Smart Girls Get More, Smart Line, Eyeliner (Tusz do kresek)

Smart Girls Get More, Smart Line, Eyeliner (Tusz do kresek)

Smart Girls Get More Smart Line, Eyeliner to eyeliner z filcowym zakończeniem.
Czarna kreska na powiece to doskonałe wykończenie makijażu oka. Cieńsza na dzień, wieczorem może być grubsza, bardziej wyrazista.

w tuszu

Super!

Długo szukałam w miarę taniego, a dobrego eyeliner'a i w końcu udało mi się go znaleźć ! Według mnie produkt jest super : jest trwały, kolor nasycony i co najważniejsze nie rozmazuje się i nie odbija na powiece na czym zależało mi najbardziej. Wad nie znalazłam żadnych. Gorąco polecam !

Nie wart uwagi

Zobaczyłam go za kilka złotych w Drogerii Natura i się skusiłam. Eyeliner totalna porażka - aplikator za gruby, tusz po wyschnięciu się kruszy i starłam sobie całą kreskę z oka kilkoma ruchami palca. Jedynie opakowanie na plus. Kolejne wyrzucone pieniądze w błoto.

Oj, jak bardzo jestem na NIE!

Nie jest trwały, szybko blednie i traci kolor. Brzydko zasycha po czym kruszy się. Przy nakładaniu rozmazuje się, tworzy grudki. Eyliner ma zbyt gruby pędzel, który na dodatek po kilku użyciach się rozcapierzył...
Produkt jest arcy tani i bardzo wydajny, ale co po tym skoro to okropny bubel, który nie powinien być w ogóle sprzedawany :-(

Dislike

Kupiłam ten liner na promocji za kilka złotych. Początkowo byłam z niego zadowolona. Odpowiadał mi nieco sztywny pędzelek, konsystencja i to jak wyglądał na powiece. Jednak z każdym kolejnym użyciem, coraz bardziej irytowała mnie jego aplikacja. Po zaschnięciu liner bledł i mimo poprawiania koloru-efektu żadnego. Potrafił brzydko zasychać i delikatnie się kruszyć.

Plus: -niska cena
-faktycznie jest wodoodporny
-mimo wodoodporności nie ma problemu podczas demakijażu
-wydajny

Minus: -blednie, kruszy się, po otwarciu gęstnieje i robią się grudki

Poleciłabym ten liner tylko tym osobom, które dopiero zaczynają się malować i testują, jaki rodzaj końcówki bardziej im odpowiada.

Nic specjalnego

Jak w opisie, produkt taki sobie. Kupiłam go z ciekawości i ciekawość zaspokoiłam. Ma wygodne opakowanie, ładną czerń, cena też odpowiednia. Jego największą wadą jest pędzelek, który jest strasznie sztywny, ciężko jest nim namalować ładną kocią kreskę, trzeba się trochę napracować, a na to nikt nie ma czasu ani ochoty. Średnio też u niego z trwałością. Ogólnie nie kupię ponownie i nie polecam.

Bubel

Nic ciekawego , kupiłam go w promocji za ok 6 zł ale mi nie przypasował . Jego wielkim minusem jest pędzelek , moim zdaniem jest zbyt sztywny i nie da się precyzyjnie tej kreski narysować . Wydajność w miarę ok starczył mi na ok 4 miesiące . Czy kupie ponownie na pewno nie.

Nawet spoko

Eyeliner nie jest jakiś mega powalający, normalny eyeliner, bardzo fajny pędzelek, piękny głęboki czerń, i długo się trzyma, za taką cene jest to naprawdę dobry eyeliner. Minusow brak

nie trwały

Hmm a więc najpierw
PLUSY:
-niska cena
-mocna czerń
-wygodne opakowanie

MINUSY
-produkt nie trwały!!!
-ciut za gruby pędzelek

Podsumowując: co z tego że produkt jest na pigmentowany i tani jak w ogóle nie trwały, po kilku godzinach pęka, odchodzi, odpada. Na kresce są prześwity - dziury, a w okół całego oka pełno czarnych kropek i kropeczek.