Balea, Volume Effect Föhnlotion (Spray zwiększający objętość włosów)

Balea, Volume Effect Föhnlotion (Spray zwiększający objętość włosów)

Balea Volume Effect Föhnlotion chroni włosy przed gorącą temperatura suszarki, lokówki i prostownicy jednocześnie nie sklejając i nie obciążając włosów. Daje włosom artystyczna objętość i zapewnia blask. Produkt wegański.

Całkiem sympatyczny

Bardzo lubię ten spray, a kupiłam go zupełnie przypadkowo. Skusiłam się tym, że posiada ochronę przed ciepłem z suszarki i prostownicy. A czy rzeczywiście chroni? Hmm nie wiem, ale moje włosy nie narzekają :) Z natury mam włosy ciężkie i dość grube, a wiąże się to z tym, że i przyklapane, a po tym produkcie rzeczywiście są bardziej puszyste, uniesione i nie tylko przez chwilę, ale przez większość dnia.

swietna i do tego nadaje mega objetosc

Ten produkt jest po prostu genialny!
Nie sadzilam, ze odzywka za takie pieniadze moze byc taka dobra.

Tuz po umyciu i rozczesaniu wlosow spryskuje wlosy na dlugosci tym produktem w ilosciach raczej hurtowych (odzywka nie przetluszcza wlosow, wiec nie ma obaw), a nastepnie susze wlosy suszarka glowa w dol.

Wlosy sa mega puszyste, a dodatkowo w ciagu dnia jeszcze zwiekszaja na objetosci, co zazwyczaj nie jest mozliwe, poniewaz tuz po myciu moje wlosy sa z reguly puszyste i w ciagu dnia "oklapuja".

Mam wlosy dlugie, proste i raczej przyklapniete u nasady. Nawet jesli wysusze wlosy suszarka z glowa w dol to objetosc utrzymuje sie na moich wlosach maksymalnie przez 15 minut.

W tym produktem caly dzien! Jest po prostu cudowny, a do tego nie skleja wlosow, nie przetluszcza, nie ma intensywnego denerwujacego zapachu, jest niedrogi i wydajny.

Pryskanie jest latwe, pompka dziala bez zarzutu, nie zacina sie.
Nastepnego dnia nie ma problemu z rozczesaniem wlosow, spray ich nie wysusza.

Nie jestem pewna, czy faktycznie chroni przed wysoka temperatura suszarki, ale to dlatego, ze ciezko to sprawdzic.
Zadnej krzywdy mi jednak nie wyrzadzil.

Pol gwiazdki odjelam za to, ze przy samej nasadzie nie ma zastosowania.

Na pewno kupie ponownie.

Używam tego produktu od: okolo pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale