Sephora, Teint Infusion (Podkład do twarzy)

Sephora, Teint Infusion (Podkład do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Sephora Teint Infusion to podkład, który wyrównuje koloryt cery bez efektu obciążenia dzięki wtapiającej się, ultra płynnej formule z lotnymi mikropigmentami: rozpraszają się przy kontakcie ze skórą, doskonale łącząc podkład ze skórą.
Modulowany poziom krycia zależny od zastosowanej ilości podkładu Sephora Teint Infusion: ultra precyzyjna pipetka umożliwia aplikację dokładnej dawki, jak przy kroplówce, aby uzyskać naturalne wykończenie. Przebadany dermatologicznie. Nie jest komedogenny.
Dostępny w 8 odcieniach.

fluidy
w buteleczce

spoko

spoko produkt, ma ładne krycie, nie robi efektu maski, przyjemnie się nakłada i długo utrzymuje - czyli to co najważniesze. Niestety, troche za zołty kolorek wziełam jak dla mnie, więc nastepnym razem lepiej się do tego przyłoże :D

Porażka

Ten podkład to jakaś pomyłka. Niesamowicie podkreśla suche skórki, pory oraz niedoskonałości twarzy. Na dodatek śmierdzi farbą. Jedyny plus to pipetka i wybór odcieni. Jestem bardzo rozczarowana, po tym jak konsultantka Sephory mi go polecała i wychwalała skusiłam się od razu. Cena (80zł) za tak słaby produkt jest śmieszna.
Nie polecam!

Idealny na lato

Lekki podkład nadający się idealnie dla dziewczyn bez większych problemów skórnych, dość dobrze kryje (jedynie cienka powłoka), bardzo łatwy w użyciu (czasami na szybko używałam go prawie jak kremu). Nie zapycha, nie wchodzi w pory !

Używa produktu od: próbka

Bardzo pozytywne wrażenie

Dostałam próbkę tego podkładu podczas wizyty w sephorze. O dziwo próbka była ogromna, a ilość produktu zamknięta w mini słoiczku posłużyła mi na czterokrotne użycie. Sam podkład ma ciekawą konsystencję - jest bardzo płynny ale nie wodnisty, podczas aplikacji jest śliski i czuć w nim jakby olej ale mimo tego nie zapchał mojej bardzo skłonnej do zapychania cery. Wygląda ładnie, długo trzyma mat, jest lekki, bardzo wydajny, jasny kolor dobrze stapia się z cerą. Krycie mogłoby być większe (ciężko je budować). Produkt oceniam bardzo dobrze, chyba kupię pełnowymiarowe opakowanie. Przy tej wydajności cena mnie nie odstrasza.

tylko odrobinę zgadzam się z negatywnymi opiniami na jego temat

Szukałam lżejszego odpowiednika EL DW Light i skusiłam się na ten produkt. (Po dłuższym czasie trochę żałuję tego mezaliansu). Podkład Teint Infusion zachowuje się jak inne podkłady tego typu. Miałam już do czynienia z podkładem o takiej formule marki Pupa i wniosek jest jeden - trzeba nauczyć się z nim współpracować. Ja nakładam go gąbeczką i efekt jest naprawdę ok - osiągam rezultat lekko udoskonalonej cery. Nie można z nim przesadzić. Zachwyca mnie też ilość dostępnych odcieni - ja wybrałam 14 Delicate Beige i jest on identyczny jak moja karnacja, czego nie mogę powiedzieć o innych podkładach tej generacji. Utrzymuje się dość dobrze około 3 h bez poprawek, ale na mojej mieszanej cerze to norma. Właściwie nie wymaga przypudrowania bo daje lekkie pudrowe wykończenie. Trzeba uważać, bo może gromadzić się w załamaniach i kącikach skóry twarzy. Lubi też wycierać się nierównomiernie - trochę większy minus.
Jak większość produktów o takiej formule, niestety podkreśla suche skórki, co jest jego największym mankamentem. Szklane opakowanie z pipetką wygląda estetycznie i jest poręczne - do momentu gdy zostanie Nam resztka produktu na dnie, ale z racji faktu, że już to przerabiałam umiem sobie z tym poradzić. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy pamiętać aby dobrze "zamieszać" produkt przed zastosowaniem.Podkład jest dość wydajny, mała zawartość pipetki pokrywa całą buzię, a efekt krycia można oczywiście stopniować.
Mój entuzjazm studzi jednak mały przekręt Sephory - mianowicie opakowanie zawiera tylko 20 ml produktu a nie standardowo -30 ml i za cenę regularną 75 zł jest to jednak trochę sporo. Jeśli kupię go ponownie, to tylko w promocji.
Podsumowując jest to całkiem niezły produkt ale w nieco zawyżonej cenie.

Jakiś koszmar

Kupiłam ten pożal się boże podkład w Sephorze jakoś w grudniu. Miła konslutantka (która z tego co widzę była straszną kłamczuchą) wcisnęła mi go mówiąc,że jest naturalny,lekki długo się utrzymuje i w ogóle cud miód i orzeszki.
A tak naprawdę:
Plusy:
* Duży wybór kolorów
*Wygodny aplikator
Minusy:
*Czas na jajecznicę. Nigdy w życiu nie miałam na twarzy tak dziwnej tłustej mazi (aczoklwiek producent zapewnia,że jest beztłuszczowy)
*znika po 2 godzinach
*Ślicznie podkreśla moje pory...
*Czasami mam po nim chrostki na buzi
*Cuchnie jak farba do ścian
Cena w porównaniu do jakości to jakiś żart.
Niby taka dobra marka a po raz kolejny się zawiodłam.

za te pieniądze to totalne dno!

Zachęcona przez Konsultantkę w Sephorze kupiłam to przepraszam za słowo - badziewie. Nie mogę uwierzyć jak za tyle kasy dostałam taki słaby produkt. Już Lirene czy Pierre Cardin się lepiej zachowuje!
Plusy - żadnych!
Minusy:
- cera bardziej mi się po nim świeci ( tak, oczywiście że używam na niego pudru mineralnego itd. ale przy innych podkładach nigdy nie było aż tak źle)
- wchodzić w pory i tylko mi je bardziej podkreśla
- nie lubię go na swojej skórze, mam wrażenie że czymś tłustym się smaruje:(
- gdy próbowałam go nakładać gąbeczką real techniques to gąbeczka bardzo dużo tego produktu wchłania, przy innych podkładach nigdy aż tak źle nie było

Nie polecam!! Jeszcze żaden podkład w płynie sephora nie jest jak dla mnie godny polecenia. Niech się skupią lepiej na kredkach:D

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

kłopotliwy pod wieloma względami

Zacznę od tego, że mam go od wiosny. Kupiłam z ciekawości jak tylko pojawił się w Sephorze. Produkt jest z gatunku ostatnio modnych, produktów beztłuszczowych. Bodaj najpopularniejsze polskie czasopismo o makijażu "Make Up Trendy" doceniło ten produkt w zestawieniu najlepszych kosmetyków 2015 roku. Właściwie to oczom uwierzyć nie mogłam, bo nie uważam go za jakiś super-świetny kosmetyk.

Jeśli chodzi o pozytywną stronę - faktycznie jest lekki i daje bardzo naturalny efekt. Nie ciemnieje. Jest wydajny - mnie wystarczy pół pipetki. Po przypudrowaniu względnie długo utrzymuje się na twarzy (przynajmniej mojej, mam cerę normalną).

I to tyle plusów, bo reszta to niestety minusy, z którymi trzeba sobie radzić za każdym razem, kiedy się ten podkład aplikuje. Przede wszystkim, to co mi najbardziej przeszkadza jeśli chodzi o jakikolwiek podkład, a ten w szczególności - nie lubi się ze wszystkimi kremami, dziwnie reaguje na sera, że o bazach nie wspomnę. Potrafi się paskudnie ważyć i grudkować. Co ciekawe, tylko w niektórych strefach twarzy - np. na czole nie sprawia problemów, a na brodzie, czy żuchwie już pojawiają się glutki. Kolejna sprawa - bardzo zbiera się w załamaniach. Trzeba go natychmiast utrwalić pudrem, bo wygląda niechlujnie. Nakładanie - jedynie znośnie wygląda nałożony gąbką. Współpraca z pędzlem skutkuje powstawaniem smug, które i tak potem trzeba rozcierać.

Konsystencję ma bardzo rzadką, wręcz wodnistą. Zapach farby emulsyjnej.

Kupiłam go w promocji, 20% taniej, jednak uważam, że to i tak wygórowana cena jak na produkt, który sprawia tyle kłopotów w używaniu. Co ciekawe, Sephora ma trzy swoje podkłady: ten, korygujący (kryjący) i rozświetlający. I właśnie ten, beztłuszczowy jest najdroższy i moim zdaniem - najgorszy spośród nich.

Zadowolone z niego będą osoby o cerze lekko tłustej, normalnej i bez niedoskonałości, które trzeba by było zakrywać. Ja go więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Mam mieszne uczucia

Ten fluid ma dużo plusów i minusów cięzko cokolwiek powiedzieć . Mam skórę z problemam i na mojej twarzy nie bardzo się sprawdza . Podkład ładnie utrzymuje mi się na twarzy około 3-4 h później zbiera mi sie, świeci mi się twarz ściera się więc po całym dniu wygląda średnio i wymaga dużo poprawek .

Plusy :
- ładne odcienie
- bardzo wydajny
- nie robi maski
- łatwo się rozprowadza
- nie zapycha porów

Minusy :
- cena w stosunku do ilości (20ml)
- nie utrzymuje się na twarzy
- bardzo szybko się ściera
- po 3h świecę się jak choinka :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Tuż po nałożeniu piękny efekt

Jako że moja cera jest dość kapryśna a ja mam dość wyrzucania prawie całych produktów, coraz częściej decyduję się na nabycie próbek - odlewek. W ten sposób jeśli produkt szkodzi od razu niewiele się marnuje a jeśli nie szkodzi od razu - jest sens dawać mu szansę. Przy podkładach, pudrach i kremach bb ma to dla mnie dużo sensu - przecież ważne, żeby sprawdzić kolor w różnym oświetleniu, jak produkt zachowa się w różnych warunkach itd., itp. w związku z czym spora ilość moich recenzji będzie dotyczyła próbek lub miniatur.
Podkład dobrała mi konsultantka w Sephorze - ciemniejszy niż sama bym wybierała i wyglądał bardzo dobrze. Dzięki tej miłej Pani nauczyłam się dobierać podkład do koloru szyi (mam ciemniejszą i bardziej złocistą niż twarz) i wreszcie kolorystycznie wszystko wygląda, jak trzeba.
Po nałożeniu podkładu i jeszcze z 2, 3 godziny później byłam zachwycona - skóra była wręcz aksamitna - ani zbyt błyszcząca, ani zbyt matowa. Niestety, potem podkład zaczął zbierać się w załamaniach skóry i podkreślać pory - po zmyciu twarz, mimo niedoskonałości, wyglądała lepiej niż z nim.
Plusem jest szeroka gama kolorystyczna (mam naprawdę dość jasną cerę - idealny odcień to colorstay 150 buff - cera mieszana), świetny efekt przez około 2 godziny (moze u kogoś z suchą bądź normalną cerą się sprawdzi).

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: jeden tester

Niedoceniony produkt

Jestem zaskoczona brakiem opinii na temat tego podkładu. Na fali odkrywania podkładów \'wodnistych\' i lekkich testowałam kilka, a ten udało mi się wymienić na wizażu.

Podkład zaskoczył mnie, jak za pierwszym pociągnięciem skorygował moją trądzikową cerę. Mimo bardzo lekkiej konsystencji, ma dość dobre krycie i satynowe wykończenie. Nakładam do pędzlem języczkowym Zoeva, nakładany palcami nie rozprowadza się równomiernie. Dość szybko zastyga. Podoba mi się, jak twarz wygląda po aplikacji.

Myślałam nawet, że zostanie ze mną na długo, ale odkryłam jego dużą wadę - niestety po paru godzinach znika z twarzy, być moze, że jest lekki i wodnisty, trzeba go ponownie nałożyć. Więc niestety nie jest wystarczająco trwały, a szkoda.

Plusy:
- zupełnie nie zapycha
- poręczne dozowanie z pipetką
- kilka kropel pokrywa całą twarz
- szybkość nakładania
- dobre krycie
- naturalny wygląd
- estetyczne opakowanie

Minusy
- trwałość, po paru godzinach znika

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

gorszego niż ten dawno nie miałam....

W ostatnim czasie wiele marek wyszło z tego typu propozycją podkładu. Koncepcja świetna, jednak w tym przypadku wykonanie bardzo słabe.
Podkład jest lekki w swojej konsystencji, co wydawało mi się całkiem niezłym rozwiązaniem na lato.
Opakowanie z pipetką, która dozuje produkt jest ok.
Najlepiej nakłada się go palcami, dzięki czemu (powinien) lepiej wtapiać się w skórę. Gdyby tego typu podkład nakładać gąbeczką czy pędzlem (to mimo zwilżenia ich) i tak "zjadłoby" to za dużo produktu (wypróbowałam każdą metodę i tak właśnie było :))
Wybór kolorów nie jest jakiś oszałamiający, jednak coś można wybrać.
Po nałożeniu go na twarz, stwierdziłam, że gorszego podkładu już dawno nie miałam. Okropnie wchodzi we wszystkie pory! Dodatkowo zostawia na twarzy dziwną powłokę.... ani to ma dawać mat, ani blask.. jest to dziwnie śliskie. Jak by tego było mało podkład bardzo szybko schodzi z twarzy. "Modulowany poziom krycia" również jest niespełnioną obietnicą... nakładając na siebie cienkie warstwy, aby budować intensywność krycia , poprzednia warstwa schodzi....
Chciałam sprawdzić jak będzie działał na innych cerach i przetestowały go 2 moje koleżanki... ich opinia była w przeważającej mierze taka sama.
Nie wiem czy trafiłam na jakiś wadliwy egzemplarz, czy on po prostu taki jest.

Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie