Lemax, Colour, Tutti Frutti Lip Gloss, Błyszczyk diamentowy do ust w tubce

Lemax, Colour, Tutti Frutti Lip Gloss, Błyszczyk diamentowy do ust w tubce

Błyszczyk z drobinkami diamentowymi. Kosmetyk jest idealny na lato. Delikatnie połyskuje na ustach, dodając im blasku - efekt `mokrych` ust. A ponadto ślicznie pachnie i słodko smakuje. Dzięki wygodnej, ściętej końcówce łatwo nakłada się na usta.

Taki Sobie

Mam go już od dawna ale niczym nie zaskakuje..

Plusy :

+ładnie wygląda na ustach.
+dość długo wytrzymuje na ustach.

minusy :

-Strasznie się klei !!!.
-Strasznie się z niego leje ...
-Po paru minutach jednak nie wygląda już aż tak fajnie ...

Beznadziejny

Widzę, że większość opinii jest pozytywnych ale ja niestety mam inne zdanie.
Plusy:
+cena (właściwie to go dostałam w prezencie, ale 5 zł to nie jest dużo)
+nie wysusza
+drobinki są idealne

Minusy:
-konsystencja(bardzo rzadka)
-trudny do aplikacji
-wylewa się z opakowania ( Gdy włożyłam go do pojemnika z kosmetykami, na następny dzień wszystkie się kleiły -koszmar)
-zero efektu koloru ( miałam różowy)
-zapach ( mi się nie podobał)
-lepi się (gdy pomalujemy nim usta w wietrzną pogodę i rozpuścimy włosy - tragedia)
-nie trwały

Odradzam zakup tego produktu.

Używam tego produktu od: grudzień 2011
Ilość zużytych opakowań: 1/4, bo reszta się wylała

Ale fajny :)

Zabawne że błyszczyk typu bazarkowy kupiony w sklepie z rzeczami po 4 zł okazał się taki fajny :)
Trwałość nie jest powalająca - wiadomo - jak to błyszczyk ale za to jaki efekt na ustach :)
Śliczny blask i jak tu napisano efekt mokrych ust :)
Ponieważ jest bardzo bardzo wydajny radziłabym po prostu często go nakładać gdy poczujemy że został przez nas "zjedzony" ;)
Ja tak robię cały czas i jest w porządku a koleżanki pytają cóż to takiego ładnego mam na ustach :)
no kupa śmiechu po prostu ;)
Kolorki są fajne ,pasują do wielu typów urody moim zdaniem ,niestety na opakowaniach nie ma numerków,przynajmniej na tym które kupiłam nie było więc napisze który numer posiadam.

Używam tego produktu od: drugi miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno 3/4

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

COŚ wspaniałego !!!

Nie spodziewałam się że kupię taki fajny błyszczyk za śmieszną cenę :)
a jednak !
Wcale nie trzeba wywalać 50 zł żeby mieć dobry błyszczyk :)
Nie dość że tak łatwo się rozprowadza to jeszcze przyjemnie pachnie a błyszczące drobinki nie rozłażą mi się po całej twarzy jak to bywało w przypadku innych błyszczyków.
Ma przyjemny "smak" jeśli tak to można powiedzieć bo czasem zdarza mi się oblizać usta ;)
Na trwałość nie narzekam bo jak chce się trwałości to od tego są szminki ;)
A za ten przepiękny lustrzany połyski na moich ustach i olśniewający kolor dam mu piątkę :)
Polecam bo warto :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Mega! :)

Świetny błyszczyk za niską cenę. Ładne kolorki, świetny do delikatnego makijażu, tak na co dzień. Wygodna tubka, ogólnie polecam. :) Wad raczej nie ma. ;D

świetny efekt :)

Jest tak tani że od razu wzięłam dwa bo strasznie mi się spodobały jego kolory.
Przyznaję uczciwie : on rzeczywiście nadaje efekt mokrych ust !
Wyglądają zmysłowo i kusząco choć błyszczyk kosztuje grosze i jest to tak zwany produkt "bazarkowy" lub sklepiki typu "mydło i powidło" ;)
Jednak nie umniejsza to jego jakości i zadziwiająco dobrego efektu bo powiększa optycznie usta dzięki czemu wyglądają bardziej kusząco i zmysłowo :)
Odejmę pół gwiazdki za trwałość bo jednak za bardzo trwały nie jest i co jakiś czas trzeba go poprawiać na ustach bo się ściera.
Ale wymagać cudów za taką cenę... podczas gdy kilka razy droższe ścierają się równie szybko...

Dodam że ma bardzo wygodny aplikatorek do nakładania i za to też przyznałam dodatkowy punkt !

Używam tego produktu od: jesienią
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobry

Dziewczęcy - idealny na letni romantyczny wieczór ;D

PLUSY
+ słodki zapach
+ niska cena
+ opakowanie
+ półprzezroczyste krycie
+ niekąśliwe drobinki
+ wydajny
+ nie podrażnia i nie wysusza ust, nie uczula

MINUSY
- mógłby być trwalszy
- za rzadki (trzeba uważać na ilość aplikowania, gdyż moze spływać i wyglądać jak olej na ustach)
- czasem może wylać się z opakowania
- po upływie terminu przydatności okropnie śmierdzi :|

świetny!

naprawdę świetny błyszczyk za śmieszną cenę... delikatnie pokrywa usta kolorem, brokatowe drobinki są niewielkie i dają świetny efekt:)najtrwalszy błyszczyk jaki miałam... no i ten smak mniam:) polecam:)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Małe cudeńko:)

Bardzo fajny błyszczyk:) Kupiłam go dosłownie za 2.90zł (w sklepie "wszystko po 2.50":D. Muszę przyznac ze jest super, podoba mi się konsystencja, to jak wygląda na ustach, smak, kolor:) Jedyne czego bym się czepiła to to że ma różne zapachy i nie każdy przypada do gustu...po za tym mam wersje z pędzelkiem jasny różowy z brokatem i ciemny brązik mieniący się:) Ogólnie produkt godny polecenia!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 opakowania na przemian używam:)

niekończący się

Jako absolutna błyszczykoholiczka muszę spróbować wszystkich, które akurat wpadną mi w oko i wydają się interesujące. Tych miałam 7 albo 8, każdy innego koloru i mogę powiedzieć, że są świetne. Nawilżają usta, schodzą delikatnie i dyskretnie, ale po dłuższym czasie, niż ten, którego się po nich można spodziewać. Pachną niestety różnie - zależnie od koloru można trafić na rozmaite zapachy, niektóre bywają drażniące (szczególnie pomarańczowy).
Gwiazdkę odejmuję za tą niestałość - różne odcienie mogą być gęstsze niż inne, inaczej pachnieć, mieć grubszy brokat i te de. Jednak cena jest zabójcza, ilość także, a poza tym "niezdecydowaniem" nie widzę innych wad.

Używam tego produktu od: 3 albo 4 lal
Ilość zużytych opakowań: ok. 8

słodki

Bardzo przyjemny błyszczyk. Miałam kolor czerwony ze złotymi drobinkami:

+ błyszczyk bardzo przyjemni i słodko pachnie;
+ jest bardzo tani;
+ duża tubka;
+ nadaje ładny kolor ustom, jest półprzezroczysty, nie kryje ust kolorem ale nieco go podkreśla;
+ drobinki nie denerwują, nie drapią, nie jest ich dużo;
+ wydajny;
+ nie podrażnia ust, nie uczula;
+ chroni usta, nawilża;

- mógłby być trochę trwalszy;
- trochę za rzadki - wolę błyszczyki o cięższej konsystencji;
- może wylewać się z opakowania;

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

byłoby 5*...

gdyby:
-opakowanie było lepsze. Nie da się go wcisnąć do kieszeni, jakiegoś ciaśniejszego zakamarka, bo niestety wylewa się go do zakrętki (o tyle dobrze...) całkiem sporo.
-nie aplikacja. Jak ja nie lubię plastikowych aplikatorów!Wyciska się nie wiadomo ile, a potem jest problem, jak to rozsmarować na ustach bez lusterka...
-trwałość była tyćkę lepsza...

To zewnętrzne skazy, bo tubka zawiera naprawdę świetny błyszczyk:) Blask faktycznie jest diamentowy, usta lśnią jak tafla wody:)Są przepiękne, kuszące...Kosmetyk bardzo fajnie nawilża, nie spodziewałam się czegoś takiego! Zapach...cudny! Czuć trochę chemią, ale to jak się dobrze wwąchasz ;p. I jest pyszny ;) staram się go nie jeść. Naprawdę mogę wam to cudeńko polecić :)

Używam tego produktu od pół roku
Ilość zużytych opakowań 1 w trakcie