MUSE Cosmetics, Erato Volumizing Mascara (Maskara wielozadaniowa z trzema szczoteczkami)

Unikalność i skuteczność maskary wielozadaniowej MUSE Cosmetics Erato, którą można zaobserwować już po 15 dniach regularnego stosowania, gwarantuje kompleks substancji o uzupełniającym się działaniu.
Widelash główny składnik aktywny, który wzmacnia włókno oraz cebulkę włosa, a także zwiększa syntezę keratynocytów w cebulce.
Keratyna (podstawowe białko budujące skórę, włosy i paznokcie) – wypełnia ubytki w strukturze rzęsy i zapobiega powstawaniu nowych, przez co rzęsy są widocznie wzmocnione.
Pantenol – działa nawilżająco. Łatwo wnika w głąb skóry, gdzie ulega przekształceniu w kwas pantotenowy, czyli właściwą witaminę B5. W przypadku włosów działa ochronnie i kondycjonująco, wbudowując się w ich strukturę, przez co nadaje im objętość i je pogrubia.
Trzy szczoteczki Erato MUSE Cosmetics:
- szczoteczki z gumy ułatwiają nałożenie kilku warstw tuszu, jednocześnie zachowują gładkość rzęs i nie pozostawiają grudek,
- szczoteczka z włosiem pozwalają nałożyć grubszą warstwę tuszu, wydłużają, pogrubiają i podkręcają.
Działanie maskary wielozadaniowej MUSE Cosmetics Erato:
- podkręca,
- wydłuża,
- pogrubia (zwiększa objętość bez sklejania),
- nadaje intensywną, trwałą czerń,
- przyspiesza wzrost rzęs (efekt już po 15 dniach),
- wzmacnia (rzęsy odzyskują sprężystość, energię i witalność),
- wypełnia ubytki włosów, odbudowuje strukturę rzęs,
- zapobiega wypadaniu rzęs, co powoduje ich zagęszczenie,
- może być stosowana przez osoby noszące szkła kontaktowe,
- nie powoduje reakcji alergicznych.

zawiedzione nadzieje

Moje rzęsy są średniej długości, raczej gęste. Jednym słowem - przeciętne. Bez tuszu rewelacji nie ma, więc stawiam na tusze wydłużające i pogrubiające.

Czytając obietnice, myślałam sobie, że trafiłam na cud tuszowy. Trochę tak... bardziej nie...

+ piękne, smukłe, efektowne opakowanie z logo firmy, złotymi napisami
+ pudełko z 3 szczotkami do wyboru - ja używam tej sylikonowej cienkiej
+ rewelacyjnie rozczesuje rzęsy

I tyle zalet.

To co złe...

- cena powalająca jak na taką jakość... myślę, że 40 zł to max.
- kruszy się w ciągu dnia
- trzeba się dobrze namachać, żeby osiągnąć efekt wieczorowego makijażu
- mało nakłada tuszu
- szybko wysycha
- nie widzę różnicy w długości ani kondycji rzes ( a maluję je dzień w dzień, dbam, robię delikatny demakijaż więc swoich błędów się tutaj nie dopatrzyłam)

Podsumowując za cenę 98 zł w opakowaniu które robi furorę mamy przeciętny tusz z rewelacyjną szczoteczką. Aktualnie trzymam ją z wyschniętym tuszem ( który zawsze zakręcałam porządnie) której używam, gdy mam problem z rozdzieleniem rzęs inną maskarą.

Mam nadzieję, że trafiłam pechowo i stąd to niezadowolenie... jednak dla mnie za taką cenę, taka wpadka nie powinna mieć miejsca.

Jedna z lepszych!

Jest bardzo świetną maskarą.Ma fajne działanie.Spełnia to co obiecuje producent:
-wydłuża
-podkręca
-nadaje wyrazistą czerń
-nie powoduje alergii ani podrażnień
Jest bardzo fajny.Do tego można zauważyć po kilkunastu dniach rzeczywisty wzrost rzęs i ich stanowcza odbudowa.Polecam wszystkim,którzy mają zniszczoną lub osłabioną strukturę rzęs.

Świetna maskara!

W eleganckim opakowaniu oprócz maskary mamy także 2 dodatkowe szczoteczki. Każda z nich jest inna, także bez problemu każdy dopasuje do swoich preferencji.
W tuszu jest szczoteczka silikonowa, dodatkowo mamy jeszcze jedną, troszkę węższą silikonową oraz większą z włosia.
Zwykle używam tych z włosia, ale tak polubiłam silikonową, która była już w tuszu, że nawet nie zmieniałam szczoteczki.

Tusz ma niezwykle przyjemną formułę, dość suchą, ale też bardzo aksamitną. Dobrze rozprowadza się, nie sklejając przy tym rzęs. Rzęsy są idealnie rozdzielone. Nie ma nawet szans, żeby je posklejał. Nie pozostawia grudek. Nie rozmazuje się pod brwiami (z czym często mam problem), ani nie kruszy się w ciągu dnia. Napigmentowany jest bardzo dobrze. Czerń jest intensywna.

Wydłuża i pogrubia ładnie rzęsy już przy jednej warstwie i ta jedna mi w zupełności wystarcza :)

Choćbym chciała to nie mam się do czego przyczepić.
Na zdjęciu niżej jest 1 warstwa tuszu na rzęsach ;)

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka