Ingrid Cosmetics, Lash Artiste Total Effect Mascara (Maskara wielofunkcyjna do rzęs)

Lash Artiste Total Effect Ingrid to wielofunkcyjna maskara, która gwarantuje rzęsom ekstremalną długość, niepowtarzalną objętość i wyjątkowe podkręcenie. Rewolucyjna formuła z zawartością naturalnych składników aktywnych, kondycjonuje rzęsy i nadaje im efektu pełnego, wyrazistego makijażu oczu. Tradycyjna, stożkowa szczoteczka ułatwia precyzyjną aplikację na nawet najkrótszych rzęsach.

Suchy i sklejający

Taki sobie ten tusz

minusy:
-skleja rzęsy
-sucha konsystencja
-ciężko pracować tym tuszem, bo bardzo szybko wysycha
-lubi się kruszyć w ciągu dnia

plusy:
-pogrubia rzęsy
-niska cena, a przy tym duża pojemność
-polska marka

Podsumowując to nie jest "mój tusz", na moich rzęsach się nie sprawdza. Ponownie raczej nie kupię.

efekt Wow

Jestem pod dużym wrażeniem progresu jakim wykazała się marka Ingrid. Odwiedziłam market z zamiarem uzupełnienia braków w kosmetyczce na pasażu Inglota ale moja uwagę zwróciła witryna z produktami firmy Ingrid, kupiłam wszystko czego potrzebowałam min. Ten tusz, chciałam sprawdzić czy jest w miarę ok. I po pierwszym użyciu byłam mega zaskoczona i oczarowana efektem.
Plusy:
- niska cena dałam jakieś 22zł
- rzęsy idealnie rozczesane, pogrubienie, wydłużone, po prostu cudo
- świetna szczoteczka
- ladnie opakowanie

Minusów na razie nie widzę

Cieszę się ze wybija się firma na rynku kosmetycznym która swoimi produktami, w dobrych cenach nokautuje inne droższe kosmetyki. Brawo Ingrid

Używam tego produktu od: tygodnia

Mój tusz!

Podkreślone rzęsy to coś, na co stawiam w codziennym makijażu. Tusz zaskoczył mnie swoją bardzo dobrą jakością względem niskiej ceny. Nie skleja rzęs, nie kruszy się. Dla mnie to bardzo dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: 01.2016
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Pozytywne zaskoczenie

Maskara zaskoczyła mnie swoim działaniem, nie spodziewałam się tak dobrego efektu.

Bardzo ładnie rozdziela rzęsy. Pogrubia i wydłuża.

Nie podrażnia oczu, demakijaż nie stanowi większego problemu :)

Ja polecam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie