Good Skin, Instant Skin Perfector SPF 35 (Krem BB z SPF 35)

Good Skin, Instant Skin Perfector SPF 35 (Krem BB z SPF 35)

Good skin krem BB z faktorem przeciwsłonecznym 35 zastępuje cala poranna pielęgnacje: serum, krem i podkład. Wygląd skory poprawia sie juz po 4 tygodniach, drobne niedoskonałości znikają, a skora wydaje sie jaśniejsza i odzyskuje wewnętrzny blask. Drobne linie, zmarszczki i rozszerzone pory zostają zredukowane, a skora zostaje nawilżona. Good skin krem BB z faktorem przeciwsłonecznym 35 działa także jak primer oraz ogranicza produkcje sebum i chroni skore przez szkodliwymi promieniami.

kolor nie ten, konsystencja nie ta, dzialanie niezauwazalne

Zaczac musze od tego, ze bardzo lubie ta marke i kupuje jej przerozne produkty w ciemno.
Moim totalnym faworytem jest wygladzajaca baza pod makijaz, ktora jak na moje potrzeby wydaje sie byc najlepsza na rynku.

KONSYSTENCJA
Ten produkt to cos w stylu BB creamu. Jest to produkt, ktory nadaje twarzy lekki kolor, delikatnie kryje, a do tego ma dzialac jak krem poprzez wplyw na pierwsze zmarszczki i redukcje sebum na cerze mieszanej.
Jego konsystencja to cos w rodzaju musu, nawet przyjemna.

KOLOR
Tutaj pierwszy ogromny minus. Mam jasna cere, jak wiekszosc polek. Nie blada, ale jasna. Kolor tego produktu nie dopasowuje sie do odcienia mojej cery nawet latem, gdy jestem opalona, poniewaz jest pomaranczowy.
Wiosna nie dalo sie go uzywac, poniewaz byl za ciemny, a latem, poniewaz moja buzia przypominala marchewke. Zadna opalona (i chyba nawet nieopalona) cera nie ma takiego odcienia.
Oczywiscie producent brnie w bagno i wymysla obietnice, ze produkt dopasowuje sie do kazdej cery. Bzdura!

NAKLADANIE
Mozna palcami badz pedzlem. Ja preferowalam to drugie, aczkolwiek jest to produkt, ktory zdecydowanie bardzo latwo sie naklada.
Poniewaz jest lekki, nie powstaja smugi.

DZIALANIE
Na mojej raczej normalnej skorze, sprawdzil sie srednio. Buzia nic a nic sie nie znormalizowala, rozszerzone pory zostaly, kolor skory sie nie wyrownal, nie zaobserwowalam wygladzenia.
Skora nie produkowala wcale mniej sebum, ilosc zaskornikow (na nosie) nie zmniejszyla sie.
Przesledzilam wszystkie obietnice producenta, ktore sa zawarte na opakowaniu i jak babcie kocham (a kocham!) u mnie zadna z nich sie nie sprawdzila.
Jest to dla mnie bardzo smutne, poniewaz jest to pierwszy kosmetyk tej marki, ktory musze tak negatywnie obsmarowac.
Dodatkowo produkt nie zastepuje serum, kremu i podkladku.
Jesli nie uzyje pod niego kremu to skora bedzie sciagnieta przez caly dzien.
Jesli nie uzyje na niego podkladu to niedoskonalosci nie beda zakryte, a do tego produkt osadza sie nieestetycznie w porach.

CENA
Wysoka.
Szczerze mowiac nie warto kupowac tego produktu nawet za polowe ceny, po prostu szkoda pieniedzy.

INNE
Na plus zdecydowanie wysoki filtr przeciwsloneczny.

Podsumowujac:
- nie wyrownalo kolorytu mojej skory
- nie zapycha
- nie pomaga w nawilzeniu
- nie wysusza
- nie zmniejsza niedoskonalosci