L`Oreal Professionnel, Serie Expert, Power Repair Lipidium (Ampułka do odbudowy włosów)

L'Oreal Paris Expert Power Repair Lipidium to odżywka w ampułce przeznaczona do regeneracji i odbudowy bardzo uwrażliwionych i bardzo zniszczonych włosów. Odbudowuje i chroni włókno włosa. Włosy odzyskują siłę, nabierają blasku i są odżywione. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości.Formuła L'Oreal Paris, Expert Power Repair Lipidium wzbogacona o lipidy, ceramidy, fito-keratynę oraz kwas mlekowy odbudowuje, wzmacnia i chroni włókno włosa na poziomie komórkowym nie obciążając ich. W rezultacie stosowania włosy stają się miękkie,gładkie, pełne blasku i łatwe do układania.
Zawartość ampułki za pomocą aplikatora rozpylić na umyte szamponem Power Repair Lipidium Repair Lipidium osuszone włosy, pasmo po paśmie. Wmasować. Pozostawić na 2-3 minuty. Dokładnie spłukać.

Efekt jak z salonu.

Pierwszy raz zabieg z tą ampułką miałam przeprowadzony w salonie fryzjerskim.
Jednak cena była dość wysoka a, a stan moich włosów uległa tak ogromnej zmianie na PLUS , że poszukałam i zakupiłam w serwisie aukcyjnym kilka ampułek i rozpylacz ,naprawdę za niewielką cenę.

Ampułka ma pojemność 10 ml , po umyciu włosów rozpylany ją na włosy,
zostawiamy na 2-3 minuty (ja pozostawiałam na 10-15 minut) i spłukujemy.
Ampułka przyjemnie pachnie , ławo się aplikuje i nie spływa po nałożeniu

Już podczas spłukiwania włosy są niezwykle gładkie , śliskie i delikatne w dotyku.
Po wysuszeniu za każdym razem mam wrażenie że to nie są moje włosy .
W dotyku nieskazitelnie gładkie , śliskie ,pogrubione i wygładzone .
Wyglądają bardzo zdrowo i pięknie się błyszczą , ponieważ łuski włosa po zastosowaniu ampułki są idealnie domknięte .
Nie ma żadnego problemu z ich rozczesaniem ,zarówno grzebień czy szczotka po prostu sunie przez nie bez żadnych oporów .

Efekt utrzymuje się w zależności od częstotliwości mycia włosów . najczęściej
po 2-3 myciach zanika.
Chętnie do nich wracam by okresowo zregenerować i odbudować włosy.

L'Oreal Professionnel, Serie Expert, Power Repair Lipidium (Ampułka do odbudowy włosów)

Ampułki zamówiłam z uwagi na bardzo kiepską kondycję włosów. Muszę przyznać, że już po pierwszej aplikacji włosy wyglądały jak po zabiegu regeneracyjnym przeprowadzonym w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Nawet zabieg sauny przeprowadzony w salonie fryzjerskim nie dał mi takich efektów jak te ampułki. Na początek zamówiłam 4 ampułki na i-style, jednakże już po zastosowaniu jednej ampułki i dostrzeżeniu efektów jakie mogę uzyskać usiadłam do komputera i zamówiłam kolejne.
Włosy są po nich dogłębnie nawilżone, wygładzone, bardziej lśniące i elastyczne. Brak postrzępionych końcówek

Super!

Miałam okazje przetestować już dość sporą ilość różnych ampułek i musze zdecydowanie napisać, że to jest strzał w 10!
Moje włosy są wysokoporowate - suche, kręcone i plączące się. Będąc w sklepie z artykułami fryzjerskimi wypatrzyłam te oto cudo i muszę z czystym sumieniem stwierdzić , że są fantastyczne. Włosy już po pierwszym użyciu mniej się kołtunią, skręt równieź jest o wiele lepszy. Kosmyki są lekkie i miękkie. Dobrze się rozprowadza, choć ciężko jest wydobyć ostatnie krople z opakowania. Daje duży plus za piękny zapach. Jak najbardziej polecam ! :D

Mój hit

Ta ampułka to mój hit. Przetestowałam sporo ampułek z loreala i ta wygrywa. Doskonale zmiękcza, wygładza i nadaje blasku moim suchym, rozjaśnianym i spuszonym włosom. Bardzo dobrze domyka ich łuski, przez co ładnie się układają bez użycia suszarki i prostownicy. Mało co działa tak na moje włosy. Jedyny minus to utrata objętości, ale ja wole mieć mięciutki i lśniące włosy :)

Wizualne zmniejszenie porowatości włosów

Całe szczęście można je kupić nie tylko w całym opakowaniu - cena kompletu raczej zniechęca.
Rewelacyjny kosmetyk fryzjerski. Mam wysokoporowate, suche i puszące się włosy, którym z definicji powinna pasować najbardziej.

Działanie: Fenomenalnie dociąża, powiedziałabym, że nawet lepiej od maski z tej samej linii. Włosy są lśniące od góry do dołu, cięższe, bardziej mięsiste i proste jak drut (a bez nie końcówki potrafią mi się wywijać). Blask nie jest jakiś ogromny, po prostu włosy mają jakiś połysk. O dziwo brak wielkiego efektu strąków, choć zabiera trochę objętości.

Na plus:
-wizualne ,,zdrowie włosa" w płynie
-włosy dociążone, z połyskiem, gładkie, proste i ujarzmione
-,,czeszą się same"
-nie zbijają się bardziej w strąki, co w przypadku produktów tego typu jest raczej rzadkim zjawiskiem

Na minus:
-zmniejszenie objętości
-trudno wydostać zawartość z ampułki
-niestety, mimo, że fryzjer twierdzi, że efekt trwa więcej niż do pierwszego mycia, u mnie po myciu całkowicie znika

Podsumowując: Wygląd włosów rekompensuje wydaną jednorazowo dyszkę. Nie wiem, jak zachowują się po nich loki, ale prostym włosom może zastąpić fryzjera.

bardzo dobre

W ostatnim czasie moje włosy zostały poddane różnym zabiegom (dekoloryzacja, farbowanie) i chcąc przeciwdziałać ewentualnym zniszczeniom uzupełniłam pielęgnację włosów o ampułki.
Ampułki kupiłam przez internet, na sztuki i z tego powodu nie znam ich składu. Ich działanie wskazuje na dużą ilość silikonów ale ja nie jestem ich przeciwnikiem więc nawet jeśli jest to silikonowa bomba nie przeszkadza mi to.
Zużyłam 6 ampułek, którymi przeprowadziłam 6 tygodniową kurację (ampułka/tydzień). Opakowanie 10 ml starczyło mi na jedno użycie. Mam włosy za biust, gęste, normalne (ani cienkie ani grube).
Ampułkę wcierałam w osuszone ręcznikiem włosy i trzymałam od 10 do 20 minut. Kosmetyk ma formułę lekkiego mleczka, pachnie bardzo delikatnie, przyjemnie, zapach nie utrzymuje się na włosach. Stan wyjściowy moich włosów był dobry tzn mam zdrowe włosy, niezniszczone, gładkie ale trochę wysuszone po ostatnich eksperymentach.

Wielkim plusem kosmetyku jest to, że efekt po użyciu ampułki utrzymuje się około 2 dni czyli w moim przypadku do 2 myć (myję włosy codziennie).
Efekty zastosowania ampułki są następujące:
-włosy po jej użyciu są wyczuwalnie nawilżone,
-elastyczne, sprężyste, takie mięsiste - trudno opisać ten efekt ale podejrzewam, że każda długowłosa kobieta wie o co chodzi :) nawilżony włos ma jakby inną konsystencję jest taki jędrny, zdrowy - te ampułki dają ten efekt
-ampułka wygładza włosy- to chyba silikony dają ten efekt- włosy są bardzo gładkie, nie mam problemów by rozczesać je na mokro (chociaż mam taki gatunek włosa, który się nie plącze i nie mam problemów z czesaniem to widzę różnicę w gładkości włosów)
-włosy nabierają pięknego blasku
-łatwiej ułożyć je na szczotce, włosy dłużej zachowują kształt.

Polecam ampułki jako uzupełnienie pielęgnacji. Stosowane samodzielnie z całą pewnością nie zregenerują zniszczonych włosów (ale czy b zniszczony włos da się naprawić?) ale są pomocne w nawilżeniu włosa. Bardzo polubiłam ten kosmetyk, z całą pewnością do niego wrócę. Jestem bardzo ciekawa inci tych ampułek.

Ilość zużytych opakowań: 6 ampułek