Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Isana, Med, Balsam Deo Roll - On (Dezodorant w kulce)

Isana, Med, Balsam Deo Roll - On (Dezodorant w kulce)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 3,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Isana Med Balsam Deo Roll - On to dezodorant w kulce, który zapewnia uczucie świeżości przez 24 godziny. Nie zawiera alkoholu, może być stosowany na skórze wrażliwej.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Niepozorny, który spełnia wszystkie oczekiwania

Kolejny produkt marki własnej Rossmanna z serii tanie, dobre i nieprzekombinowane. Dezodorant w formie roll-ona jest delikatny, nie podrażnia nawet skóry świeżo po depilacji. Owszem, ma biały kolor, ale wystarczy odczekać właściwie minutę, by ślady nie zostały na ubraniach - nawet na czarnych, testowane średnio 3 razy w tygodniu. Bezzapachowy, co w porównaniu do wszystkich syntetycznie fiołkowych czy morskich wyrobów, które sprawiają, że czuję się jak chodzący odświeżacz do łazienki, jest naprawdę ewenementem - już nie mówiąc o tym, że całkowicie aprobuję dezodorant, który nie gryzie się z moimi perfumami.

Najważniejsze: nie mam problemów z nadmierną potliwością, po prostu chcę się czuć świeżo przez cały dzień, ale też nie wymagam szczególnego traktowania. Isana Med całkowicie spełnia moje wymagania, żadnego nieprzyjemnego zapachu, mokre plamy też raczej się nie zdarzają (chyba że upały 30 stopniowe, ale wtedy prawie żaden produkt nie daje rady). Ja jestem zupełnie ukontentowana.

Roll-on nie zacina się, równomiernie rozprowadza kosmetyk.

Pierwszy raz kupiłam go przypadkiem, bo tani. Po drugie opakowanie wróciłam już specjalnie, po kolejnym rozczarowaniu produktem droższym, intensywniej reklamowanym i w ogóle bardziej "pro". Zostaję z Isaną Med.

Używam tego produktu od: pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  7
  produktów

  30
  recenzji

  295
  pochwał

  10,00

 2. 2

  18
  produktów

  38
  recenzji

  264
  pochwał

  9,52

 3. 3

  19
  produktów

  24
  recenzji

  225
  pochwał

  7,78

Zobacz cały ranking