Chantarelle, NormaCell, Balancing Cleansing Milk (Mleczko równoważące)

Chantarelle, NormaCell, Balancing Cleansing Milk (Mleczko równoważące)

Równoważące mleczko oczyszczające Chantarelle NormaCell Balancing Cleansing Milk do demakijażu skóry mieszanej. Preparat nawilżający z regulatorami wydzielania sebum. Usuwa zanieczyszczenia i makijaż, dostarczając składników nawilżających i regulujących wydzielanie sebum. Odblokowuje pory skóry.
Składniki zawarte w mleczku równoważącym Chantarelle NormaCell Balancing Cleansing Milk:
- ekstrakt z mirry - zmniejsza nadmierną ilość sebum wydzielanego przez gruczoły łojowe oraz przywraca ich normalne funkcje, działa też łagodząco, przeciwbakteryjne i przeciwpodrażnieniowo,
- kompleks Phyto-6 - zawiera ekstrakty roślinne z jemioły, rokitnika, chmielu, melisy, kopru, rumianku, krwawnika. Ma działanie udrażniające, łagodzące i przeciwłojotokowe,
- olej z passiflory - lekki olej z kwiatów o właściwościach emoliencyjnych i przeciwstresowych. Zawiera naturalną serotoninę i flawonoidy o działaniu uspokajającym i antystresowym oraz witaminy A, B, C i potas.

normalna, mieszana
nawilżające, łagodzące, oczyszczające
demakijaż twarzy
mleczko

Jeśli ktoś lubi mleczka - polecam.

Lubiłam to mleczko, gdyż było jak luksusowy kompres dla mojej zmęczonej skóry. Zmęczonej przez trądzik i preparaty mające z nim walczyć. Zmęczonej przez zaczerwienienia i alergie.

Konsystencja była bardzo aksamitna, kremowa, ani za gęsta, ani za rzadka.

W dodatku - Chantarelle to polska marka!

Nie wiem, czy kupię ponownie, pomimo wielu zalet tego mleczka. Z dwóch powodów: nie przepadam za mleczkami ;) [ale za to nie odejmuję gwiazdek, to by było bez sensu] Drugi powód jest taki, że potrzebuję czegoś silniejszego do oczyszczania. Po tym mleczku i tak musiałam używać następnych kroków oczyszczania, a ja chciałabym zminimalizować liczbę używanych kosmetyków, zamiast dokładać kolejne, choćby były przyjemne w użyciu.

Pół gwiazdki odejmuję, gdyż od "pięciogwiazdkowego kosmetyku" oczekiwałabym, że będzie szybciej zmywał makijaż, a tutaj musiałam użyć kilku ładnych wacików. A cena nie jest niska, żeby można było sobie szarżować z dozowaniem produktu (70 zł).

Używam tego produktu od: na pewno ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone