Isana, Med, Balsam Deo Roll - On (Dezodorant w kulce)

Isana, Med, Balsam Deo Roll - On (Dezodorant w kulce)

Isana Med Balsam Deo Roll - On to dezodorant w kulce, który zapewnia uczucie świeżości przez 24 godziny. Nie zawiera alkoholu, może być stosowany na skórze wrażliwej.

Niepozorny, który spełnia wszystkie oczekiwania

Kolejny produkt marki własnej Rossmanna z serii tanie, dobre i nieprzekombinowane. Dezodorant w formie roll-ona jest delikatny, nie podrażnia nawet skóry świeżo po depilacji. Owszem, ma biały kolor, ale wystarczy odczekać właściwie minutę, by ślady nie zostały na ubraniach - nawet na czarnych, testowane średnio 3 razy w tygodniu. Bezzapachowy, co w porównaniu do wszystkich syntetycznie fiołkowych czy morskich wyrobów, które sprawiają, że czuję się jak chodzący odświeżacz do łazienki, jest naprawdę ewenementem - już nie mówiąc o tym, że całkowicie aprobuję dezodorant, który nie gryzie się z moimi perfumami.

Najważniejsze: nie mam problemów z nadmierną potliwością, po prostu chcę się czuć świeżo przez cały dzień, ale też nie wymagam szczególnego traktowania. Isana Med całkowicie spełnia moje wymagania, żadnego nieprzyjemnego zapachu, mokre plamy też raczej się nie zdarzają (chyba że upały 30 stopniowe, ale wtedy prawie żaden produkt nie daje rady). Ja jestem zupełnie ukontentowana.

Roll-on nie zacina się, równomiernie rozprowadza kosmetyk.

Pierwszy raz kupiłam go przypadkiem, bo tani. Po drugie opakowanie wróciłam już specjalnie, po kolejnym rozczarowaniu produktem droższym, intensywniej reklamowanym i w ogóle bardziej "pro". Zostaję z Isaną Med.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego