Dr Irena Eris, Lirene, Emulsja do opalania UVB SPF 16 (bardzo wysoka ochrona)

Dr Irena Eris, Lirene, Emulsja do opalania UVB SPF 16 (bardzo wysoka ochrona)

Preparat zapewnia skuteczną ochronę przed niebezpiecznym dla skóry promieniowaniem słonecznym. Emulsja zawiera bezpieczny filtr mineralny UVA i UVB. Ochronę wzmacniają filtry naturalne: masło Shea i witamina E. Nie wysusza skóry, nawilża ją i lekko natłuszcza. Witamina E neutralizuje wolne rodniki zapobiegając przyspieszonemu, pod wpływem słońca, starzeniu się skóry. Zastosowanie - skóra: delikatna,
jasna, każda skóra w pierwszych dniach opalania.

Cena: 16,50 zł / 150 ml

Bardzo dobra, polecam!

Kosmetyki do opalania Eris kupiłam dzięki Wizażankom i nie zawiodłam się:) Wielkie Dzięki!!!!!!:* Właśnie wróciłam z Chorwacji z piękną czekoladową opalenizną,z nic nie poparzoną skórą (co parę razy w życiu mi się zdarzyło) i po raz piewrszy w życiu nie schodzi mi skóra!!!!!!!!!
Przez pierwsze 2 dni opalałam się właśnie na tym faktorze. Pomimo,że duży to jednak wieczorkiem było już widać delikatne efekty:)
Emulsja przyjemnie pachnie, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania. Nie wiem czy jes wodoodporna, bo po pływaniu zawsze się wycieram i wcieram balsam od nowa, więc mnie nie poparzyło chorwackie słoneczko:) Jest baaardzo wydajna, smarowałam się naprawdę sporo i jeszcze mi zostało. Nie robi się rzadka chociaż leży na słońcu, tak jak często inne preparaty do opalania.
Jestem z niej baaaardzo zadowolona i gorąco polecam. Na pewno będę już zawsze kupować do opalania balsamiki tej firmy:)

dosyc dobra

chroni przed sloncem bardzo dobrze, praktycznie trudno sie opalic przy niej ale ze wysoka ochrona to plus ze skora sie nei zabrwia, poza tym przyjemna nietlusta i ladnie pachnie

taki sobie

taki sobie kremik do opalania
<UL>
<LI>chroni raczej dobrze (chociaż tego niestety do końca nie sprawdzę ;) )</LI>
<LI>zostawia tłustawą warstwę (producent wspomina o tym na opakowaniu, ale jest to dla mnie duży minus, bo nie lubię tego filmu na skórze :( nie mogę jednak odjąć gwiazdki za to, właśnie przez to, że zostałam uprzedzona przez Eris o tym ;) ) </LI>
<LI>nawilża przeciętnie, na krótko
<LI>jest bardzo, bardzo niewydajny - stosowałam go dosłownie przez kilka dni, a już nie ma ponad połowy w opakowaniu!</LI>
raczej do niego nie wrócę, ale nie jest to zły krem z filtrami :) </UL>
Używałm tego kosmetyku przez kilka dni na wakacjach/ ilość zużytych opakowań: ponad połowa