Mizon, 10Vely Beam, CC Cream (Krem CC do twarzy)

Mizon, 10Vely Beam, CC Cream (Krem CC do twarzy)

Mizon 10Vely Beam CC Cream to bardzo lekki krem koloryzujący do twarzy przeznaczony dla skóry młodej, skłonnej do przesuszeń i trądziku. Lekka formuła nie obciąża skóry, dodaje promienności, wyrównuje koloryt i rozjaśnia.
Składniki takie jak kwas hialuronowy, masło shea oraz oleje z jojoby i oliwek nawilżają przesuszoną skórę.

Krycie
lekkie
kremy BB i CC
w tubce

Dla młodych osób będzie strzałem w dziesiątkę!

Na początku można zastanowić się, czy aby na pewno jest to krem CC. Sądziłam, że same w sobie są one białe i dopiero ze stycznością ze skórą nabierają odpowiedniego koloru. Ten jednak posiada jasny, beżowy odcień (nie występują inne warianty kolorystyczne), który ze stycznością ze skórą delikatnie ciemnieje, choć wciąż pozostaje jasny.
Co mi się podoba? Przede wszystkim to, że jest bardzo lekki, a w dodatku dzięki właściwością nawilżającym utrzymuje skórę w bardzo dobrym stanie przez cały dzień. Nie roluje się, nie wchodzi w zmarszczki. Myślę, że w jakimś stopniu wpłynął na szybkość gojenia się trądziku.
Podsumowując, odpowiedni krem do skóry nastoletniej, choć myślę, że posiadaczki cer starszych będą równie zadowolone!

Używam tego produktu od: Sześć miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Końcówka pierwszego.