Substance Initiale Marine, Wrinkle Control Smoothing Care (Intensywny krem przeciwzmarszczkowy)

Ujędrniający i przeciwzmarszczkowy krem z ``Initiale Marine`` - kompleksem, który został stworzony do syntezy substancji międzykomórkowych w skórze. Krem głęboko nawilża, wygładza skórę, niweluje zmarszczki. Zawiera wysokoskoncentrowany ``Moist 24`` - otrzymany z subtropikalnej rośliny, który utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia w skórze. Staje się ona dokładnie zregenerowana, gładka, nawilżona, odzyskuje siłę i blask.

Aktywne składniki:

- oczyszczający ekstrakt Padina Pavonica - Padina Pavonica to rodzaj brązowej algi, która jest otoczona materią podobną do naszej substancji międzykomórkowej. Ta substancja rozpoznawalna jest przez nasze komórki i zwana syntetycznym GAG. Pomaga utrzymać skórze młody wygląd, wygładza skórę dodaje jej siły i witalności.

- Matrixyl - peptydy odpowiadające za regenerację włókien kolagenowych, podnoszące poziom wypełnienia i nawilżenia skóry o 102% (w testach in vitro). Pomagają zredukować głębokość zmarszczek i ich ilość (w testach in vitro).

- wyciąg z pączków buku - bogaty w minerały, pierwiastki śladowe i "fitostymuline" ekstrakty roślinne, powodujący wzrost energii komórkowej, pomaga wygładzić bruzdy w skórze.

średni

Stosuje ten krem na noc,na dzien mam fluid matujaco-nawilżajacy równiez thalgo.Z fluidu nie jestem w ogóle zadowolona natomiast z tego kremu troche lepiej.Dobrze sie wchłania chociaz zostawia lekki poślizg,co mi akurat nie przeszkadza w nocy:-).Rano cera jest delikatna,wyglada na wypoczetą ale mimo wszystko czegos mi w tym kremie brakuje.Także bez rewelacij.Stosuje go również pod oczy.Nie podrażnia nic a nic ale również nie wygładził pionowej zmarszczki jaka mam pod jednym oczkiem:-) a przecież miał mieć cudowne właściowości przeciwzmarszczkowe.O niebo lepszy jest dla mnie jabu'she,który stosuje równiez pod oczy i doskonale spełnia wszystkie oczekiwania:-)

Używam tego produktu od:miesiaca