Too Faced, Chocolate Soleil Matte Bronzer (Puder brązujący)

Too Faced, Chocolate Soleil Matte Bronzer (Puder brązujący)

Too Faced Chocolate Soleil Matte Bronze to matowy puder brązujący o zapachu czekolady. Bez mieniących się drobinek, nadaje efekt matowego glow. Zawiera bogaty w antyoksydanty puder kakaowy. Aksamitna konsystencja idealnie gładko rozprowadza się na twarzy. Too Faced Chocolate Soleil Matte Bronze jest idealny zarówno do konturowania, do podkreślenia opalenizny jak i do stworzenia muśniętej słońcem skóry.

Efekt
matowe
prasowane

Piękny!

Mam odcień chocolate soleil, choć długo wahałam się czy dla mojej jasnej karnacji bardziej odpowiednim nie okaże się milk chocolate. Ostatecznie stanęło na tym i to strzał w 10! Najlepszy bronzer jaki miałam do tej pory. Piękny odcień, idealny do ocieplenia cery. Sprawdza mi się zwłaszcza w parze z the balm bahamamama. Trwały, nie robi plam. Duża gramatura i cudowne, nowe opakowanie. Widać po nim, że to produkt wyższej klasy.

Milk chocolate

Milk chocolate to idealny odcień dla jasnych/średnich karnacji. Jest to po prostu bardzo klasyczny i neutralny biszkopt. Tony są idealnie wyważone, bez przewagi ciepłych czy zimnych. Kolor idealny dla każdego.

Sam produkt rozprowadza się bajkowo. Jest jak aksamit. Pigmentacja jest bardzo dobra, ale bez robienia sobie krzywdy. Nakłada się równo, bez plam. Konsystencja jest miękka, bardzo dobrze chwyta się pędzla. Takiego miękkiego brązera jeszcze nie spotkałam.

Jest to mój drugi hitowy brązer (pierwszy to Estee Lauder w kolorze 2, który ma fajne, lekko czerwonawe tony, idealnie odwzorowujące moją opaleniznę). Te dwa produkty stosuję zamiennie. Moje 2 best of the bestbz tej kategorii.

Dodatkowym plusem jest piękne i bardzo dobrze wykonane opakowanie z lusterkiem. Raczej nie ma obaw, że się rozwali w trakcie transportu czy zwykłego użytkowania.

Kolejny świetny produkt od TF. Ze wszystkich, których używałam nie sprawdził się tylko podkład Born This Way. Natomiast inne produkty polecam (korektor, paletki do oczu i twarzy, brązery, bazę hangover, pudry, tusze).

Świetny?!!

Ciepły, czekoladowy, wystarczy jedno muśnięcie pędzlem, świetnie się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Piękne pudełeczko wszędzie robi furrorę

Mój pierwszy bronzer i może ostatni

To był mój pierwszy bronzer w życiu. Z dobre 3 lata temu kupiłam w seforze zestaw miniaturek z too faced i tam znalazł się ten bronzer. Na początku nieufnie do niego podchodziłam, bałam się sztucznego wyglądu, bo jestem posiadaczką bardzo bladej cery. Ale byłam w błędzie. Mimo, że kolor wydaje się dość ciepły, pomarańczowy, z delikatnymi, tyci tyci brokatowymi drobinkami (ten sam rodzaj co np. w podkładzie true match, dający efekt rozświetlenia, a nie błyszczenia), to jest uniwersalny i świetnie sprawdza się nawet na neutralnych czy różowych karnacjach. Nadaje się do konturowania. Nie robi plam, dobrze się blenduje. Wygląda po prostu naturalnie i zdrowo. Nie mówiąc już o tym oszałamiającym zapachu czekolady. A wydajność? Od 3 lat używam codziennie tej miniaturki i jeszcze jej nie skończyłam. Na pewno będę wracać, ale jako bladzioch spróbuję jeszcze wersji milk chocolate

Luuubię!

Mój faworyt do ocieplania twarzy i delikatnego konturowania. Równomiernie się rozprowadza, nie robi plam, MA CUDOWNY ZAPACH ❤️, długo się utrzymuje i nie wygląda sztucznie.
Mistrz :)

Pomarańczka

Szczerze nie rozumiem zachwytów nad tym bronzerem. Odcień jest ciepły, bardzo pomarańczowy. Mam ciepły typ urody i nawet na mnie wygląda on sztucznie i źle więc myślę że dla jasnych karnacji to juz w ogóle będzie katastrofa. Do tego w ciągu dnia sie utlenia i z godziny na godzine wygladalam jak marchewka ...
Jest mocno napigmentowany. Jednak wcale nie jest matowy w stu procentach, widać w opakowaniu drobinki.
Pachnie faktycznie czekoladą jednak mnie ten zapach odpycha, jest zbyt intensywny.
Jedyny plus to piękne złote opakowanie z lusterkiem. Kocham złoto dlatego opakowanie mi bardzo przypadło do gustu.
Podsumowując : na twarzy daje efekt taniego bronzera.
Bardzo żałuję zakupu jednak udało mi się go sprzedac.

Cudeńko

Pierwsze od czego można zacząć, to piękny, czekoladowy zapach pudru! Świetnie sprawdza się on przy konturowaniu kości policzkowych, a efekt jaki daje, można stopniować od delikatnego do wyrazistego zaznaczenia okolic. Produkt ten nie pozostawia plam, ani znacznie się nie pyli, a sam w sobie jest bardzo wydajny i wystarcza naprawdę niewielka ilość, by uzyskać pożądany efekt.

Medium/Deep Matte Bronzer

Piękny, matowy bronzer w idealnym kolorze, aczkolwiek jeden minus i nie wiem od czego to zależy, ale czasem nakłada się go bardzo dobrze i wygląda idealnie, a czasem zostawia plamy, z którymi ciężko potem coś zrobić :( Pachnie cudownie - czekoladą :D Opakowanie także cieszy oko, nie jest ciężkie, poręczne, łatwe w przewożeniu (nie otwiera się samo w kosmetyczce). Byłby mój hit, gdyby nie powtarzające się problemy z zostawianiem plam, ale i tak pewnie zakupię drugie opakowanie.

Milk Chocolate Soleil Ideał

Warto w niego zainwestować jesli jest sie posiadaczka jasnej skory. Ma wspaniały pigment, ktorym trudno zdobic krzywde. Wspaniale stapia się ze skórą. Daje naturalny świeży efekt bez przerysowania policzków. Nie robi plam pomimo matu.

Cudowny

Paletki makijażowe Too Faced słynne "czekoladki" mają obłędny czekoladowy zapach. W przypadku tego bronzera jest podobnie, od razu uderza nas piękny czekoladowy aromat. Sam puder wydaje się dość ciemny, ale na twarzy wygląda obłędnie. Przyznam szczerze że pigmentacja jest bardzo dobra, od pierwszego pociągnięcia pędzlem widać kolor na twarzy. Zdecydowanie widać różnicę pomiędzy tym pudrem a podobnymi produktami z drogerii, którymi jednak trzeba zbudować kolor. Pięknie i łatwo się rozciera, nie pozostawia plam i wygląda obłędnie. Puder ma prześliczne złote opakowanie, dość zdobne. Uważam że cena jest adekwatna do jakości, ponieważ puder jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina na pędzlu aby uzyskać ładny kontur a efekt końcowy jest zdecydowanie ładniejszy niż w przypadku produktów drogeryjnych. Inwestycja warta rozważenia.

Uwielbiam

Ten Bronzer jest dla mnie wybawieniem wcześniej używałam takiego innego który był dla mnie trochę za bardzo pomarańczowy ale ten jest po prostu świetny! Ma piękny kolor, dobrze się go rozprowadza, Jest miękki, nie sypie się, idealnie dopasowuje się do mojej cery i daje wspaniały cień taki bardzo naturalny.

Cudeńko do schrupania

Uwiebiam ten bronzer. Mam jasną, ale nie porcelanową karnację (podkłady Revlon 150 Buff, Born this Way - vanilla) i wygląda po prostu obłędnie.

Ma dobrą pigmentację, ale nie tak szaloną, żeby można sobie było zrobić plamy. Daje śliczne matowo-satynowe wykończenie na policzkach, świetnie współpracuje z innymi produktami (pudrami, podkładami). Utrzymuje się caluteńki dzień. Idealny produkt do wykonturowania twarzy i delikatnego jej ocieplenia. Dla mnie sztos. Warto dać więcej za dobry produkt do konturowania niż kupić kilka mega średnich rzeczy, a cenowo wyjść na to samo, a cieszyć się z tego, że ma się "wincyj!". Wolę jeden lepszy kosmetyk niż kilka średnich.