenia. Dla mnie po prostu ideał.