Nike, Woman EDT

Nike, Woman EDT

Nike Woman idealny eliksir dla pewnych siebie kobiet. W szczycie miesza orzeźwiające owocowe i bardzo kobiece nuty bergamotki. Mimo, że zaczyna się orzeźwiająco w jego sercu nuty róży, ylang i jaśminu tworzą wspaniały romans. Baza to porozumieniem paczuli, piżma, wanilii i drzewa sandałowego - czysta zmysłowości.

Kategoria zapachowa: Kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, gruszka, jabłko, brzoskwinia, wiśnia
nuta serca: jaśmin, ylang, róża
nuta bazy: drzewo sandałowe, paczula, piżmo, wanilia

Skład: Alcohol Denat (SD Ethyl Alcohol 39 C), Aqua (Demineralized Water), Parfum (Fragrance), Farnesol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Alpha Isomethyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Phenylacetaldehyde, C.I. 17200 (D&C Red No. 33), C.I. 19140 (FD&C Yellow No. 5)

Cena: 60zł / 100ml.
/w/

W końcu Cię udusi

To już rok, a może drugi tej butli w mojej łazience...dostałam je w prezencie od chłopaka, albo już męża...nie pamiętam☺
Spodziewałam się cytryn lub pomarańczy.. A tu taka niespodzianka. Słodycze, słodycze i słodycze.... Nic więcej nie umiem napisać. Zaskoczyła mnie trwałość.jak na edt jest całkiem dobra. U mnie trzyma kilka godzin, ale jest bardzo blisko skórna. Tylko maniakom słodyczy się spodoba.
Butla duża 100 ml, świetna trwałość, częste okazję cenowe. 39 lub 29 za 100 ml. Wow
Po jakimś roku zaczyna mi sie psuć atomizer/ psikacz. Mam duży problem z wydostanie zapachu, ale może to i lepiej... Z drugiej strony, ciągle używanie...może zabić
Zapach czasem dusi i męczy, musisz od niego odpocząć od czasu do czaszu

Używam tego produktu od: Około 2 lata
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Słodki i nieciekawy

Bardzo się rozczarowałam tymi perfumami Nike, byłam przyzwyczajona do sportowych, dziewczęcych i świeżych zapachów, tymczasem dostałam coś mdłego, bardzo słodkiego i w ogóle nie w stylu Nike... Dziwi mnie też brak trwałości, po pół godzinie zapach ulatnia się niemal całkowicie. Nie czuję tutaj ani kwiatów, ani owoców, więc zastanawiam się, co producent miał na myśli umieszczając go w takiej kategorii. Jest tak słodki, że ciężko wytrzymać. Być może gdzieś w oddali czuję wanilię, różę i jaśmin, ale to tyle. Wielkie rozczarowanie.

Minusy:
-bardzo przytłaczający słodki zapach,
-wybitnie krótkotrwały,
-w związku z powyższymi cena jest z kosmosu, dla mnie pachnie jak perfumy rzędu 10 zł.

Cechy neutralne:
-przyjemne opakowanie.

Plusy:
-szeroko dostępne, nawet w supermarketach.

Używam tego produktu od: miesiąc sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu