Joanna, Styling Effect, Krem stylizujący `Chaos`

Joanna, Styling Effect, Krem stylizujący `Chaos`

Krem stylizujący `Chaos` Joanna pozwala na perfekcyjne utrwalenie fryzury. Daje długotrwały efekt oraz elastyczną kontrolę. Pozwala dobrowolnie zmieniać fryzurę nawet kilkakrotnie w ciągu dnia. Finalny wygląd fryzury stworzysz, układając ją palcami lub szczotką.

Super

Krem kupił sobie mój mąż ja stronie od tego rodzaju produktów ponieważ boje się ze wysusza mi wlosy jednak pewnego ranka spieszac sie nie moglam poradzic sobie z moimi niesfornymi włosami i sięgnęłam wlasnienpo ten krem i bardzo mi pomógł poradził sobie z ulozeniem mojej czuprynki nie skleja włosów bardzo trwały super się rozczesuje polecam

Świetny

Krem stylizujący Chaos to bardzo gęsty krem o słodkim, chemicznym zapachu. Bardzo ładnie aplikuje się na włosy. Łatwo się z nim pracuje. Nie skleja włosów (no chyba, że przesadzimy z ilością), nie wysusza nie daje efektu przetłuszczenia. Jak dla mnie jest to bardzo fajny krem do stylizacji moich loków. Co dla mnie najważniejsze, to nie zostawia białego nalotu. Mocno utrwala na długie godziny. Nie jest trudny do zmycia i wyczesania. Chwali go sobie również mój mąż. Stosunkowo niska cena za 100g produktu w opakowaniu sprawia, że jest to produkt warty zainteresowania i wypróbowania.

na mur beton

Jestem zaskoczona trwalsocia tego produktu.
Nakladam niewielka ilosc na moje krotkie wlosy rano, robie rozki/pazurki, co tam mi sie zechce, i tak to wszystko trwa az do wieczornego mycia wlosow.

Plusem jest moc stylizacji, ale jesli produktu nalozy sie zbyt duzo, potrafi troche skleic wlosy, a potem zrobic z nich helm, i moga sie nam po prostu ulamac.

Jak dla mnie ekstra krem do stylizacji na kazde warunki, a do tego niska cena.

Używam tego produktu od: miesiaca