Delia, Cameleo Silver, Odżywka do włosów blond i rozjaśnianych

Delia, Cameleo Silver, Odżywka do włosów blond i rozjaśnianych

Odżywka Delia Cameleo Silve do włosów blond, siwych i rozjaśnianych. Niweluje żółte refleksy na włosach. Rozświetla i nadaje srebrzysty połysk. Siwym włosom zapewnia piękne, platynowe refleksy. Systematyczne stosowana pogłębia intensywność platynowych tonów. Do codziennego stosowania
Skutecznie regeneruje. Wygładza włosy bez obciążania. Nadaje włosom miękkość, blask i sprężystość
Nie barwi skóry.

słaba

Może i neutralizuje żółty odcień ale to byłoby na tyle -nie regeneruje, nie wygładza, nie nadaje miękkości - co bardzo ważne jest w odżywkach dla włosów rozjaśnianych czy z pasemkami, chociażby po to aby włosy łatwo się rozczesywały i nie były splątane. Na moje włosy z pasemkami ta odżywka nie działa!

najlepsza jak dotąd!

Zrobiłam sobie ombre więc potrzebowałam produktu który zniweluje niechciany odcień zółtych refleksów na moich włosach wczesniej uzywałam plukanki niestety była uciązliwa w stosowaniu a efekty nie byly takie jakbym sobie tego życzyła. Juz miałam kupować szampon lecz gdy na pólce zobaczyłam tą odżywkę odrazu znalazła się w moim koszyku:) Muszę przyznać ze jest świetna bardzo dobrze sobie radzi i utrzymuje chłodny odcień włosów dodatkowo nie wysusza a nawilża ma bardzo smieszny kolor taki niebiesko fioletowy:) Jest to produkt tani a opakowanie mozemy rozciąc i wydobyć produkt do samego końca:) Niestety odżywka jest dość słabo dostępna ale ja będe na nią polować bo warto:) Zapach jest chemiczny jednak mi nie przeszkadza;) Polecam bardzo