Inglot, AMC, Brow Liner Gel (Konturówka do brwi w żelu)

Inglot, AMC, Brow Liner Gel (Konturówka do brwi w żelu)

Wodoodporna konturówka do brwi w żelu Inglot AMC Brow Liner Gel podkreśla kolor i wypełnia brwi, nadając im wyrazisty kontur. Formuła wzbogacona o pielęgnujące ceramidy, zapewnia długotrwały efekt pełnych i podkreślonych brwi. Ponadto wygładza i poprawia ich kształt.
Inglot,AMC Brow Liner Gel umożliwia uzyskanie pożądanego efektu naturalnie wypełnionych lub wyraźnie podkreślonych brwi. Szeroka gama odcieni pozwoli dobrać kolor odpowiedni do każdego typu urody.
Produkt hipoalergiczny.
Najlepiej aplikować pędzlem 31T albo 32T. Do wykończenia polecamy szczoteczkę 14M

MEH

Obecnie używam drugiego już opakowania tego produktu.
Przy pierwszym opakowaniu byłam zachwycona. Kolor idealny (nr 11), fajna konsystencja, bardzo wydajny (starczył na 9 miesięcy codziennego stosowania), cena też w miarę fajna (39zł). Dziwiły mnie opinie, że zasycha, bo z moją pomadą przez 9 miesięcy kompletnie nic się nie działo, była przyjemna do użytku.
Po zakończeniu pierwszego opakowania, kupiłam drugie, cena już ciut wyższa - 43zł. No i po 3 miesiącach stwierdzam, że nie jest warta swojej ceny, bo zasycha! Nie jakoś mocno, ale na tyle, że tępo rozprowadza się, i muszę poświęcić dwa razy więcej czasu, by równomiernie nałożyć produkt.
Opakowania były tak samo użytkowane, a jedna zaschnęła, druga nie.
Raczej juz nie kupię drugi raz, nie za tę cenę.

Trzeba szybko z nią pracować

Pomada, z którą trzeba pracować w tempie ekspresowym, bo baaardzo szybko zasycha, to samo dzieje się w opakowani, więc trzeba uważać aby dobrze ją zakręcać. Tak jak większość kosmetyków z inglota posiada dużą gamę kolorystyczną. Trwałość bez zarzutu.

dobry produkt, ale są lepsze

Pomada od inglota cieszy się niezwykłą popularnością- to fakt. Jednak czy jest taka wspaniała i spełnia wszystkie moje oczekiwania? Nie. Pomada stanowczo za szybko wysycha, a przy takiej pojemnosci i cenie moim zdaniem nie powinno tak byc. Fakt ze opakowanie na starcza na kilka miesiecy, ale musimy dołożyc naklady w postaci duraline, aby cieszyc sie produktem.

Świetna!!!!

Produkt jest mega. Przeżyłam dramat aby znaleźć idealną pomade do brwi lecz oto ona spowodowała że wygladam bardzo ładnie. Inne pomady powodowały że wygladalam okropnie. Uwielbiam ją za wszystko. Jest idealna.

Uwielbiam !!!

Jeden z lepszych sposób na idealne brwi . Oczywiście jest warunek ze trzeba nauczyć się wyrysować idealne brwi i mieć do tego narzędzie czyli cienki skośny pędzelek . Ja niewyobrażalne sobie swojej kosmetyczki bez tego produktu , jest dobrze napigmentowany , trwały i ma świetna konsystencje . Podobno ktoś narzekał ze produkt twardnieje po czasie używania , ja mam pomadę ok pół roku i nic złego się z nie bie dzieje , jest tak idealna jak na początku . Gorąco polecam

Najlepszy!!!!!

Najlepszy kosmetyk do brwi jaki miałam okazję używać od kredek Max Factor, Loreal, i Pupa - po cienie do brwi Catrise, Loreal itd. a na pomadach skończywszy.
Mam bardzo rzadkie brwi, przez co potrzebuje skutecznego produktu który wypełni kolorem ubytki - czyli w jakichś 40 proc. maluje pomadą po prostu po skórze by nadać im kształt. Nie używam pod nią żadnej bazy, pudru czy też innych kosmetyków które mogłyby ją utrwalić, i spokojnie daje rade. Nie ma szans by rozmazała się podczas snu (kilka razy zdażyła mi się taka karygodna sytuacja). Niestety przy długim malowaniu z otwartym słoiczkiem po pewnym czasie zaczyna lekko wysychać. Wiem natomiast że w Inglocie jest do tego odpowiedni preparat aby naprawić konsystencję.
Dla porównania - używałam też tańszej pomady z Wibo i uważam szczerze mówiąc że nie warto się szczypać na dobry kosmetyk. Warto dołożyć kilkanaście zł wiecej i mieć świetną porządną pomadę.

Najlepsza pomada jaką miałam!

Najlepsza pomada do brwi jaką miałam. Używam koloru nr 16. Trwała, nie rozmazuje się, pięknie i naturalnie podkreśla i nadaje kolor brwiom. Nie spływa nawet podczas upałów. Pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Nic dodać, nic ująć!

Super.

Używam kolor 19. Jest to ładny ciemny chłodny brąz . Mimo że opakowanie jest maluśkie to pomada starczy na długo. Od miesiąca używam jej codziennie a zużycie w słoiczku jest niewielkie. Pamada jest intensywna, wystaczy jej odrobina żeby pokryc brwi bo większa ilość może wyglądać karykaturalnie. Trwałośc jest świetna. Większośc pomad czy kredek rozmazywały mi się od sebum z czoła, a ta jest na swoim miejscu cały czas. Jedynie cena jest wysoka, al myślę że warto w nia zainwestować ;)

mój HIT do brwi

Używam od paru miesięcy koloru 12, myślę, że jest on idealny dla blondynek, bladych jak ja. Idealnie chłodny odcień brązu. Po drugim opakowaniu już nauczyłam się pracować z tym produktem, lecz na początku było ciężko nie przesadzić z ilością i nie posklejać brwi. Bardzo ładnie się prezentuje. Zawsze otwieram ją i czekam około 2 tygodni aż delikatnie przyschnie i pracuje się z nią wówczas idealnie, ponieważ wcześniej jest za rzadka i się rozjeżdża. Pomada jest wydajna, bo nie potrzeba jej wiele na całe brwi, jednak cena względem gramatury jest dosyć wysoka. Mimo to myślę, że warto, ponieważ jest bardzo trwała i nic jej w ciągu dnia nie ściera, wytrzymuje do czasu, póki jej nie zmyje w stanie nienaruszonym.
Pomada może szybko wysychać, jeśli jej nie zakręcamy szybko. Ja wykładam małą ilość na dłoń, a resztę pomady zamykam od razu, aby tego uniknąć.

Zawiodłam się

Kupiłam zachęcona opiniami na youtobe. Produkt dość drogi o małej pojemności. Wydajny jest to prawda ale trwałość to już nie najlepsza. Ścierał mi się zaraz po nałożeniu, dziwna wodnista konsystencja. Ładna pigmentacja, ale zdecydowanie bardziej poleciłabym pomady z wibo.

Pomada inglot 16

Pomada jest bardzo trwała, spokojnie wytrzymuje cały dzień. Jest łatwa do nałożenia, jednak po paru miesiącach zastyga ale tu pomocny może być duraline lub krople do oczu :)
Pomada ma małe opakowanie ale jest bardzo wydajna. Opakowanie mam od roku a zużyłam około 1/3 opakowania.
Jedyny minus to cena, która ostatnio zwiększyła się.

Małe cudo

Przyznam, że jest to jeden z najlepszych kosmetyków do brwi jakich dotąd używałam. Konsystencja konturówki jest delikatna i wyśmienicie się rozprowadza, dając przy tym wyrazisty i trwały efekt, który utrzyma się na naszych brwiach przez bardzo długi czas. Jedyne czego nie mogę ścierpieć w tym produkcie to pojemność, która jest rzeczywiście bardzo mała, patrząc choćby na porównanie z eyelinerem z Inglota i zdecydowanie wymaga poprawki. Poza uwagą do pojemności, jest to dla mnie produkt doskonały i na pewno nie przestanie gościć w mojej kosmetyczce.