Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Avon, Sun+ Kids, Ultrawodoodporny krem ochronny dla dzieci SPF 50 z technologią Derma 360°

Avon, Sun+ Kids, Ultrawodoodporny krem ochronny dla dzieci SPF 50 z technologią Derma 360°

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 100 ml
Cena 40,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Witaminowy wodoodporny krem ochronny SPF 50 dla dzieci Avon Sun+ Kids zawiera formułę z technologią Derma 360 z kompleksem witaminowym i antyoksydantami, która chroni przez słońcem, nawilża skórę oraz chroni przed fotostarzeniem i szkodliwym działaniem słońca

Cechy produktu

Skóra
wrażliwa, sucha
Konsystencja
krem
Opakowanie
w tubie
Filtry
30-50
Pojemność
50 - 100ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

duszący

Kupiłam krem z myślą o sobie. Akurat były promocje na filtry tak więc pokusiłam się na trzy różne. Ten dla dzieci wypada chyba najsłabiej, ale wciąż nie jest zły.

Krem ma delikatnie beżowy kolor i bardzo gęstą, a jednocześnie tłustą konsystencję. Wsmarowuje się dość topornie, ale nie bieli twarzy. Nie używam na niego żadnych innych kosmetyków, bo po około 20-30 minutach krem "znika" z mojej twarzy, ale zaznaczam, że mam cerę suchą.

Lubię też jego opakowanie. Jak dla mnie każdy krem powinien mieć zamknięcie na "klik", a niestety nie każdy je ma. Żółty kolor tuby zawsze kojarzy mi się z kosmetykami przeciwsłonecznymi więc kolor tuby jak dla mnie trafiony.

Przeszkadza mi jego zapach. Mocno, sztucznie owocowy. Już przy wyciskaniu z tuby zapach rozprzestrzenia się po całej łazience, później przez cały dzień go czuję. Nie znika. Nie wiem, czy dzieci chciałyby go wąchać cały dzień, ale ja bym swojego dziecka nim nie posmarowała.

Jak i inne avonowskie filtry krem ten po aplikacji szczypie twarz, ale nie jest to tak uciążliwe jak przy kremie naprawczym spf50. Efekt ten znika po około minucie i już jest wszystko w porządku.

Kupiłam go w promocji za bodajże 13zł za 75ml, co jak dla mnie jest ceną w sam raz. Więcej wart on nie jest, dlatego raczej się już na niego nie pokuszę, ale kobieta zmienną jest, więc może jeszcze do mnie trafi, ale wtedy już tylko z przeznaczeniem do ciała.

W skrócie: Kiedy jest w promocji można go spróbować, krzywdy zrobić nie powinien, ale zdecydowanie nie nadaje się dla osób z wrażliwym nosem. Zapach męczy i powoduje migreny.

Używam tego produktu od: czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze używane na zmianę z innymi

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  237
  recenzji

  298
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  107
  recenzji

  262
  pochwał

  6,39

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  241
  pochwał

  6,26

Zobacz cały ranking