Too Faced, Chocolate Soleil Matte Bronzer (Puder brązujący)

Too Faced, Chocolate Soleil Matte Bronzer (Puder brązujący)

Too Faced Chocolate Soleil Matte Bronze to matowy puder brązujący o zapachu czekolady. Bez mieniących się drobinek, nadaje efekt matowego glow. Zawiera bogaty w antyoksydanty puder kakaowy. Aksamitna konsystencja idealnie gładko rozprowadza się na twarzy. Too Faced Chocolate Soleil Matte Bronze jest idealny zarówno do konturowania, do podkreślenia opalenizny jak i do stworzenia muśniętej słońcem skóry.

prasowane
Efekt
matowe

Pomarańczka

Szczerze nie rozumiem zachwytów nad tym bronzerem. Odcień jest ciepły, bardzo pomarańczowy. Mam ciepły typ urody i nawet na mnie wygląda on sztucznie i źle więc myślę że dla jasnych karnacji to juz w ogóle będzie katastrofa. Do tego w ciągu dnia sie utlenia i z godziny na godzine wygladalam jak marchewka ...
Jest mocno napigmentowany. Jednak wcale nie jest matowy w stu procentach, widać w opakowaniu drobinki.
Pachnie faktycznie czekoladą jednak mnie ten zapach odpycha, jest zbyt intensywny.
Jedyny plus to piękne złote opakowanie z lusterkiem. Kocham złoto dlatego opakowanie mi bardzo przypadło do gustu.
Podsumowując : na twarzy daje efekt taniego bronzera.
Bardzo żałuję zakupu jednak udało mi się go sprzedac.

Cudeńko

Pierwsze od czego można zacząć, to piękny, czekoladowy zapach pudru! Świetnie sprawdza się on przy konturowaniu kości policzkowych, a efekt jaki daje, można stopniować od delikatnego do wyrazistego zaznaczenia okolic. Produkt ten nie pozostawia plam, ani znacznie się nie pyli, a sam w sobie jest bardzo wydajny i wystarcza naprawdę niewielka ilość, by uzyskać pożądany efekt.

Medium/Deep Matte Bronzer

Piękny, matowy bronzer w idealnym kolorze, aczkolwiek jeden minus i nie wiem od czego to zależy, ale czasem nakłada się go bardzo dobrze i wygląda idealnie, a czasem zostawia plamy, z którymi ciężko potem coś zrobić :( Pachnie cudownie - czekoladą :D Opakowanie także cieszy oko, nie jest ciężkie, poręczne, łatwe w przewożeniu (nie otwiera się samo w kosmetyczce). Byłby mój hit, gdyby nie powtarzające się problemy z zostawianiem plam, ale i tak pewnie zakupię drugie opakowanie.

Milk Chocolate Soleil Ideał

Warto w niego zainwestować jesli jest sie posiadaczka jasnej skory. Ma wspaniały pigment, ktorym trudno zdobic krzywde. Wspaniale stapia się ze skórą. Daje naturalny świeży efekt bez przerysowania policzków. Nie robi plam pomimo matu.

Cudowny

Paletki makijażowe Too Faced słynne "czekoladki" mają obłędny czekoladowy zapach. W przypadku tego bronzera jest podobnie, od razu uderza nas piękny czekoladowy aromat. Sam puder wydaje się dość ciemny, ale na twarzy wygląda obłędnie. Przyznam szczerze że pigmentacja jest bardzo dobra, od pierwszego pociągnięcia pędzlem widać kolor na twarzy. Zdecydowanie widać różnicę pomiędzy tym pudrem a podobnymi produktami z drogerii, którymi jednak trzeba zbudować kolor. Pięknie i łatwo się rozciera, nie pozostawia plam i wygląda obłędnie. Puder ma prześliczne złote opakowanie, dość zdobne. Uważam że cena jest adekwatna do jakości, ponieważ puder jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina na pędzlu aby uzyskać ładny kontur a efekt końcowy jest zdecydowanie ładniejszy niż w przypadku produktów drogeryjnych. Inwestycja warta rozważenia.

Uwielbiam

Ten Bronzer jest dla mnie wybawieniem wcześniej używałam takiego innego który był dla mnie trochę za bardzo pomarańczowy ale ten jest po prostu świetny! Ma piękny kolor, dobrze się go rozprowadza, Jest miękki, nie sypie się, idealnie dopasowuje się do mojej cery i daje wspaniały cień taki bardzo naturalny.

Cudeńko do schrupania

Uwiebiam ten bronzer. Mam jasną, ale nie porcelanową karnację (podkłady Revlon 150 Buff, Born this Way - vanilla) i wygląda po prostu obłędnie.

Ma dobrą pigmentację, ale nie tak szaloną, żeby można sobie było zrobić plamy. Daje śliczne matowo-satynowe wykończenie na policzkach, świetnie współpracuje z innymi produktami (pudrami, podkładami). Utrzymuje się caluteńki dzień. Idealny produkt do wykonturowania twarzy i delikatnego jej ocieplenia. Dla mnie sztos. Warto dać więcej za dobry produkt do konturowania niż kupić kilka mega średnich rzeczy, a cenowo wyjść na to samo, a cieszyć się z tego, że ma się "wincyj!". Wolę jeden lepszy kosmetyk niż kilka średnich.

Czekolada budzi mnie :)

Nigdy nie lubiłam specjalnie bronzerów, ale odkąd mam czekoladkę od Too Faced wiem, że do tej pory miałam złe bronzery ;-)... Czekoladkę zażyczylam sobie na Gwiazdkę od męża i od tej pory się z nią nie rozstaję ;-)

Idealny

Idealny dla jasnej karnacji, piękne matowe wykończenie. Niesamowicie wydajny. Używam go od ponad roku codziennie do każdego makijażu i jeszcze się nie skończył.

Dziewczyny lubią brąz.

Kiedyś Sephora bardzo hojnie obdarowywała klientów miniaturami tego cudeńka.
Przyznam, że bardzo się polubiliśmy.
Mam dość jasną cerę, ale nie bladolicą i odcień nr 2 jest dla mnie idealny.

+ posiada przyjemny zapach gorącej czekolady
+ smakuje jak kakao rozpuszczalne
+ ładny odcień neutralny, powinien pasować do cieplejszych i chłodniejszych karnacji
+ matowy, można za pomocą niego konturować jak i delikatnie ocieplać twarz, nie wygląda sztucznie
+ dobrze się rozciera
+ nie tworzy plam

+/-buduarowe opakowanie, troszkę plastikowe
+/- trochę się pyli

Idealny do konturowania

Pięknie pachnie, jest dobrze napigmentowany i świetnie się blenduje, co więcej jest bardzo wydajny i nie pyli. Trzyma się cały dzień i jest ładnie opakowany. Ma ciepły odcień, ale na mojej cerze nie widać pomarańczowych pigmentów, doskonale sprawdza się do konturowania. Korzystam z miniaturki, którą dostałam przy okazji zakupów w Sephorze, mam ją prawie rok i jeszcze nie widzę dna.

do konturowania

Mój odcień to Milk Chocolate i jest obok Hooli ( która jest nieco ciemniejsza) idealnym matowym pudrem do konturowania. Jestto dość jasny i ziemisty puder absolutnie matowy, na mojej twarzy daje naturalny cień, dlatego jest moim zimowym bronzerem, zimowym bo w tym okresie mam jaśniejszą cerę a milk chocolate daje właśnie fajny, naturalny kontur, podkreśla naturalne załamania, świetnie nadaje się w załamanie powieki. Nie jestem zwolenniczką mocnego konturowania twarzy, ba śmieszy mnie to nawet gdy widzę o 10 rano dziewczyny z ostro zaznaczonymi policzkami, które owszem dobrze wyglądają na zdjeciach czy pokazach mody ale na codzień niestety nie. Milk Chocolate pozwala właśnie ( u mnie) uniknąć tej sztuczności, stapia się z cerą i stosowany oszczędnie daje efekt NATURALNY.
Sięgam po niego najczęściej i mam już denko w puderniczce, myślę, że kupię ponownie ;) Jest bardzo drobno zmielony, ładnie pachnie, ładnie wspólpracuje z moimi pędzlami. Na pewno odstawię go na lato, jest zbyt ziemisty, do konturowania(sporadycznego bo w tym czasie wolę raczej ocieplać twarz bronzerem) będę używać Bahama Mama.

Używam tego produktu od: kilku miesiący
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze ale już widać denko.