Bronze Kids, Waterproof Sun Cream (Wodoodporny krem do opalania dla dzieci SPF 30)

Krem przeznaczony specjalnie do delikatnej, wrażliwej skóry dzieci. Bezzapachowy. Hipoalergiczny.

Cena: ok. 25 zł / 50 ml

ok

dobrze chroni przed sloncem - aplikacja na twarz starcza na ochrone calodniowa!!! krem sie dobrze rozprowadza. jest jednak minus: za tlusty, zostawia film na twarzy, ktora po nim niemilosiernie sie blyszczy. dlatego nadaje sie tylko na plaze, nie pod makijaz!!!

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

prosty i dobry

Mam już 3 opakowanie a to dlatego że oprócz zwykłego kremu do opalania potrzebuję małej tubki z mocniejszym filtrem na nos, ramiona lub twarz. Bardzo lubię nawilżenie jakie daje ten krem, na wyjazdach używałam także na noc. Ma delikatny ledwo wyczuwalny zapach. Dobrze chroni choć właściwości blokujących nie ma. Wydajny, mógłby być tańszy.
Nie wiem czy kupię bo avon wycofuje co sezon kolejne kosmetyki i może wrzucić do oferty coś innego.

Używam tego produktu od:3 lat

nie wart tej ceny...

kupilam w swoim zyciu 2 opakowania i tylko dlatego ze bylam konsutantka :D teraz to stare dzieje wiec testuje inne kosmetyki i nie jestem bezgranicznie przywiazana do AVONu. nie jest jakis tragiczny, bo nie uczula, ale jakos nie moge sie do niego przekonac :/ ma nijaka konsysencje, jest zbyt maly jak na taka cene (nawet w promocji wg. mnie jest za drogi) a przed sloncem chroni mam nadzieje tak jak powinien. do twarzy nie polecam. zbyt ciezki

Używam tego produktu od: ???

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Aj tam!

Używam go na twarz, myślałam, że jak jest dla dzieci to będzie delikatniejszy. Konsystencję ma jak zwarzony budyń. Jest bez zapachu. Ciężko go dobrze rozsmarowć, nie wchłania się tylko lepi!!! Poza tym- raz posmarowałam go na rękach i byłam w wielkim szoku odkrywszy, że pomimo wysokiego faktora 30! moje ręce się opalilły, choć opalam się dość ciężko.

Używam tego kosmetyku od maja/ ilość zużytych opakowań: połowa
Recenzja: ...