Freedom Makeup London, Pro 12, Dreamcatcher Eyeshadow palette (Paleta 12 cieni do oczu)

Freedom Makeup Pro 12 to paleta zawierająca 12 dobrze napigmentowanych cieni o delikatnej formule. Idealnie sprawdzi się w pracy wizażysty. Do palety dołączony jest dwustronny aplikator. Paleta pozwala na wykonanie różnych stylizacji makijażowych.

paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

5/10

Jakość cieni tak jak wspomniałam wyżej jest średnia. Jeśli chodzi o maty nie mam problemów z ich blendowaniem jednak są bardziej kredowe przez co się osypują. Natomiast satyna i błyski są beznadziejne. Nawet aplikowane na dobra bazę na sucho i na mokro nie zostawiają widocznego efektu na oku. Jedyne co mi się podoba to kolorystyka jednak za tą cene wolalabym dołożyć i kupić czekoladkę z MUR

Nie jest zła

Kupiłam paletkę zachęcona cena i opiniami na jej temat.Jak dla mnie jest ok ale nie zachwyca.Pigmentacja jest średnia i trzeba się troszkę postarać by uzyskać odpowiedni efekt.Lecz za taką cenę jest warta wypróbowania na dobry początek.

warto spróbować

Posiadam tą paletkę w wersji PRO12 Audacious 3. Opakowanie jest plastikowe i nietrwałe - u mnie pękło bardzo. Paletka posiada 3 cienie matowe, w tym ładnie rozświetlający beż, oraz satynowe, połyskliwe cienie z drobinkami (w dobrym tego słowa znaczeniu). W paletce znajdziemy również róże, brązy, fiolet oraz piękne złoto.
Cienie mają całkiem niezłą pigmentację, ale nie wszystkie są tak samo napigmentowane. Można budować nimi krycie, np. w załamaniu powieki. Całkiem nieźle się ze sobą łączą, ale niektóre kolory potrafią zniknąć po nałożeniu innego. Przy ich aplikacji nie robią się plamy i dziury, nie osypują się. Utrzymują się naprawdę długo. Tą paletką można zrobić zarówno makijaż dzienny, ale i wieczorowy.

Dobre

Trwałe cienie i pięknie napigmentowane- dawno nie byłam tak zadowolona z kosmetyków kolorowych. Pięknie zapakowane, dobrze zabezpieczone. Paleta ma cudowne kolory- pasujące na co dzień jak i na wieczór.

audacious mattes- odpowiednia na poczatek

audacious mattes- zawiera 12 matowych cieni w odcieniach brazu (od bezu po "szary" ktory udaje chyba kolor czarny). bylam zadowolona z doboru odcieni, kilka z nich zuzylam do konca. choc tak naprawde paleta moglaby miec tylko 1/4 kolorow bo niestety nie uzywalam jej rownomiernie. zawiera bardzo ladny, zolty bazowy cien oraz piekne brazy idealne w zalamanie powieki. slabym punktem jest kolor czarny a dokladniej szary. kolory sa do siebie dosc podobne. dla osoby poczatkujacej jak najbardziej polecam. kupilam ja w cenie ok 15 zł na promocji.

Super paletka!

Polecam gorąco tą paletke! Świetne cienie za niską cenę ja kupiłam ją za 14 zl na promocji w internecie a mamy tu aż 12 cieni.
Plusy:
+ posiadam paletke Audacious 3 - cudowne kolory i jakość świetna
+ bardzo łatwo się nimi pracuje
+ cena - niska i za to duży plus
+ utrzymują się cały dzień ( z użyciem bazy )

Super paletka za niską cenę

Paletka jest świetna, fajna gama kolorystyczna, cienie łatwo się rozprowadzają i blendują. Na oku utrzymują się cały dzień.
Bardzo tania za co ogromy plus.

Super jakość za niską cenę

Swój komplet cieni zakupiłam w pepco za super cenę 19,99 zł. Posiadam zestaw Audacious mattes. Cienie mają piękne naturalne odcienie. Są matowe, mają piękną teksturę i są bardzo napigmentowane. Podczas dnia nie osypują się i nie zbierają na załamaniu powieki. Wspaniale się prezentują. Ze względu na to, ze posiadają różne odcienie można za ich pomocą wyczarować makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy.
opakowanie ładnie się prezentuje, zamykane z przezroczystą obudową dzięki czemu widać co znajduje się w środku.

Wysoka jakość za niską cenę

Posiadam dwie "dwunastki" z Freedom: Secret rose i Audacious mattes.
Zdecydowałam się akurat na te, z uwagi na fakt, że w tych paletach jest najwięcje matowych cieni (akurat Audacious wszystkie takie ma) a ja posiadam małe oczy i niestety opadającą powiekę. Zakupiłam je po ponad rocznym użytkowaniu palety cieni ze Sleeka - Au naturel 601.
Audacious mattes:
- kolory wg mnie podobne do Sleeka, ale co najważniejsze są same matowe
- kolory idealnie ze sobą zestawione i naprawdę z tej jednej paletki można wyczarować różnych zestawów na oczach
- dobra pigmentacja
- nie osypują się
- konsystencja jakby trochę mokra - nie są pudrowe- lekko rozprowadzają się na powiece z dobrze się "przyczepiają". Widać to bardzo dobrze przy demakijażu, co wg mnie świadczy o tym, że w ciągu dnia nie znikają z powieki
- przystępna cena - ja kupiłam u LadyMakeup za 20zł
- w zestawie brak lusterka, jest za to pędzelek-gąbka - nie ma to jednak dla mnie żadnego znaczenia - używam pędzli do makijażu oraz dużego lustra
Testuję te cienie od tygodnia ale jak na razie jestem nimi zachwycona. Dla mnie tak niska cena za tak dobry produkt oraz fakt, że dobrze się z nimi pracuje świadczy tylko, o tym, że zostaną ze mną na długi czas.

Secret rose:
- paleta z mixem rodzajów cieni - matowe, perłowe, satynowe, perłowo-metaliczne, z drobinami
- kolory zestawione do bardziej widocznego makijażu - różane jak sama nazwa wskazuje
- niestety nie wszystkie cienie dobze się nakłąda na powiekę. Z matami nie ma żadnego problemu, o tyle z pozostałymi już trochę gorzej.
- cienie perłowo-metaliczne oraz perłowe trzeba "wgniatać" w powiekę, bo inaczej źle się rozprowadzą. Do tego niestety osypują się.
- cień z drobinami wypada niestety najgorzej - tak samo trzeba go "wgniatać" w powiekę i nakładać stopniowo, aby dobrze się rozprowadził. Na szczęście w palecie jest tylko jeden i posiadam podobny odcień z Inglota. Także się osypuje.
- pigmentacja wszytkich cieni bardzo dobra, nie blakną w miarę upływu czasu
- cena także 20zł za paletkę i nie ma do tego wątpliwości, że za tę kwotę otrzymujemy naprawdę bardzo dobry produkt. Jak w powyższym zestawie, w tym także brak lusterka, jest gąbeczka - nie ma to dla mnie znaczenia.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Jak dla mnie bardzo fajna

Kupiłam tą paletę w Pepco za 19,99zł.Chciałam wypróbować jak się spisuję.Jak dla mnie wszystko super.
Plusy:
+cienie się długo trzymają na powiece
+nie osypują się
+ładnie wyglądają na powiece
Minusy:
-niezbyt wygodny aplikator

Ps. mam paletę w wersji ,,Audacious mattes"

Dobre w tej cenie

Posiadam paletkę kolorowych cieni o nazwie Catching Rainbows. Odcienie są bardzo fajne, ciemne są dobrze napigmentowane, jaśniejsze neonowe mogłyby być mocniejsze. Nie osypują się zbytnio. Dwa granatowo/fioletowe mają dosyć zbliżone odcienie. Paletka jest fajnym uzupełnieniem jeśli posiadamy większość naturalnych kolorów do dodania barwnych akcentów. W paletce brakuje lusterka, ja sobie jakieś przykleiłam ;)